Z Prahy na sever údolím Vltavy

20 nepřečtených
  • BB

    Konečně jsem se vybičoval a popsal a zakreslil do mapy sjezdy a výjezdy co jezdím doma. Pokud někoho zajíma sever Prahy okolo Vltavy, tak pro inspiraci mrkněte na: http://www.sweb.cz/monolink

    0 0
    • Gumicuk  

      Parada! Sikovnej :-) Poradne to nastuduju a v brzke dobe prozkoumam :-) Dik!

      0 0
    • BB  

      kdybyste nekdo znal v tyhle oblasti jeste dalsi sjezdik k Vltave, tak prosim dejte vedet, abych mohl doplnit, dik

      0 0
      • Koala  

        No ono jich tam asi uz moc dalsich nebude, ale u toho Drahanskyho by myslim jeste stal za zminku potok a prislusne brody. Ja ho tam prejizdim hned ctyrikrat (pokud myslime tu samou trasu).

        0 0
        • BB  

          urcite myslime, ja kdyz jedu ze shora tak se potoku vyhnu tak, ze to vezmu doleva nahoru do kopce, vyjedu tu rozdupanou cestu od koní a potom po louce vrchem a po modré dolu a objevim se tesne nad zavorou u Vltavy. Potoku se vyhybam, protoze nemam rad mokry nohy a taky to neumim projet, abych si neslapnul, mistama ty koreny sjou dost husty.

          0 0
          • Koala  

            Jo a taky tam mistni obcas postavi prehradu, aby nam to trochu zpestrili :-) Ale jet se to da i bez slapnuti a relativne suchou nohou. Pak je taky docela peknej, i kdyz kratkej sjezdik k te odkalovaci nadrzi v Drahanskem udoli od toho noveho satelitniho shluku domku u Zdib. Je tam par kamenych schodu ale da se to docela pustit.

            0 0
    • Koala  

      Hezkej prehled, taky tady casto jezdim. Nejradsi mam asi ten z Vetrusic po cerveny, i kdyz asi pred tydnem jsem cestou tam na poli zapadl malem az po naboje do bahna :-(. Nejak se mi jeste nepovedlo trefit tu Vetrusickou rokli. Je to nejak znaceny?

      0 0
      • BB  

        Vetrusicka rokle znacena neni, ale trefis ji bud ze spoda, kdyz jedes po navigaci z Reze k privozu v libcicich, tak na pul cesty je takova divna chatka a u ni jde pesina nahoru. Z Vetrusic se to hleda hure, jedes vesnici po asfaltovych cestach dolu a v nejspodnejsim miste je odbocka do lesa, je tam videt zbytek nejakeho portubi. Ale jistejsi je to najit zespodu.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Pěkné trasy, určitě se na ně vydám. Nemám to zas tak daleko :o) Nešla by udělat mapka jako ke Křivoklátsku ?

          Šaltr dosloužil, ale posilovač tahu je stále Ok tak ho můžu poslat dalšímu bajkeru :o))

          0 0
    • blue  

      u toho Krivoklatska ti nejak nefungujou linky… ze by kvuli cestine v nazvech?

      0 0
      • BB  

        mám v nazvech češtinu, ale s MS IE to funguje, nepoužíváš Mozilu ?

        0 0
    • black.horse  

      Zdárec, pěkné dílo:-) mám dotázek, máš tam ten sjezdík dolů k Vltavě od starý bohnický bikrosky? tam vedle té vyhlídky?:-) jestli sem ho přehlédl, tak se omlouvám;-)

      0 0
      • jecnak  

        Ten uz je mimo mapu.

        Co tam ale chybi je od Drahanskyho mlyna na jih (zluta cara) ta cesta. Jezdit je to dobry smer sever – jako do Drahanskyho udoli. Pekny klickovani mezi stromama.

        0 0
        • Alesh  

          Jojo, ten taky jde, ovsem v opacnym gardu nedoporucuju – ma to ostrejsi nastup :-))

          0 0
    • Luk02  

      ahoj, ještě si dovolím přidat jeden sjezd do Drahaňské rokle, když se jede Drahaní od vltavy a dáš se druhou odbočkou nahoru tak vyjedeš na takovou louku(pole). Potom se jede doprava po takoví pěšině až nakonec nad Vlatavu k vyhlídce, jmenuje se zámky a z ní vede doprava taková úzká pěšina po úbočí dolů na kraj Drahaně, vyjede se zatím padlým kmenem za 1.závorou. Je to prudší, ale celkem zábava. Teď je asi v 2/3 padlej strom tak pozor.

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.