• Pá-dlista1

    Urcite se tam nekdo z vas ukaze, tak by mozna nebylo spatne se tam potkat. Co? :) Co takhle v sobotu, treba v poledne zase u Suntouru? :))

    0 0
    • cabbage  

      aspon k necemu sou ty vidle dobry,:)
      budu tam

      0 0
    • Luka  

      My jdeme uz v patek :((

      0 0
    • blue  

      jedine, kdyz nekdo prinese krouzky na provazku jako maj v jeslich, abysme mohlo chodit po veletrhu spolecne a neztratili se :-)))

      0 0
    • fousac  

      ok.. kde se potom ozerem?? oblibeny nonstop v kobylisich?? :DD

      0 0
      • Martin  

        neodjedu-li na hory, výtečná volby. V Letňanech moc dobrejch hospod není

        0 0
    • Smazaný účet  

      v poledne… nevim. ségra má večer maturák, takže to asi dopoledne jenom proběhnu a pak na vlak dom.

      0 0
    •  

      hm asi tam pudu s Otakuem – sry za prasení niku

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jak jsem se dozvedel nemam na SportPrague zadne „povinnosti“, takze podle pocasi se tam mozna ani neukazu. I jako organizator srazu jsem selhal :/

      0 0
    • Radek Broz  

      Ja teda zatim nevim kdy a zda vubec se tam ukazeu (leda, ze by byla nejaka 4X schuze, jinak me tam vubec nic netahne) Kdybych sel, tak se urcite ozvu. Taky me stve, ze uz nejsou dny pro obchodniky, takze se tam bude hodne lidi motat po celou dobu:-(

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Tak se tam nakonec mame ukazat. Tak kdybys nas chtel videt, misto a cas je dán.

        0 0
    • Darkson  

      já, jelikož si myslim, že v sobotu po poledni už budou všichni balit, se jdu mrknout už v pátek:-)

      0 0
    • Meesha  

      Mam jet na hory a tak bych tam sel v tydnu, ale pokud to padne, tak se urco dostavim!

      0 0
    • Meesha  

      Budu tam!

      0 0
    •  

      a je nějaký poznávací znamení ??? :)

      0 0
      • Meesha  

        skupinka lidi naruzive testujuci Suntoury! Vcele Padlista… :-))

        0 0
        •  

          hehe, nebo jestli tam bude Martin, tak to se pozna snadno, teda jestli nezmenil učes :)

          0 0
        • cabbage  

          jasne, kdo prvni zadre santusku vyhral, otazka je co:)

          0 0
          • ota  

            tak už vím,kde se budu nejlíp bavit.v které hospodě chod Sunt.chcete teoreticky analyzovat,a? v případě ůčasti ostravských delegátů neznalých velkoměsta mají tito orientační bod?

            0 0
        • micro  

          Tak jesi tam bude Suntour, tak si taky otestuju ( Duro D ) a skouknu A-gang na exhibici :-)

          0 0
    • jecnak  

      Suntour tam neni, tak budete muset urcit jiny misto.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No a co tam teda maji za nejhorsi vidlice? M-wave nebo RS? :)

        0 0
        • Beeda  

          Zeptej se Sireny:-) B.

          0 0
        • jecnak  

          Fuji zacalo vyrabet nejaky vlastni. Rekl bych, ze opravdu vyrabet, protoze se to nepodoba ani Suntour ani RST atd. Jestli se chcete sejit nekde kde je malo lidi a hodne prostoru, tak idealni je stanek Velamosu.

          0 0
          • Mamut  

            Je na nich velky napis Fuji a pod tym maly: Made by Zoom. Takze shit.

            0 0
        • cabbage  

          chybi ti tam T:)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            V RS chybi i T? No to jsem nevedel, ze to jsou takovy zmetci :)

            0 0
            • cabbage  

              nebo se muzem sejit u marzochi, kdyz uz ji vyrabi suntour tak nebudem rusit tradici srazu:)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Jeste, ze se neschazime u RS, to bysme nevedeli kam driv skocit, kdyz je vyrabi SRAM :)

                0 0
                • vlk  

                  je tu troškun rozdíl rs se vyrábí stále ve stejných továrnách a vyrábí ho stále ti samí lidé , jen vedení je jiné.Umarzocchi je zase stálé to vrcholové vedení a vyrábí se část produkce zase jinde a jiní lidé.Tak co myslíš co je lepší.

