"Vánoční besídka" B-F, Praha, 23/12 :o)

98 nepřečtených
  • fousac

    Zdar lidi.. tak me tu mate zase.. :)

    dovolil bych si timto Vas pozvat na vanoční posezení nad dobrou skleničkou, a sice ve čtvrtek 23.12.04.. udělat takovou malou rozlučku v tomto roce.. :)) sice jeste nevim kde, ale to se urcite vymysli.. mimochodem, minule Cafe Ideal nebylo spatne, klidne se to muze zopaknout.. (napadlo me U Pigiho, ale tam Vas asi zase nedostanu a navic tam hraje ziva kapela, takze by sme se ani nevesli ve vetsim poctu.. )

    doufam, ze se sejdeme a tesim se na Vas.. rozdavani darku se meze nekladou.. ;)

    a kdyz budete hodni, mozna prijde i sam Veliky óóóóóó Vsemocny ADMIN !!!

    0 0
    • Beeda  

      Fousaci, hele s intenzitou srazu by jsi mohl zvysit i intezity svihu ne?;-) B. PS: Ja uz mam program, takze se nezucastnim.

      0 0
      • fousac  

        kazdej to svy.. ty me dostanes kdykoliv na biku, ja tebe v hospode.. ;)

        0 0
    • Smazaný účet  

      To už v Práglu nebudu. :o(

      0 0
      • Radek Broz  

        Ja taky ne:-( Skoda – ve stredu mam besidku na koleji a v utery besidku s dlasima lidma, tak bych mohl ty besidky tahnout celej tejden;-)

        0 0
    • admin  

      jo jo rad bych se stavil :)

      0 0
    • Martin  

      Snad se tentokrát v hospě nepoperou:-) Nicméně 23.12. mám tradiční bowling s tenistama, takže až příště. Každopádně fšem veselé Vánice a happy New York!!!

      0 0
    •  

      ale jako asi jo, i to cafe by vyhovovalo :) treba bude roznaset jezisek :D

      0 0
      • cabbage  

        jezisek asi nebude, ale fousac by se moh prevliknout za satan klause:)

        0 0
    • lempl  

      no ja bych prisel.. co mjoy?:)

      0 0
      • enjoy  

        jsem si jisty ze sis jen spletl pismenka:-),ale ja bych cas mel:-).dokonce:-).vzal bych i pritelkyni(neco pro jogadora:-)),kdyz to nebude moc pozde.delam az o vanocich(hrozne vtipny:-).budu na nocni o vanocich,ha­hahaha:-))

        0 0
        • Manas  

          ale pozor, treba to nespletl … M-Joy jsou moc dobry susenky :-)

          0 0
        • Jogador  

          Už se těšim:) Neměl jsem v plánu přijít, ale jestli tam opravdu bude, tak se možná i stavim:)

          0 0
          • enjoy  

            tak jak na to tak koukam tak to prehodnotim:-) nevim jak moc bude zvedava na tvoje uchylarny:-)

            0 0
            • Jogador  

              Neboj, já mám tropico rád:) Prostě já jsem slušnej, já se jen tak dělám, vůbec o mě nebudeš ani vědět:)

              0 0
              • enjoy  

                a o ni taky ne,je mi to jasny:-)) jinak teda jestli se tam vazne uvidime,tak vem roum do hrsti a nevypoustej z ust slova jako kokosacek atd jo?vazne bych nerad. jinak vsechno v pohode:-)

                0 0
                • Jogador  

                  Jasně, slova: kokosáček, ananas, banánek, opička, orangutánek a ani gorilka řikat nebudu a už vůbec ne, že to mám od Tebe:) Neboj, já Ti do zelí nepolezu,já na zeleninu nejsem, já radši ovoce:)

                  0 0
    • Otaku  

      tentokrat bych mel dorazit..

      0 0
    • Thidney  

      před chvílí se nám narodila dcera, třetí, vzhledem k předpokládaným oslavám budu pravděpodobně ještě slavit šklebana (týden je nutnost) a nejsem s to zaručit kdy se kde budu nacházet. Mějte se hezky já jdu zbořit domácí alkoholovou banku:-))

      0 0
      • danno  

        Gratulace

        0 0
      • SavaH  

        Nepřeháníš to už trochu? Tři děti je docela dost a ještě doma ženský… Ale gratuluju!

