• PidanekP

    Ahoj , muzete mi prosim poraidt? Chci si koupit kotoucovy brzdy Deore Hydraulcky 525 a a chci se zeptat jestli to normalne primontuju k vidlici SR suntour 75 lock out . A musim si jete koupit novej naboj pro kotoucky , ze jo? KOlik pak stoji normalni vyplet pro Cross? Mam meridu Matts Speed V-Break . Dikec, mazec, zdarec

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Ano. Ano. Od 80Kc jedno kolo + prace.

      0 0
    • mrazík  

      Dej tam pořádné dráty DT SWISS,kus za 5 Kč a aspoň deore disc náboj.

      0 0
    • PidanekP  

      a slysel jsem , ze je potreba nova osa, je to pravda?

      0 0
    • fousac  

      kdyz si koupis deore hydru (kompletni baleni)

      napr.: http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      tak ti k pridelani na tvoji vidli staci 2 srouby, a ty jsou u ty brzdy…

      aby si mel kam pridelat kotouc, potrebujes pro tuhle brzdu nabu s prirubou na kotouc na 6 der

      napr.: http://www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      soucasti baleni brzdy jsou jak srouby, tak bezpecnostni podlozky, naba je i s rychloupinakem…

      zbyva jedine, sehnat si rafek tebou pozadovaneho rozmeru s patricnym poctem otvoru pro draty (tzn. stejne kolik ma naba) (no muzes to udelat i obracene, kouknout se kolik der ma rafek a podle toho koupit nabu:) a nekde si nechat kolo zaplest…

      hotovo…

      0 0
    • klokan  

      Pozor na to co chces udelat, ja jsem od svyho prodejce lysel, ze u tehle kol dochazi k vibracim zadni stavby, jako u moji Fujiny, ale tu jsem reklamoval. Ne kazdej ram je delanej na kotoucovky, to bys mel brat v potaz nez do neceho tkovyho pudes.

      0 0
      •  

        kupuje jen na predni a kdyz ma ram navarky na kotouc je na nej delanej, akorat ma mozna vyrobni vadu :D

        0 0
    • PidanekP  

      Dekuju vsem za radu!!!! To s tou osou jsem spletl, naboj jsem myslel nne stredovou osu. To s tim ramem , on je snad delanej na Disc brzdy, pac minulej rok se s nima prodaval. Ale moc vsem dekuju. Nechcete mi zalozit? potrebuju prachy

      0 0
      • RapMan  

        zajimalo by me jak dlouho jezdis? je zvlastni ze kazdej ze zacatku sili po tech kotoucovkach, za kazdou cenu… taky jsem byl pred rokem a neco takovej :))) jeste ze mi na ne nezbyly penize, kdyby jo, tak bych je ted samozrejme radsi dal do vidlice nez do kotoucovek…

        0 0
        • Jogador  

          To máš sice pravdu, ale mě by zajímalo, kde ty ted jezdis, protože jezdit v tomto s V je o život, ne naopak,je to sranda a jistě dosáhnete většinu rachlostních rekordů, krom toho je horší průchodnost kola v bahně a navíc při nasazování musíš vyfouknout pláš?, no prostě never more V-brake:)

          0 0
          • Pekáček  

            Vyfouknout pláš?? To jsem nikdy nemusel dělat i u 2,3" pláště.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Zalezi na konkretni konfiguraci, ale nekdy se to nemusi ani s 3" Gazzou. Kdyz nekdo setri vahu na rychloupinaku u rafkovych Magur, tak pak se to musi :))

              0 0
              • Zdyn  

                No ja musim vyfukovat,ikdyz tam ten rychloupinak mam.

                0 0
                • Vilém  

                  Mlada ma taky magury s upinakem a pokud je vzadu 2,3" plast,tak se musi kolo i tak upoustet:(

                  0 0
                  • Zdyn  

                    No sak to je to samy co ja,ne? Mam 2.3 tiogu na rafku DM24,coz je dost sirka.Ale ja ten upinak stejne nepouzivam vubec.Podkovu mam pevne prisroubovanou i na truhej trmen,pac je to pak cele tuzsi a plast vyfoknu uplne s procpu skrz spalky.Je to v pohode,ale na vymenu pri XC zavode to nejni idealni.

                    0 0
      • Pekáček  

        Ta poslední otázka je dobrá :o)))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.