• dudek35

    Měl bych prosím „natradiční“ dotaz: Jaký pláš? na zadní.. Vpředu mám Hutchinson Mosquito 2.0 a jsem s ním spokojen..Ale nevím co k němu dozadu. Nejsem náročný na váhu, ale ocekávám spolehlivost na mokru,na kořenech atp.Pokud vydrží kolem 2kkm budu rád.A když bude cena do +/- 600kč.. Díky

    0 0
    • fousac  

      RR 2,25" drat…

      0 0
      • Pekáček  

        Jen bude na pohled tlustší než přední Mosquito, ale dávám hlas za něj. Nebo možná Maxxis Ranchero.

        0 0
    • miche  

      Nebo Veloci Raptor 2,1 drát …

      0 0
      • McBlacky  

        to jen pokud chce plášt nadosmrti a nerad jezdí víc jak 20km/h :)

        0 0
    • dudek35  

      Díky,ten Maxxis vypadá zajímavě.. Víte jak je to s tou směsí? Co znamená:hustota směsi 70a/60.. Podle čeho se orientovat při nákupu? Dík

      0 0
      • kovar  

        ten Maxxis Ranchero se mi vůbec nelíbí. 70a znamená, že je to tvrdá směs, tudíž možná asi nevhodná, co se týká přilnavosti.

        0 0
    • Jura-VizovickeStrely  

      Doporucuju Panaracer FireXC Pro, tusim ze se dela 1.85 a 2.1, mam 1.85 a jezdi paradne, pokud chces neco tlustsiho tak ta 2.1 by nemusela byt spatna.

      0 0
      • dudek35  

        Dík, moc info jsem o něm nenašel,ale poptám se. Víte někdo,kdo to má na prodejně v Brně? A jaké hodnoty směsi se používají na mokrý a kluzký povrch?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.