• wraftler

    Zdar, som zacinajuci trialista a riesim dilemu aky si mam kupit bike. 20 alebo 26 palcov (samozrejme su to rozmery kolies). Dik za rady

    0 0
    • Vilém  

      Tak tos mel napsat spis na www.biketrial.cz:)Pro zacatky bude urcite lepsi 20",je lehci,obratnej­si,lip se na ni uci.Ale je jen a pouze na trial:(Na 26" ktera neni vylozene trialova (8" ramy ala KOXX)se da zablbnout nejen na kamenech a paletach.

      0 0
    • Tomcat  

      Hups..20´? No není to takhle 19 vzadu' + 20' vepředu? Nevim záleží jetli chceš čistej trial, nebo blbnutí po městě (bike trial). Prcek bude speciálka , která bude taky za velký $

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Neplet mu hlavu. Jeste na nej vyrukuj s 25" a bude z nej zacinajici cvok :) 20" je nakladnejsi a mene univerzalni.

        0 0
        • wraftler  

          co je to menej univerzalny? chcem robit pedal kick gapovat sidehop bunnyho a tak… na to je 20 robena nie?

          0 0
          • Kreten  

            no nato je robena aj 26". ja by som siel do 26. ked sa ti nieco posere tak tam das docasne aj z horaku. a celkovo sa nato lahsie zhanaju veci(plaste, rafky…)

            0 0
            • wraftler  

              ale moze sa na tom ****** menej veci koli tomu ze to je singlespeed a je to lahsie… myslel som to tak ze pokial ide o ten pocit pri jazdeni co je lepsie, na servis abo cenu nepozeraj… a na com sa lahsie ucia nove veci…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                To pak rozhodne na malym. Ale je to tak autem dojet k nejakejm sutrum tam si poskakat a pak zas nalozit a jet dom. Dostat se na tom dal jak 200m od baraku je docela hrdinsky vykon. P.S.: Horaka muzes mit taky singlespeed. A ****** se na tom muze uplne stejne, akorat na maly se hur shani veci a jsou drazsi.

                0 0
                • wraftler  

                  Okej a ece mi pls odpovedz na toto: Nebude problem s tym ze mam 193cm? Uz asi rast nebudem, ale aj tak je to tusim celkom dost na taky maly bike:) da sa to riesit nejakym dlhym predstavcom?

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Tys jeste trialovej bike ani nevidel, ze ne? :) http://www.dressler.cz/…ts/stems.jpg

                    0 0
                    • wraftler  

                      Ja viem ze take predstavce existuju, len neviem co to spravi s tym bikom ci nebudem mat nejaky cudny uchop ked budem skackat na tom zadnom alebo tak… Cize ty osobne si myslis ze 193cm je na 20_ bike v pohode?

                      0 0
                      • Bleda tvar  

                        ak si z BA co sa mi mari ze si tak kamarat jazdil trial ma skoro 2 metre ( tiez nejak 193cm ) a zostal mu predstavec mozno by sa ti hodil napis mi na icq 280424974

                        0 0
                  • Vilém  

                    Na 20" byvaj dlouhy a strmy predstavce,ale tech 193 je dost hodne.Chtelo by to zkusit od nekoho pujcit kolo.Zkus mrknout na biketrial.cz jsou tam inzeraty,pak taky bunnyshop Pepy Dresslera.S tim pucenim je to nekdy problem,u nas(B­lansko) je ma hodne lidi,ale jinde nevim nevim,leda by tam byl nejakej trial klub.

                    0 0
                    • wraftler  

                      cem to kupit na inzerat, takze ten chlapik by mi dovolil sa na tom povozit.. bojim sa ale ze to nedokazem hned posudit, ci je to ok:)

                      0 0
                      • Kreten  

                        co tak spytat sa v bikeshope, nie? teda aspon unas mi chlapik dost radi,aj ked jazdim viacmenej street. je byvali trialista. inak skus napisat Pepovi Dresslerovi. a padlista ma pravdu. na 26 sa da niekam dostat(no aj tak je to dost namaha) ale na 20. no neviem neviem.

                        0 0
                        • wraftler  

                          ale ja sa na tom nechcem nikam dostavat, na to mam iny bike, ja chcem proste special cisto na trial, ten bike nema vedet nic ine… uz vaham len nadtym ci nebudem moc vysoky nato…

                          0 0
                          • wraftler  

                            takze co:)

                            0 0
                            • Kreten  

                              ne vazne ja som to nemyslel na dlhe vzdialenosti, ono budes mat aj mensi problem dostat sa do bikeparku,lebo to ma aj tak strasne maly prevod, ale to je jedno. najlepsie je si to odskusat. mne sa napriklad robi bunyhop a vsetko ostatne lepsie na 26 ako na bmx, takze si myslim ze v triale by mi to slo lepsie na 26. ale to je asi len zvykom

                              0 0
                              • wraftler  

                                no ale snad neces porovnavat bmx s monty 221 napr… to je uplne ina geometria a hlavne uplne ina vaha:)

                                0 0
    • wraftler  

      Takze som cerstvy majitel 20" monty 221-dnotky:) dik za rady:))

      0 0
      •  

        a kolik te stal

        0 0
        • wraftler  

          kupoval som to jazdene, ram mal 3 roky komponenty v podstate dost nove, vratane brzd ktore mali asi rok ma to vyslo 17k SK

          0 0
          •  

            hmm, tak to si nekoupim :(tak ze zbyva upgrade staryho 26" kola,

            0 0
            • wraftler  

              ja som tiez rozmyslal nad 26" sa mi viac pacia velke biky ale zase na malom sa rychlejsie naucim takze to preto…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.