        0 0
      • McBlacky  

        hele chlape maximální congra! ostatním: hezky si to užijte, já budu ve Finsku :-) bohužel…

        0 0
      • Radek Broz  

        Taky gratuluju! Hezky se staras o zvrat neprizniveho demografickeho vyvoje;-)

        0 0
      • MartinXC  

        Přijmi blahopřání, holky jsou taky potřeba. Btw, až budeš chtít kluka, tak dej vědět a pošli manželku ;-)

        0 0
        • radek z BF  

          seznámíš ji se svým sousedem? :-)))))

          0 0
          • MartinXC  

            Chochó, soused – samý holky :-)

            0 0
            • Jogador  

              A ty se tomu jen směješ, tak jim řekni včem je to kouzlo ne, oboum, každý by chtěl mít doma kluka:) Jak to děláš?:)

              0 0
              • MartinXC  

                Potenciální matku přitom nasměruju tváří k východu … výsledek je ověřený ! ;-)

                0 0
            • radek z BF  

              MartinXC: … a k vám nejezdí popeláři? :-))))

              0 0
            • lempl  

              no prave!! thidney uz holky ma… :))))

              0 0
        • Thidney  

          Spíš než jak kluka potřebuju do zejtřejšího poledne domluvit s manželkou jméno. (rodili jsme doma, takže na dohady okolo jména máme dost času .-) pro inspiraci http://www.behindthename.com zatím manželka vznesla návrhy, já je zamítl a čekám na protinávrhy, ale nemám v ruce žádný trumfy :-)))

          0 0
          • SavaH  

            Megan

            0 0
            • Thidney  

              dnes žena rozhodla – Markéta

              0 0
              • Radek Broz  

                To by me zajimalo, jak Ronnie Renner (freestyle motokrossar, 2. na X-Games) donutil svou zenu pojmenovat jejich 2 syny „Rider“ a „Racer“ ;-)

                0 0
                • Thidney  

                  kamarád měl před svatbou pisemnou dohodu o jménech dětí. Jména byla ze Star treku. maj holčičku Neris a až se jim narodí kluk bude to Spok.

                  0 0
          • rasto  

            gratuluji ;-) at je z ni poradna bikerka!! :-)) pliny nosit bude, ze? to si bude hezky zvykat na cyklovlozku :-))

            0 0
      • jonas  

        Taky gratuluji..

        0 0
    • fousac  

      jeste prislibyli ucast Zuzka a Smoke..

      0 0
    • cabbage  

      uz ste vymysleli kam se pude? pigiho bych rovnou zavrh(neco si musime nechat ne leto) a navrhovane kafe ideal bych zavrhl taky. co ta hospode kde sme byli na 1. letosnim srazu?

      0 0
    • SavaH  

      Tak tedy: Ideal Kafe 23.12.2004 od 19:00 Je to blizko vsem a vsemu. Neutralni puda :o]

      0 0
      • fousac  

        tak ja to jen prelozim i pro ostatni… Cafe Ideal, Sazavska ulice (mezi Vinohradskou a Slezkou)… ;) proste tam co minule..

        0 0
        • cabbage  

          to mi delate snad schvalne:-(((((((((((

          0 0
          • SavaH  

            Proč? No kam bys to jinak dal ty?

            0 0
            • cabbage  

              nejlepsi byla ta hospoda u karlaku(poradna ventilace), ideal mel takovej „mlznej“ opar:)

              0 0
              • fousac  

                tak tentokrat rekneme nejaky certici, at pusti „odtah“… ;) neboj..

                0 0
                • lempl  

                  fousaci kouse LUKA nebo ne? sem se mel zeptat…
                  lepereceno neukousne me? :)

                  0 0
                  • blue  

                    to neni LUKA, to je LUKY, nauc se aspon cist

                    0 0
                    • cabbage  

                      75%pismenek je stejnejch, to je docela uspech ne?

