• strady

    Zdravím chlapáci,chci si koupit pods.brašnu(MTB),na náhr.duši,mon­tpáky,mobil…Měl jsem vybranou X-race bike od Pell´s na jednom nejmenovaným e-shopu,ale po moc špatných zkušenostech s tímto e-shopem ji nemám a ani již nechci,protože by mi tu nepříjemnost připomínala,jakou máte třeba vy a jak jste spokojeni,díky moc.

    0 0
    • Jogador  

      Je to spotřební zboží,lehce upadá:) tak Authorácká mi nevydržela ani měsíc, pak sem si koupil od Zefalu, ale ta se rzvtrhala, až jsem jí přepošil,tak na tom stejným místě opět, tak teĎ už asi dva roky vozim sport arsenal, tu černou jejich největší, 1,5 kilo s velkým objemem, je měnitelný, nemá rychlé sundavání, je na přezce, ale maximální spokojenost, a ani nebyla tak drahá, prostě až tato odejde,jako že se tak netváří, tak pujdu zase do ní…

      0 0
    • Luka  

      Tu nejmensi od Fuji, ma odrazku, vejde se do ni duse, montpaky a nejaka ta sychr 50tikoruna na pivo, spokojenost. Mame ji s pritelem na obou bajcich a pohoda jazz…

      0 0
    • sis  

      Ja uz mam asi 3 roky brasnicku Scott a je vpoho. Sice je to prcek, ale na dusi a montpaky dobre. Jo a ma reflexni logo. Jednoduse se nasazuje a dobre drzi

      0 0
    • MaPa  

      Nejmenší od Topeaku – jen duše multiklíč, montpáky a pár peněz, kus harmasanu. Nacvakává se zasunováním asi jako blikačka od Cateye, pět let, pohoda…

      0 0
    • Volf  

      Podsedlovka která má suchej zip kolem sedlovky mě trhá elas?áky / asi tlustý stehna / tak jsem se vybodnul na podsedlovku a vozím malou ledvinku. Mám ji pořád u sebe, vejde se i fo?ák a pohoda.

      0 0
      • Luka  

        No, ja sice taham skoro vsude batoh kejmla, ale sychr je sychr a hlava derava, jsem schopna zapomenout nytovacku i naradi, tak radeji vsechno pridelany na bike, ten vetsinou nezapomenu :D

        0 0
    • rasto  

      cau. asi uz 2 roky vozim nejmensi od pedrosu. omotava se paskem kolem lyzin + suchacem okolo sedlove tyce. duse light + lepeni + blikacky + montpaky + imbusy. spokojenost, doporucuju.

      0 0
    • XCIO  

      a není lepší do rámu kvůli těžišti?

      0 0
      • K2  

        Když natankuju do motorky plnou nádrž a jedu se někde projet do terénu, tak změnu těžiště okamžitě poznám (mám 75 kg, motorka cca 160+10kg benzín) Nedokážu však pochopit, jak někdo může poznat změnu těžiště na stroji, který váží 7× méně než jezdec a přidá na sedlo 100g. Potom je asi hodně nepříjemné se vyrovnat s vlastnostmi chování biku během dne, pokud si někdo vrazí do bidonu plnou flašku vody (až 1 kg) a během vyjížďky upíjí – bacha na to :)

        0 0
        • XCIO  

          jsem se jenom ptal,ale taky nevidím výhodu to dávat pod sedlo krom toho že je furt od blata.

          0 0
        • jonti  

          neviem ako ty, ale ja ked si dam v lete na bike dve sedmicky vody, tak to dost citim na jazdnych vlastnostiach

          0 0
    • Vašur  

      Protože mám GT, tak do rámu nic nepasuje a proto vozím Sci-con. Má otočný zámek a je bez sucháče kolem sedlovky. Mám jí od léta 2000, asi 10 000km a drží jako nová. ani jednou se nestalo, že by se v zámku pootočila (je na tři zuby), ustelu si s ní tak 2× ročně a drží jak nová. Je to ta větší, vozím v ní duši, klíče, lékárnu, lepení, nejtovačku a tak. Ani se mi nechce věřit, že je to italský, těch ran, co to schytá v terénu. Švy taky drží. Předchozí jsem měl stejnou, ale zasouvací zámek. Tam praskly dva ze čtyř háků, který držej dohromady vnitřní a vnější desku zámku. To jsem s tím pořádně třísknul o asfalt, tak už to nebylo čím slepit.

      0 0
    • MARIN  

      Mam uz snad 3roky http://www.specialized.cz/…oduct_05.php?… tenkrat porizenou ve sleve za 190,–. Staci na rezervu,naradi,ny­tovac a 2montpaky.Ma jeste poutko s reflex.matr. na blikacku a je nepromokava ale zipem zatece( jediny -)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To jsou dobre vyrobky tyhle nepromokave veci. To je nepromokavy, aby ta voda pak nemohla ven, ze? By se dalo pouzit misto bidonu. I kdyz nevim. To teziste je preci jen vysoko :)

        0 0
    • Siddha  

      tu nejmensi od SANTI…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.