• McBlacky

    tak co v neděli 10/4 v 15.00 u Pigiho v Radotíně? Předcházet by mohla i kratší vyjíždka. Co vy na to?

    0 0
    • Luka  

      Blacky mas u me jednicku za to, ze konecne se nasel nekdo kdo vymejsli srazy driv nez 3 dny predem.

      Meli bychom se ukazat :)

      0 0
    • jecnak  

      Urcite, ale jen v pripade pekneho pocasi. Trmacet se tam bez biku, nebo i na biku pokud by bylo hnusne je celkem na nic. To by bylo lepsi dat spis nejakou osvedcenou lokaci v centru. Stejne tak asi lidi co s nami jeste niky nejeli nevedi, kde to „u Pigiho“ je.

      0 0
    • McBlacky  

      http://www.e-stranka.cz/pigi/ pro ty co by to náhodou neznali :) alternativně v centru spíš ne- bychom se rozdělili a nesmíne tříštit síly. Akce za každého počasí, budem doufat že nebude pršet :)

      0 0
    • hanule  

      Co tam chodi za lidi? Sami chlapi? A jak velka je to akce?

      0 0
      • Luka  

        Myslis k Pigimu nebo na srazy Bike-fora?? :D

        0 0
        • hanule  

          Myslela jsem ze sraz Bike-Fora je u Pigiho, takze nechapu otazku. Jsem tu nova.

          0 0
          • Luka  

            :) Ptala ses co tam chodi za lidi, tak ja se ptam jestli myslis co chodi za lidi k Pigimu nebo co chodi za lidi na srazy bike-fora, ale coz, ignoruj to ;)

            0 0
      • McBlacky  

        normální, někteří lehce postižení :)) ne, ale je jasný že chlapi jsou v přesile… jak kdy, zatím byly srazy jen v hospodě nejméně 11, nejvíce ke 30ti. Doufám, že se nás venku sejde hodně, je to dobrý trase pro nedělní vyjížďku :)

        0 0
    • Darkson  

      a všichni osvětlený kola…to je provokace k nedávné diskuzi o alkoholu na kole:). pokud se nestane nic mimořádného, určitě se objevím

      0 0
      • Luka  

        A budes mit tricko? :))

        0 0
        • Darkson  

          jelikož přijedu na biku, tak asi ne. ale jestli chceš, hodim ho do camelu, abych ti udělal radost:)

          0 0
    • Smazaný účet  

      9/4 se jede plešivecká držka… to vidim s mou účastí černě, v neděli to budu těžce rozdejchávat, abych v pondělí mohl jakžtakž fungovat… :o(

      0 0
    • SavaH  

      To tu dlouho nebylo. Super nápad i s tou vyjížďkou ;o)

      0 0
    • cabbage  

      no, konecne to nekoho napadlo:-)) sem nejakou dobu uvazoval o curligu na roztylech ale to je trochu mimo. uvidim jestli prijedu.

      0 0
    • jonas  

      To se mi libi, pokud nebude lejt, prijedu. Uvidime kolik lidi s bajkama se dovnitr vejde…

      0 0
      • enjoy  

        ale jak jako dovnitr?:-).venku bude urcite krasne a slunicko:-).

        0 0
        • jonas  

          To zalezi jak dlouho vydrzime, v deset tam slunce uz moc palit nebude :) Jinak bych ale rad veril tve predpovedi ..

          0 0
    • McBlacky  

      ** vyjížďka před srazem 9,45 sraz Palačák, 10,00 Baranďák, 10,30 Náměstí Zbraslav. Trasa citlivě navržena, aby zbylo dost sil na posezení u Pigiho **

      0 0
      • Luka  

        Amim se optat na pribliznou trasu, tempo a narocnost? Abych si pripadne zvolila individualni program s dojezdem k Pigimu :) DIky.

        0 0
        • Luka  

          Oprava: „A Smim…“

          0 0
        • McBlacky  

          to zatím nevím ani já :) v podstatě jsou dvě varianty:

          1. Jarov – Ohrobec – Libeň a žlutá + modrá do DAvle, pak Měchenice a odtud a) přes Trnovou na Cukrák a přes Kazín do Černošíc. b) podle potoka na spálený mlýn (podle stavu vody -víckrát se brodí) + žlutá na Řitku, Černolice a žlutá do Všenor.
          2. klasicky po červené kam až se rozhodneme (max Skalka) s obědem na Kovárně ve Všenorech, nebo v ŘEvnicích na náměstí.

          trasa 1 – lehká 2 kopce (větší) trasa 2 – lehká 1 kopec (větší), vzdálennost kratší než 1 trasa. na obou jsou místa kde to není na silničku, přeci jen jedeme mtb :) tempo, no to záleží spíš na lidech co dorazí, sám nevím kdo to bude.

          dohodneme se asi na místě, když nás přijede hodně, můžeme se i rozdělit.

