• no

    ahoj, mam prehadzovač Shimano Deore XT a este som nestihol najazdit nejako vela a uz sa mi pri slapani taha do vypletu… ma niekto podobnu skusenost pripadne riesenie?

    0 0
    • Daf  

      Co si mam predstavit pod tim taha do vypletu?

      0 0
    • MARIN  

      Taha do vypletu – to sem jeste neslysel ale asi na to pomuze stelovaci srouber dorazu.

      0 0
      • MARIN  

        …stelovaci SROUBRK dorazu

        0 0
        • MARIN  

          :) asi mi dneska poskakujou klavesi S R O U B E K

          0 0
          • no  

            hehe… aj mne sa to obcas stava a mozem ta ubezpecit, ze som si to ani nevsimol :-) … k tej prehazke, ak si predstavis koleso tak je vodorovne a prehazka tiez… moj problem je ten, ze vodiace kolecka pri slapani taha do lava cize ku kolesu…

            0 0
            • Daf  

              Predpokladam ze v nove prehazce neni vule. Takze to bude asi kriva patka. Da se srovnat…

              0 0
              • no  

                hmm… kedze sa mi nepodarilo nikde zavadit znamena to asi tolko, ze je to nejaka blato kvalita, alebo som moc vypaseny :-D … predpokladam, ze su aj nejake kvalitnejsie a daju sa menit…

                0 0
                • Daf  

                  Patku na ramu muzes mit krivou i treba na novym kole. V servisu maji na to rovnatko. Je to prace na minutu. No ale jestli to radi bez problemu tak to neres.

                  0 0
                  • no  

                    radit radi fajn, len mam trocha taky blby pocit, ze mi to skoci do vypletu… ale dik za rady skusim pozriet tu patku

                    0 0
                    • hydrant  

                      pořád jsem ještě nepochopil, co se s tím šaltrem děje, ale doporučuju srovnat patky ( koncovky ), srovnat oko ( pro přehazovačku ) na koncovce, nastavit dorazovej šroubek na přehazovačce a pak už nemůže nikdo nikoho za nic nikam tahat. Hodně štěstí, zdar h.

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.