                      0 0
                    • lempl  

                      no jo lempl… to my sklonovani,, cteni…psani pocitani:/ timto se omlovam: LUKY,LUKA,lempl co sem o nich napsal, a uznavam preklepy a take prosim o schovivavost k: lempl diky :)

                      0 0
                      • blue  

                        ty by ses mel prejmenovat na KOMIKa :-)))

                        0 0
                      • lempl  

                        kousou nebo ne?

                        0 0
                        • cabbage  

                          to poznas:-)

                          0 0
                        • Luky  

                          uvidis ve ctvrtek:)

                          0 0
                        • lempl  

                          to je otazka do pranice kousou? mjoy?, enjoy? jejich holka… McBlacky?...... sakra zase ta chyba s tim M ja se picnu jak je to s tim Piggim? ja bych tam jel:))

                          0 0
                          • cabbage  

                            ty jenom stekaj na foru

                            0 0
                          • cabbage  

                            k pigimu??? ja se nerad vracim v noci jen s blikackou

                            0 0
                          • McBlacky  

                            nekoušu..kromě toho jsem ted ve Finsku, je tady zvláštní klima, že tady neni taková zima, ikdyž teploměr ukazuje pod nulou, da se v pohodě jezdit, vysvětlovali mi to že to souvisí nějak s klimatem u moře.

                            0 0
                  • fousac  

                    Luky snad nekouse, Luka kouse.. ;)

                    0 0
                    • Luky  

                      Fakt?

                      0 0
                      • Luka  

                        Tyjo, 14dni tu nejsem a co se nedozvim…

                        0 0
                        • Luka  

                          PS: to Fousac: ze jsem na tebe byla nastvana neznamena ze kousu

                          to lempl: vypada jsem snad na beedove bowlingu ze mam touhu te kousnout????

                          0 0
                          • fousac  

                            uz zase nebo jeste porad??? ;)

                            0 0
                            • Luka  

                              Rikam BYLA … to je minuly cas… sis to uz vyzehlil.

                              0 0
                          • lempl  

                            no ja nevim… kdyz sem byl otocen tak si me mohla chtit kousnout a ja o tom samozrejme nevim…:)

                            0 0
        •  

          kdyz vysomruju aspon cast kapesnyho na leden pridu

          0 0
        • Luky  

          mozna i ja se stavim…uvidim…aspon poznam me jeste nezname!

          0 0
          • lempl  

            je lepsi te poznat nebo neznat? :))

            mimochodem tak na tom trenazeru sem opravdu pichl jen diky trenazeru-pichl lepereceno uskrip?(zadna odlepena zaplata, coz byly me milne myslenky:) :/ lempl no..

            0 0
            • blue  

              no ty vole, pichnout na trenazeru, to uz chce asi opravdu hodne velkou davku stesti :-)))

              0 0
              • cabbage  

                no co cekas u „cloveka“ kterej krupne fulla na asfaltu:)

                0 0
                • lempl  

                  jo na tom asfaltu byl nahodou 8metrovej drop na asfalt cirou nahodou… kde se tam jeen vzal???? :)))) ani to nedrnclo:) ful to pokryl cely:)

                  0 0
                  • cabbage  

                    to je zajimavy, ze si dal ten drop do kopce:-) a kdyba to „pokryl cely“ tak tam jeste ted sbiras fragmenty pro rekLAMAci:-)

                    0 0
            • Luky  

              neboj nekousu…zeptej se fousace:)

              0 0
          • enjoy  

            luky je hodnej:-).sotva jsem ho poznal,uz ohleduplne cekal kdyz jsem pichnul.ani nekousnul:-)

            0 0
            • Luky  

              :)))

              0 0
            • cabbage  

              a co to bylo za defekt? nebyl to obavany luky-bite? :-)

              0 0
              • enjoy  

                tak to nevim,ale bylo to na asfaltu(kde nic tu nic:-)) a to me vlastne luky jeste neznal:-).o pul kilometru dal jsem prave zjistil ze mam kolo prazdne znovu(to jsme potkali lukyho:-),ovsem to bylo spatne zalepenou dusi:-). no nic,pujdu do prace:-))

                0 0
    • Otaku  

      yooo, dobre asi si nabral do obou noh! Bazaaaaii!!!!

      0 0
    • Jogador  

      Tak přidáno pár málo fotek:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.