• Jenca

    zdravim, mam taky problem. pres zimu jsem mel do sroubku rozebranej bike prehazka mela jen sundany kolecka na kladce a vycisteny a zpetne nandany. nedavno kdyz jsem sestrojil bike tak jsem zjistil ze od prehazky jde desnej ramus. snazim se zjistit cim to je ale je to opravdu dost cvakajici jako by proste ty kolecka vytvareli daleko vetsi ramus nez jindy.

    zkousel jsem tam dat puvodni retez zda nejsou kolecka vytahle na jeho rozmer ale zvuky porad stejny. zkousel jsem kolecka otocit zda jsem je nedal obracene a porad stejny (jeste jsem teda neskusil dat horni za spodni)

    uz nevim cim by to mohlo byt ale je to daleko hlucnejsi nez muj rozvrzanej zimak.

    tak se obracim na vas zda se neco takoveho jiz nekomu nestalo

    dik

    0 0
    • Andrzej  

      nedotyka se ti treba zubama ta horni kladka zubu pastorku?

      0 0
    • Daf  

      Ja jsem jednou provlik retez prehazkou tak spatne, ze vedl pres takovou packu co je na voditku a delalo to hrozny ramus :)) Tohle se ale asi fakt povede malokomu…

      0 0
      • RomanH  

        Klid, me taky, hrozne jsem spechal. Ale nastesti jsem si toho vsiml hned na balkone, kde jsem zkousel razeni.

        0 0
        • grafik  

          … nejste sami :)

          0 0
          •  

            si piš že nejsou :)

            0 0
            • Daf  

              :)

              0 0
              • Beeda  

                ja na zavodu, a malem jsem ji odfrezoval:-) B.

                0 0
                • kungpao  

                  Pridávam sa do klubu, v predajni mi to zle nahodili a rovno z nej som išiel na 120 km švih. Všimol som si to až keď som sa vrátil domov :-)

                  0 0
                  • Daf  

                    Taky dobry :))) Ze tam ten zoubek vuce delaj. Vzdyd tim muzou usetrit gramy a nam starosti :)

                    0 0
                  • Peslezedirou  

                    Chi chi, malý kutilové.....­......chi chi mě se to podařilo taky chi chi.

                    0 0
                  • Pá-dlista1  

                    No to je fakt sila. Ne ze by se mi to nestalo, ale ze bych si toho nevsimnul do prvniho otoceni klikama…

                    0 0
                    • grafik  

                      o tobe jsem ani na chvili nepochyboval, Mistre :). Ale jak rikas, se mi taky zda divny ze si toho nevsim …

                      0 0
              • Paja  

                No jo, jeste ze pouzivam spojku:o)

                0 0
            • náčelník  

              Hlásím se do klubu :)

              0 0
              • Robo  

                Já taky… :-))

                0 0
                • MARIN  

                  pokud nejakej klub zalozite dobrovolne se hlasim :)

                  0 0
                  • ota  

                    taky.dvakrát.

                    0 0
                    • Gumicuk  

                      Ja zase asi pul hodiny resil jak to tam ma bejt spravne, pro me to byl docela rebus, kor kdyz jsem mel kolo na krovkach :-) Priste ssebou budu vozit vobrazek a jeste provedu stojku na hlave. Pak to pujde.

                      0 0
          • Excel  

            taky se hlásím do klubu…80km švih s nadávkama, co je to za šmejd

            0 0
    • m.k.2  

      nevím to teď určitě, ale nemá horní a dolní kolečko na přehazce jinou velikost?

      0 0
      • Jenca  

        ma stejnou podle me ale i tak si myslim ze jsem je neprohodil pac to spodni kolecko ma udany smer otaceni a tak jsem si pamatoval ze ma byt dole a dole zustao dle smeru otaceni. horni jsem skousel jeste otacet zda jsem ho nedal obracene ale nic porad stejny.

        daval jsem jeste jednou starej retez zda proste to neni moc vytahane pac se me zdalo ze retez doseda temi cepy na ozubeni kolecek ale u stareho retezu je to taky stejny a ramus se nemeni.

        opravdu jsem uz z toho zoufalej a nevim co s tim

        jo jeste ted kdyz jsem to byl testovat venku jak to reaguje na zaber tak me pripada jako by se retez nejak lepil na tu kladku pac kdyz zaberu do pedalu tak prote to trhne s celym retezem poskakuje nahoru dolu do stran a dost se hne prehazka smerem dopredu.

        vypada to ze me asi nezbude nic nez to dat nekam do servisu at se na to podivaji protoze pro me jsou to uz opravdu akta x a to musim rict ze na kole krom servisu vidle si udelam vse (taky jsem to kolo cele daval do kupy) a ted toto :(

        0 0
        •  

          tak to vyfot a hod to sem , treba tam nekdo neco najde ;)

          0 0
        • jakub  

          ja mel prave tedkom sundany taky ty kolecka a dal jsem horni misto spodniho a naopak… bylo to spatne hned jsem to poznal, nebot se kola blbe tocily, podle meho to je tvuj problem, zkus to prehodit..

          0 0
        • Zdyn  

          Zdar Tak podle toho,co jsi ted napsal by to mohlo ukazovat na ojety prevodniky. To se projevuje podobne. Pri silnejsim zaberu [podle miry ojeti] se retez „lepi“ vespod na prevodnik a taha za raminko prehazovacky a to ssebou cuka dopredu a i to tak jako rachta. Tak se na to zkus podivat. Divny teda je,ze to dela i s tim starym retezem,ale treba uz ten novej taky zmeni tvar zubu. Podivej se taky jestli na zubech prevodniku nejsou otrepy. To rovnez dela neplechu u novyho retezu.

          0 0
    • Vrci  

      Nedals náhodou obráceně tu druhou stranu vodítka?

      0 0
    • MARIN  

      Nemas uz proste ojety ty kolecka kladky?

      0 0
      • Jenca  

        ojety to uz bylo jediny co me zbyvalo ale bohuzel pak by me nebylo jasny jak je mozny ze stejny problem je na novem i starem retezu a kdyz jsem naposledy jezdil pred rozborkou biku tak na starem retez vse ok

        ted na jare stary i novy retez stejny problem

        0 0
        • MARIN  

          Tak pak jak je psano vyse hledej problem v ojetych prevodnicich nebo pastorkach

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.