          0 0
          • Honzas  

            bohuzel nedorazim, nejsem v nedeli v Praze. ale modrou od Davle nahoru kolem zahoranskyho potoka jsem jel ted o vikendu a brodit se, krom jednoho pripadu dalo v pohode, vody bylo primerene, ale byla zatracene studena…

            0 0
            • McBlacky  

              já myslím Měchenice – S. Mlýn podle a přes bojovský potok. Moc pěkná cesta, ale už jsem to letos vzdal když tálo :) v zimě když je to zamrzlý to je celkem sranda taky

              0 0
              • blue  

                ja to jel na velikonoce… moc velika legrace :-) na nekterejch mistech se brodilo dost tezko a kamosi radsi sundavali tretry :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  já to jednou zkusil solo když byla ta veliká obleva a nestačil se divit (projet to nešlo ani náhodou to by tě strhlo, a pěšky tak nad kolena vody), ale objevil jsem super trasu -kus před prvním brodem přes koleje, 50m podle kolejí a uvozem nahoru, par trošku pěšinečkou na širší cestu, tou se vyjede u klínce a zadem vlevo skoro rovinka cca 3km na Trnovou (tam jak je ohrafda s koněma) v opačným směru je to super sjezdík jak délkou tak i pohodovým terénem s trošku ostřejším závěrem :))

                  0 0
          • Martin  

            Brody? To zní nesmírně lákavě!!! Nebude-li extrémně hnusně dorazím.

            0 0
            • McBlacky  

              doraž, rád tě uvidím, pokud se pojede i b. potok, bude jich dohromady víc než deset a po cestě mnoho pasáží které lze úspěšně drtit korytem mělkého potoka, místy i ne zas tak mělkého :))

              0 0
      • SavaH  

        Doufam, že se pojede pomaleji, než minule. Nerada bych odpadla v 1. kopci :o(

        0 0
      • lempl  

        na 80% tam sem na palacaku ale jestli se na to vyserete tak me naserete!!

        0 0
        • lempl  

          doprdele nemuzu najit redukci z auto ventilku na galuskac to je v prdeli bych se na to..... tak zitrek nevim… to sad nafouknu tlamou nebo nevim:/

          0 0
          • lempl  

            zacinam se dtavat do krize pubertalniho veku
            s lechce senilnmy priznaky kde kua mam ten mmosaznej srac???????? to je v prdeli jestli nepojedu jen kvli tomu ze si nenafouknu zadni kolo:/

            0 0
            • lempl  

              lidi no pumpicku sem nasel(ne redukci to me dost sere…) ale jak sem byl v garazi tak byl mokrej dvur… takze asi prijedu ale pojedu asi jen po silnici pac nemam rad sracky a my sramy z minula taky ne…

              0 0
              • lempl  

                zadni kolo nafoukly na nouzovku , stim ze to nafouknu na miste(palacak..) takze si prosim blacky nebo jecnaku vemte pumpicku nebo redukci.. at muzu jed diky mam 8h na spani tak je du zuzitkovat:)

                0 0
            • cabbage  

              jeden z těch asi pěti mosaznejch sráčů, co si koupil, je u me v kejmlu:-)) s těma dalšíma ti neporadim.

              0 0
    • fousac  

      doufam backory, ze se nehodlate vymlouvat na pocasi..

      tak jinak koyoti (a koyotky [pro negramoty: Coyote Ugly]) omlouva vas jenom vlastni parte… ;)

      proste koukejte dorazit a basta.. tesime se.. :))

      0 0
      • Meesha  

        No, je fuckt hnusne! Jestli bude takhle i zejtra…

        Ale ucast je povinna, takze vubec nic nerikam! :-))

        0 0
        • fousac  

          tak zkus predvidat a vzit si teple spodni pradlo a plastenku.. ;)

          0 0
          • Meesha  

            Este ze je nejkratsi cesta k Pigimu po asfaltu! :-)

            0 0
            • McBlacky  

              co máme říkat my, jedeme dneska na Plešiveckou držku :( beru gumáky a neopren… tak to zítra můžeme pojmout jako sraz 15–16,00 a pak se jet projet když bude velká zima. Jinak já si taky betu do batohu teplejší hadry…

              0 0
              • Meesha  

                Kde je Plesivecka drzka? Mas nejakej link?

