Je to hloupost,ale nemůžu si pomoc.

17 nepřečtených
  • palladin

    Je to sice hloupý dotaz,ale nemůžu si pomoc. Sháním gumičky na lanka na rám,aby necinkala. Už jsem obešel v Praze několik prodejen a maximálně tak poradí a? si je vyrobím (nebo a? si na ně dám bužírku). Na netu je má v nabidce ještě jedna firma, teď nevím jak se jmenuje,ale ta je od někud z Holic a posílat si na dobírku pár gumiček je trotlovina. Tak jestli by někdo nevěděl, který obchod v Praze má tuhle drobnost na skladě. Moc dík

    0 0
    • Daf  

      Hele maj je tady www.cykloprofi.cz/…oncovky.html to nekde budou mit.

      0 0
    • náčelník  

      Bužírka je lepší, „korálky od Natálky“ se vždycky sesypou na jednu stranu.

      0 0
      • Daf  

        No a kdyz buzirku tak k ni rovnou koupit koncovky s trubickou a mas zapouzdrenou kabelaz.

        0 0
        • náčelník  

          Já nemohl nikde sehnat obyčejnou bužírku a tak jsem použil smrš?ovací. Takže teď nesmím s kolem na prudké slunce :)

          0 0
    • fousac  

      v bikeranchi je v lete meli…

      0 0
    • MartinXC  

      Sice nevím, kde gumové korálky sehnat, ale protože mi o sebe cvakaly bowdeny, tak jsem je omotal tenkým molitanem a přelepil elektro páskou. Vznikl měkký váleček, který ostré zvuky tlumí. Možná by to šlo i na lanka.

      0 0
    • pavelr  

      Nastříhal jsem na proužky průhlednou EXU samolepku (co se dává pod řetěz na zadní stavbu) a nalepil je pod lanka na rám.

      0 0
    • MaPa  

      Sehnal jsem je u Fialy za pár drobných…

      0 0
    • McBlacky  

      kousky duše s dírkou uprostřed aby se neposouvaly tak jsem je natvrdo zalepil vteřinákem :)))

      0 0
    • Martin69  

      100% je maj Ve Frak sport na Kačerově… 9,– 3 ty kolečka:o)

      0 0
      • palladin  

        thanx..zlatej člověk :o)

        0 0
      • madcat  

        to je solidní vývar :)))) 3,– Kč za možná gram gumy :)

        0 0
        •  

          no prachovka k Véčkům za 18,– taky neni nic levnyho, docela sem na nej koukal

          0 0
    • Jogador  

      Já je viděl v GEM na Pavláku, nebo jak se to tam jmenuje:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.