• fousek

    Nevite nahodou nekdo jestly na Sportpragu bude mit na stanku 69.company Big Hita?

    0 0
    • emkaa  

      No ja jsem na planku vystavovatelu vubec 69 vubec nenasel. Ale nechce se mi to verit.

      0 0
      • fousek  

        No ja jo, on neni mezi kolama, ale hned v prvni hale, ale dalo mi to taky docela praci a nasel sem je nahodou

        0 0
      • Radek Broz  

        Proc se ti to nechce verit? Velka cast dovozcu SP ignoruje a vubec se jim nedivim.

        0 0
    • Meesha  

      tak 69 sem nenasel. Vcelku nic sem nenasel! Letos byla cela vystava doce zklamani…

      par fotek meesha.borec.cz/spor­tprague06.htm

      0 0
      • Vojtas  

        tak tahle cely slavny SP vystihuje dokonale : meesha.borec.cz/Spor­tprague-jaro06%20

        sem s sebou mel fotak ale ani sem ho nevytahl, protoze skoro vsechno co bylo tam bylo i na SL, teda az na to kolo s mimčama :)

        0 0
        • los_tomanos  

          Sem ho mel sebou taky, dokonce jsem ho vyndal a udelal tri fotky kol a cca 10 dalsich aut co tam byly. Stalo to fakt za uplny ..... .Jeste ze jsem byl v Brne na SL

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nahodou Fabia Junior „WRC“ me fakt pobavila :)

            0 0
            • dalimil  

              rozdělení outdoor a cyklo na dva termíny je pěkná vychcanost.v sobotu byly dvě haly prázdný,nevim proč to nemohlo být dohromady ?

              0 0
    • fousek  

      No pro me to bylo zklamani, haly 1,2 v sobotu kdy sem tam byl nebyly vubec otevreny takze sem Big Hita nevidel, nebo sem ho prehlid? No par stroju se mi tam libilo napr. GT, ale na to ze tam bylo dohromady prd tak tam bylo az neunosne lidi Par fotek cml.wz.cz/spor­tpraque/Page.html

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.