                0 0
                • McBlacky  

                  takovej lokal sraz s drobným race zakončeným brutální kalbou :) nic pro závodníky klasického chrtího stylu :) jede se to překvapivě okolo Plešivce

                  0 0
                  • Meesha  

                    Takze tam jedes jako doprovod? :-))

                    0 0
                  • JIRA  

                    Letos bylo brutální bohužel jen počasí. ;) Kalba bude až na triatlonu.(18­. června 2005) :) Přijďte pobejt'! ;)

                    Fotky budou na www.klestenice.cz a www.yarpen.cz

                    0 0
                    • JIRA  

                      www.yarpen.cz Váňa je rychlík. :)

                      0 0
                      • blue  

                        a tech tvej se dockame kdy? to uz tak rychle nebude, co? :-)

                        0 0
                        • JIRA  

                          Jsem je Kalousovi poslal včera odpoledne, takže jsem n-a-p-r-o-s-t-o nevinen!

                          0 0
                    • SELMIRA  

                      No, to jim teda neodpustim,po­řadatelum, že hlavní bod programu chyběl. Si myslíte, že jsme se přijeli honit kolem toho belbýho kopce nebo co? :o)) No, ale vzhledem k tomu, že 1 flaška na mně taky zbyla a já zatim ještě nezaplatila startovný… Dobry to bylo. Dík. :o)

                      Jen nechápu, PROČ někteří lidi vypadali v cíli tak:

                      http://www.yarpen.cz/…IMG_0575.JPG

                      :o)))

                      Když se dalo vypadat tak:

                      http://www.yarpen.cz/…IMG_0562.JPG

                      0 0
                      • JIRA  

                        Tvůj dluh je samozřejmě evidován a úročen každým dnem. Dnes je to 210. :) Na konci roku prostě odevzdáš Titanika a bude srovnáno.

                        BTW: jsem se rozhodl, že příště se bude počet kol řídit počasím. Čím horší – tím víc. Nelíbí se mi totiž, že bych měl (= budu muset) kvůli výletu o délce 35 km měnit bovdeny a lanka. :)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          tak to přijedu jen za krásného azúra 20 stupňů, to už je velká šance že se nepojede vůbec a půjde se rovnou do hospůdky :)))

                          0 0
                          • JIRA  

                            :) No ale to je samozřejmě ošetřeno výchozí hodnotou: ženy – 1 kolo muži a Šelmíra, Katzen a Martina – 2 kola

                            …a míň to nebude! ;)

                            0 0
                        • Smazaný účet  

                          :o)) právě jsem byl koupit nový lanko k brzdě. bovden eště nějakej mam…

                          0 0
    • JMT  

      Objevim se

      0 0
    • cabbage  

      pro ty co nejedou pred srazem na vyjizdku navrhuji sraz v 14:30 pod barandakem.

      0 0
    • Gung-Ho  

      V 10 sem pod Baranďákem a těšim se :-)

      0 0
      • McBlacky  

        no jako já se určitě ukážu, ale nevím v čem a 100% v mokrejch tretrách a určitě na zimáku. dnešní akce byla náročná, ikdyž vyhrál jsem ferneta, kdybych věděl že za první místo je whisky tak jsem trochu přidal :)))

        0 0
        • jonas  

          A za kolikaty misto byl ten fernet ?

          0 0
        • SELMIRA  

          Bleky, na boty mam jeden trik. Po Plešivci jsem je krapet osprchovala ve vaně a pak je upelně normálně hodila do pračky. Vyprat, vyžďímat, hodit na topení. Ráno byly suchý. A tož jsem mohla v neděli zas předvádět svý eskamóntérský kousky na Kladně. smsteam.sambar­sport.cz/galle­ry.php?akce=u­kaz&media_id=161 BTW Řekla bych, že kladenská hlína je chutnější. Plešivecká má víc písku a to vadí na zuby. Chochocho.

          0 0
          • McBlacky  

            s blátem okolo kladna už jsem taky měl tu čest na podzim na klice. Přesně jak píšeš. Ze soboty jsem měl písek všude :) boty nakonec přes noc před přímotopem a pohoda :)

            PS. slušná krysa :) gratuluju ke 3. fleku, dát dvě bedny za víkend je dobrý skóre :)

            0 0
            • SELMIRA  

              …no, vzhledem k počtu účastnic…

              Ale nestěžuju si!

              Úsilí 0, dárky 4, zážitek mocný, no nekup to! Ovšem zase…ztratáta zlatý památeční naušnice, i to kolo trošku utrpělo, i když Rayoš na tom snad už hůř být nemůže… no a rýma mi teče z nosu, uší, očí, v krku peklo, hlava bolí, nožky zas celý podrápaný a modrý a používání levé dolní končetiny mi teď činí celkem problem. But já řikám, to za to stálo. :o)

              0 0
          • JIRA  

            …no jestli jsi to sjížděla s jednou nohou vyckaknutou a na zemi..........tak se to dalo čekat. :)

            0 0
    • JirkaD  

      Přijedu pod baranďák taky, snad se počasí umoudří.

      0 0
    • Meesha  

      Na Palacaku na me asi necekejte… Prisel sem domu v pul sedmy,tak si musim chvilku odpocinout!

      Ale pro ty co nemaj zasklenou diru ve zdi – pali slunicko, vsechno bahnou uz skoro vychlo a teplomer mate nejspis taky zaseklej, takze: UČAST POVINNÁ

      0 0
    • Martin  

      TO Lempl: ten sprej se jmenuje Prontoket

      0 0
    • Otaku  

      chudak lempl, vypada jako by ho pouzili v crash testech -_-; Kolo skoro taky.

      0 0
      • cabbage  

        to nebyl crash test, ale jeho normalni „jizdni“ projev..........

        0 0
    • fousac  

      teeeda se to nakonec povedlo… ;) dopoledne na srazu 13 lidů, to je dobry skore.. ;)

      no a odpoldne u pigiho nas bylo podle mych rychlych souctu jeste vic…

      docela vydareny den… ;)

      P.S. omluvam se vsem, koho iritovaly trvale se linouci zvuky z moji zadni brzdy…

      0 0
      • JirkaD  

        No zase jsi byl snadno k poznání :-)

        0 0
      • McBlacky  

        dobrá akce, akorát mi je trošku blbě :)

        0 0
        • fousac  

          dobre ti kiš.. ;)

          sem zvedavej jak dopad nas kolega.. zezacatku trosku prevoraval pole a mam pocit, ze se pak pod lavkou namotal do zabradli.. tak snad dorazil vcelku..

          0 0
          • McBlacky  

            už je to lepší, ale nejdřív jsem zaspal a pak jet autem přes celou Prahu ve špičce, no nic moc

            0 0
          • jonas  

            Ze by sla rec o me ? Ale jo, nejdriv mel jsem trosu potize ;), nicmene dorazil jsem ok. Bylo to docela povedene odpolende..

            0 0
      • Martin  

        Lempla zřejmě iritovaly tak, že vynechal poslední kopec a jel srabsky po silnici. A to se nahoru vydrápala i ženská!!!! (sem si musel rýpnout)

        0 0
      • Darkson  

        no to mě ještě víc s..e, že jsem nejel:(((

        0 0
      • JirkaD  

        Snaile a Ječňáku – díky za fotky!

        0 0
      • blue  

        hele, ty s tim i-drivem, koukej prozradit svoji identitu :-)

        http://bajk.cz/….2005/11.jpg

        0 0
        • McBlacky  

          hustej profil :) Copyright :)))

          0 0
          • blue  

            no jo, nemohl jsem odolat :-) to aby kazdej hned vedel, s kym ma tu cest :-)))

            0 0
        • Martin  

          blue – to je můj kamarád Lukáš a s BFkem nemá zhola nic společného. Ale můžeš ho znát z party okolo Biketunelu:-)

          0 0
          • blue  

            ja ho prave znam, tak me to zajimalo, byli sme spolu dvakrat na dovoleny v alpach a obcas na vikend po cechach… svet je vazne malej :-)

            0 0
            • Martin  

              Jo jo. byl jsem s ním a s Michalem včera na volejbale, tak ti teda vyřizuju mnohočetné pozdravy:-)

              0 0
              • blue  

                Michala myslis Krysu? sem ho dlouho nevidel, ale podle reci se divim, ze je jeste schopnej se hejbat a sportovat :-) tak ze dekuju a taky pozdravuju

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.