• kolouš

    Mate nekdo zkusenosti z loukotema ? jake typy jste jezdili ?

    0 0
    • CZiko  

      dy? ti řikam, že to nikdo nejezdí…

      0 0
    • miťo  

      Bylo mi řečeno, že se teď jezdí na vysokých ráfcích a plochých výpletech, je to levnější a dá se to servisovat.

      0 0
    • Ondra Marin  

      Cau, mam moznost vyzkouset nejake noname karbonove loukote, takze to testnu a dam vedet… Budou to asi Bayer

      0 0
      • kolouš  

        odkud jsi je sehnal…

        0 0
      • Vilém  

        Proc noname,vzdyt Bayer byl jednu dobu vcelku spicka.Ted uz asi nic nedela.

        0 0
        • hanz  

          no je to trošku složitější, loukotě měl snad dělat jeho brácha, ale ten je nějak těžce nemocnej či co a bajer by měl snad mít prsty v obiku......ale nemam to 100% ověřený.

          0 0
          • Vilém  

            To mas pravdu OBIKO = BAYER,ale stejne uz myslim nedela ani Obiko.Dalsi podrobnosti nevim,treba to nekdo upresni.

            0 0
            • kolouš  

              mam stejny nazor – jestli muzete tak poslete nejake foty ( co najdete )

              0 0
        • Ondra Marin  

          Noname, protoze tam neni zadnej napis, ale vypadaj jako Bayer. Sou na jetym časovkovim kole, ktery se bude prodavat, takze nez se proda, tak je chci vyzkouset:))) Vlastne cely to kolo:))

          0 0
    • Brouk_Pytlik  

      Jezdil sem 4 paprskový (do kříže) a taky páskový spinergy. Vše na silnici. Řekl bych že maj několik věcí společnejch na rozdíl od drátů, a to: daleko větší tuhost kol=odskakuje na nerovnostech a neni to moc na pohodlný ježdění a kolo se celý chová daleko tvrději, když se to klepne tak je to leckdy na rovnou vyhození, když fouká vítr tak kola kladou daleko menší odpor což je cítit docela značně. je to hezká věc, ale stejně co neni v nohách… :-)

      0 0
      • Mamutt  

        Chtěl jsi jistě napsat protivítr, protože když foukne z boku, je každá louko? docela slušná plachta :-)))

        0 0
        • kolouš  

          ctyr pprskove to je taky docela dobra machrovina – ja mam Spengle na bika a jeste Bayer na bika – s tou tuhosti mas pravdu nehne se to ani o pid…

          0 0
        • Brouk_Pytlik  

          Když fouká z boku tak u normálních drátů je cejtit, jako by kolo v poryvech mělo tendenci zpomalit, u tohohlesem to nějak nepozoroval. Spíš to ale s člověkem trochu zamává :-)

          0 0
      • humbuk  

        Ja shanim spinergy 4paprsky po všech čertech…nevíte kde by sa dali ješte sehnat?…(to že se nevyrábí, kdyžtak vim:-)

        0 0
        • kolouš  

          Takove veci se velice tezko shaneji zvlast u nas v republice – vim ze se dali sehnat v nemecku ( podivej se na tamni bikebazary )

          0 0
          • humbuk  

            hmmm tak to je konec..to je pro mě španělská vesnice…ja umim akorat zapnout pc a nalogovat se na bike-forum…a pak ještě vypnout..Hele nechci tě otravovat,ale nemohl by ses mi kouknou?:-)…nebo když máš takový kontakty neznaš někoho u nas kdo by se jich chtěl zbavit???..díky

            0 0
            • Brouk_Pytlik  

              Každopádně zkus kontaktovat nějakej cyklo oddíl silničářů, mívali to jako eráry a třeba jednu kopli a druhá jim zbyla. Bude jich potřeba asi poptat víc. Jinak se asi nechytáš. Jinak sem to viděl v cyklošopu v zahraničí, ale mělo to obyč. ořech (ne kazetu) a chtěli za to cca 6000,– Kč/kus. Což je docela dost.

              0 0
            • kolouš  

              Podivat se ti muzu – ale ti borci v zaharnici nejsou moc zdilni – na dobirku ti nic neposlou – preferujou osobni setkani ( ja tyky ) – ale to je doceela problem kdyz jsou mnohdy z docela velke dalky

              0 0
        • hanz  

          kámoš je má na strajku…chtěl by kotouče a tak by je možná prodal, ale nechci nic říkat, protože je tak trochu magor do karbonu a kde sežene karbonový kola na kotouče netuším. Jinak maj najeto tak 500km…leštič k pohledání.

          0 0
          • kolouš  

            mel bych o ne zajem – muzes mi zjistit jestli je chce opravdu prodat.

            0 0
            • hanz  

              Takže je prej prodat moc nechce, leda za cenu, kterou ti ani nebudu říkat bo se rovná ceně nových hodně dobrých zapletených bezdušáků třeba od mavicu, ale prej by prodal bayery co tam měl předtím…v jakym jsou stavu netuším ale říkal že na nich najel cca 1000km(tomu bych věřil, znám ho) a že by chtěl cca 12000. Mě to přijde moc…víc pro tebe udělat nemůžu.

              0 0
    • tradic  

      Na koprivnickym Drtici v 99 je mel nekdo na horskym, ale kdo to byl nevim.

      0 0
      • kolouš  

        taky jsem je tam videl – byly to podle tvaru Bayery bez nalepek ( i ten zvukovy efekt byl stejny – ja je totiz mam )

        0 0
        • JIRA  

          Dají se někde opravit praskliny? Jsem viděl poškozený zadní a prý je to na vyhození........ale je mi divný, když se dnes karbonem zabývá tolik lidí, že by to nešlo. Jak je to s výměnou ráfku? Probrzdíš = vyhodíš ceý kolo?

          0 0
    • tradic  

      Tak jsem nasel i video http://www.pocitac.cz/drtic/ je to to posledni, ale ma 24 MB nebo 12 MB

      0 0
    • tradic  

      A je to tak nekde uprostred videa

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.