AVID single digit 5............wanted!!!

10 nepřečtených
  • Peslezedirou

    Ahoj, je mi to trochu blbé zakládat nový příspěvek, ale potřebuji sehnat nějaký shop ( kameňák v Praze nebo eshop ), kde by měli Avid single digit 5, ve světlé povrch. úpravě. Před časem jsem si koupil jen jednu čelist a teď potřebuji i tu druhou :o) Pokud by jste náhodou tuhle brzdu viděli tak mi písněte na mejla, nedaří se mi ji totiž sehnat, díky moc.........

    0 0
    • Darius  

      pred nejakou dobou meli neco od Avidu ve Sfinxu v Katerinsky

      0 0
    • antoniuss  

      A za kolko si ich kupil, lebo teraz som ich kupil oba pary za 1470 SK

      0 0
      • dawa  

        Zkus se optat na www.Bikezone.cz minulej týden jsem tam objednával starou SD5 ve stříbrné barvě , snad ještě nějaký budou mít . Cena za pár je 1100 , jednu čelist jsou ochotni prodat kolem těch 600 Kč (aspoñ já se tak s panem Vojtíškem domluvil) .

        0 0
        • dawa  

          Asi jse se špatně vyjádřil , tou jednou čelistí myslím komplet brzdu (přední nebo zadní).

          0 0
          • Peslezedirou  

            Díky moc, už jsem si tu čelist na bikezone objednal a spolu ještě sedlovku, hl. složení a nakonec i vidlici duka sl. Tak doufám, že všechno přijde během příštího týdne.

            0 0
    • Peslezedirou  

      Ahoj, abych nezakládal další dred tak se zeptám zde. Sháním tenhle starší typ brzdových pák Avid Speed Dial 7, na netu jsem je našel pouze na bikezone, ale za cenu 1200 :o/. Nevíte náhodou o nějakém kameňáku nebo eshopu kde by je ještě mohli mít? Nemusí to být nutně tenhle typ, může to být poměrně jaký koli ale starší ročník. Na nových mi vadí příliš vystouplý šroub z objímky.

      Předem dík.

      0 0
      • vysmátej bajker  

        čemu ti vadí?Myslím že jdou namontovat i obráceně L-P,P-L.

        0 0
        • Peslezedirou  

          Rád držím řídítka za brzdové páky, ten šroub mě tlačí :) Když se páky prohodí tak ten šroub zas přakáží palci při řazení.

          0 0
          • vysmátej bajker  

            Tak je mám hlavičkama dolů a nevadí.Ale asi otázka uhlu nastavení.Stejně to promysli šroubky by se daly i vyměnit nebo 700 navíc?

            0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce