• lojza

    Čagin, chci jen poradit s obchody na mtb, docela sleduju situaci, protoze jich je huste a nektery stoji za to.

    Doporucuji: www.mtbshop.cz – asi nejlip udelaneja k zbozi davaj zdarma dalsi nekde az v hodnote 15%,neco jsem tam nenasel, tak jsem tam zavolal a prave doplnuji zbozi

    www.bikestore.cz – pekne udelanej, ale obcas tam neco chybi

    www.cykloshop.cz – v pohode jen mi malinko nesedi grafika

    Kdyz budete vedet o nejakym dalsim dobrym, kde to bude prehledne a velky vyber, dejte mi vedet

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ty a jeste kreten si svou prezdivku zaslouzite :)

      0 0
      • lojza  

        No jak vidim, tak tva prezdivka vypovida o tom, ze se stale nekde topis, tak si prosim davej bacha, at ti nekdo neprejede nagelovanou pesinku.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ted jsi mi to dal. Jsem zdrcen. Asi si v historii najdu nejakou dobrou recenzi na shop a objednam si nejaky novy komponent pro radost.

          0 0
          • banditos  

            Ty ****** padlisto vypadni z toho fora, to je pro bajkery a ne pro blbce.

            Pro Lojzu – dival jsem se na ten mtbshop.cz a je super, mozna si od nej vezmu Catlike prilbu stitek mi daj zadarmo. Super.

            Cus, bus, kaktus, tequilaaaaa

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nevim jakym pravem hodnotis moji inteligenci, ale svoji si uz jasne ukazal. A biker sem telem i dusi, tak tu mam pravo byt… a bylo by trochu egoisticke ale pravdive napsat vic nez ty.

              0 0
              • banditos  

                Ale pán je egoista, nelispravda. Pokud tedy jsi biker, muzes mi poradit nejakou peknou trek a mimochodem IQ je jen jednou podstatnou casti lidske ja, jsou i dalsi, ktere nemusi mit z inteligenci nic spolecneho, napriklad EQ apod, ale nerad bych zabihal do detailu.

                Pokud jsem urazil Tve velke EGO, tak se omlouvam, jsou dva druhy lidi, ktere nesnasim flakaci a blbci.

                Cus, bus, kaktus

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  No liny nejsi a jak si ukazal i dalsimi prvky tveho prispevku mezi flakace rozhodne nepatris:)

                  0 0
                • BUCEW  

                  ty vole tak tohle bylo tak duchaplné,že jsem to vůbec nepochopil.Co jsi tím chtěl říct!!!!???Nes­tuduješ náhodou na fylozofické fakultě? Asi máte hodně učení že?

                  0 0
                • hýbňoš  

                  myslím že nemá smysl se bavit s někým kdo se zaregistruje dvě minuty předtím než skutečně inteligentně reaguje

                  0 0
              • R.1  

                Dééébil, dééébil, bééé-bé! Pádla je débil! hehehehehehe ;-)

                0 0
            • miki  

              Tak mám pocit že na tomhle světě není nic zadarmo,/a nejenom já/,kdo chce hledat najde, kdo je línej ten se zeptá,kdo je blbej ještě u toho opruzuje.

              0 0
            • Volf  

              Hele máloky se někoho zastanu, ale pokud chceš Pádlistu považovat za ****** tak jsi vedle jak ta jedle. No ale musiš se zviditelnit alespoň nějak.

              0 0
          • rich  

            Padlisto mas len ty ten pocit, ze dvaja uzivatelia prihlaseni dva dni po sebe, zhodou okolnosti dnes a vcera s meno Jirka Kostal a Jirka Bradac, vek 30 z P4 su jedna a ta ista osoba? Naviac ked si tak pekne notuju: „asi si vemu prilbu Catlike a stitek zdarma. Super!“ Velmi priehladne, preco prave nieco z ponuky co cumi hned z uvodnej stranky??? Ale mozem sa mylit, mozne je uz takmer vsetko :-))

            0 0
    • wroum  

      nosis sovy do Athen, drivi do lesa…

      tohle tu uz bylo, kdyby jednou tak nereknu, ale minimalne 10X. ono tady toho bylo dokonce mnohem vic. staci pouzit vyhledavani a budes se divit a mozna i sam uznas ze tvuj prispevek je v podstate o hovne, protoze si pouze zopakoval to, co tu bylo uz moooockrat.

      IMHO mozna by se to s tim napadam zamezit zakladani threadu nekolik prvnich dnu po registraci melo este prehodnotit…

      0 0
    • blue  

      diky, ze si nam poradil, je to uzasny, ze se jeste najdou tak hodny lidi

      0 0
    • hýbňoš  

      můžu si tu taky udělat reklamu? :)

      0 0
      • BUCEW  

        do toho.Prodáváš nafukovací postele a sprchovací kouty?

        0 0
      • blue  

        ale jenom jestli davate neco zadarmo, jinak tam nekliknu :-)

        0 0
      • R.1  

        Ja si pockam,az mi tvuj obchod nekdo odporuci. Treba nejaky Jiri.

        0 0
        • wroum  

          banshee a sombrio mohu jen doporucit. zbytek si vyrid s hybnosem :-)

          0 0
          • hýbňoš  

            no zatim ne ato až v červnu teď můžu nabídnot trekingi a štítky k některým helmám zdarma :)

            0 0
            • wroum  

              no stejne se chci prijit kouknout. muzes mi prosim do mejlu hodit presnou adresu? dik

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To vypada jak nejaka nahrana scenka z teleshopingu, ale ja vam neverim, protoze vase nicky znam a nejste anonymne zaregistrovany dnes jak by se sluselo :)

                0 0
                • wroum  

                  dovedes si predstavit teleshoping zamerenej na prodej celoodperovaneho kola? samozrejme nesmi chybet Horst Fuchs :-)

                  0 0
              • hýbňoš  

                Máš to na www.bansheebikes.cz a spousty dalších info

                0 0
    • Lada1  

      UFFF tak ten mtbshop.cz mne dostal :

      Dovážíme kola zdarma domů. (po Praze a blízkém okolí)

      Zdarma poradíme při koupi kola.

      Stále akční nabídky.

      Zboží zdarma u vybraných výrobků (v hodnotě až 12% zakoupeného zboží)


      Počet kusů: 0 Cena: 0 Kč Dopravné: 90,–Kč (nad 3000,–Kč zdarma) Cena celkem: 90,00 Kč

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jeste v 9:11 to bylo 15% :)

        0 0
        • TinkTink  

          Souhlas ze tento thread je fajn…tak trosku na houby :) (co se tyce hadky nahore, mlcim a myslim si svy)

          15 nebo 12%…vo co jde, ze :)…asi se nekdo upsal…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.