                  0 0
                  • vlk  

                    PS: se mi taky líbí jak kritizujete furt RS.Vezmete si nejobyčejnější judy a hele ona při skocích praskla.Tak si zkus vzít na to své blbnutí taky xc od marzocchi, treba marathonku.Jo a do chodu k porovnání si vem třeba zase mz řadu.Na xc je RS velice dobrá.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Praveze RS vyrabi same XC vidlice, akorat nektere katalogove spatne zarazuje :) A o praskani materialu (nosnych casti) ani tolik nejde. To je na tech vidlicich uz od pohledu jasny, ze to nic nevydrzi :)

                      0 0
                      • cabbage  

                        a cim si vysvetlůujes mnozstvi boxxeru na dh zavodech?

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Velky vyprodej skladovych zasob? :) Mi rekni kdo to vozi? Krom sponzorovanych jezdcu jeste ti co maji stare modely z dob, kdy jina konkurence nebyla. Pak jeste ti co si koupili boxxera race v nemeckym vyprodeji za 13 tisic (hlavne kvuli pevny ose). A pak jeste mozna priznivci znacky, kteri ji sem tam nejakou chybku odpusti a na nicem jinem jeste nejeli :)

                          0 0
                        • Radek Broz  

                          Ze jsem si jich u nikoho (krome pripadu, ktere popsal Padlista) nevsiml.

                          0 0
                  • cabbage  

                    to si fundamentalisticky spagetar neprizna:)

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Hele me je to jedno. Az se tem samym lidem podari vyrobit lepsi vidlice levnejc, pak je budu kupovat, ale do ty doby…

                      0 0
                    • Homer  

                      Takze fundamentalisticky spagetar? Na to je jen jedina odpoved: http://www.freewebs.com/…hut%20up.jpg

                      0 0
                      • cabbage  

                        napodobne

                        0 0
                        • Homer  

                          Ja prestoze s RS nemam moc dobre zkusenosti, jsem nikdy o jejich vlastnicich nepsal jako o fundamentalis­tickych hamburgerarich. No nic ve zlym. Moje pristi vidlice asi bude od RS…

                          0 0
                          • cabbage  

                            taky sem tam dal smajlika, hlavne sem chtel trochu postouchnout padlistu aby konkretizoval problemy a mouchy u RS, nic vic.

                            0 0
                            • Homer  

                              OK! Asi jsem to spatne pochopil. Rekneme ale, ze rady Judy a Pilot rocniku 2003 a 2004 tech much nekolik maji :)

                              0 0
                              • cabbage  

                                Judy a Pilot, nejlevnejsi spagety, manitou six, axel, a pod… asi nebudou nejlepsi prezentaci svych znacek.

                                0 0
                                • Homer  

                                  No RS do lonska mohla ve vyssich patrech kontrovat Marzocchi jen se SIDem a DUKEm. Boxxer a Psylo aspon podle meho nazoru nemaji sanci. Kdyz srovnam cenove srovnatelne Pilot Sl a MXC, mam ve spodnich patrech taky jasno. PIKE a REBA uz asi bude neco jineho. Aspon ve svym zajmu doufam. SRAM to doufam pozvedl.

                                  0 0
                                  • Pá-dlista1  

                                    Pike a Reba snad budou lepsi a priblizi se legende Judy. Ale me se narozdil od Judy nelibi ani za mak :( Boxxer jeste muze konkurovat vahou (ale ten malej rozdil pro me neni tak dulezitej, abych do nej sel).

                                    0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak tedy zitra v poledne u Velamosu?

      0 0
      • cabbage  

        ok

        0 0
      • Radek Broz  

        Skoda, ze jste nebyli dneska. Jinak jak se vsude pise, ze tam nic neni, tak to je naprosta pravda;-) Navic tam nebylo ani Norco, RB nebo Banshee, takze jsem nemel s kym kecat pri cekani na Zdenka:o(

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja mel :) Mi to docela uteklo, ale kvuli kolum tam nemelo vyznam chodit. Snad deVinci. Precejen cenovka 26 tauznu se na prachobycejnym pevnym ramu nevidi tak casto :)

          0 0
    • Pá-dlista1  

      No to byl teda sraz. Vic bikeforistu potkam u nas v baraku :)

      0 0
      • Radek Broz  

        Asi tak – celej patek jsem se tam produciroval v tricku a nepotkal jsem jedinyho, pak sednu za komp ve skole a uz se ke mne jeden hlamsi;-)

        0 0
      • Luka  

        Cekala jsem vetsi ucast…

        0 0
      • Smazaný účet  

        No jo, v deset sem se probudil, uvařil kafe, (nakopnul psa a utřel flek), vypil kafe, protřel oči, zamyslel se a došel k závěru že už to nestihnu. A tak už to nemá cenu. :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.