• figur

    Díky za každou informaci o bikování v oblasti Julské Alpy – Karavanky ve Slovinsku.Hory mám zlezený ale na kolo se tam chystám.

    0 0
    • Luka  

      No, treba Predilske jezero je moc pekny, jestli budes mit moznost, urcite se tam koukni :) A nezapomen ozkouset vodu :D, da se tam i potapet.

      Byli jsme v julkach jen 2dny, ale byla to nadhera!

      0 0
    • Troll  

      Ja jel na 2 dny trasu:

      1. Mojstrana-Aljazev dom (pod S stenou Triglavu), Radovna, Bled
      2. Bled – Pokljuka – Bohinske jezero.

      Samozrejme fakultativni vylety mozne.:-) treba 1.5h vyjezd do kopce lesy jen proto, aby jsme si to pak zase sjeli.:-) Prijde mi to na MTB v pohode. Hodne jsou tam cesty s kaminky, takove nase luxusni polnacky. Ale u nich je to neco jako nase silnice III.tridy. Asfalt se nosi jen fakt na hlavnich. Dalsi je treba pocitat, ze na mape „plna tenka“ je uroven nasi nejake turisticke pesiny nebo carkovane. Obcas neexistuje vubec, obcas je to misto pohodove lesni cesty uz jen vymlete koryto potoka. Na to bych si dal asi pri planovani pozor a pocital s tim, ze tyhle useky nemusi byt jetelne. Jinak parada, doporucuji!

      0 0
      • Luka  

        Souhlas, a taky bacha na tech „zpevnenych cestach“ … slovinci maji radi skot/osli atp a tak byvaji ty cesticky prepazeny branama a plotama. Pred Trnovo ob Soci jsme na 2kilometrech potkali asi 8takovych branek a dve stada dovnejch velkejch zvirat, jedny mely rohy :))

        0 0
    • RomanH  

      V poslednim VELU je par tipu od Michala Bulicky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.