• SavaH

    Vim, že votravuju, ale nějak se mi zdá, že se dlouho nekonal žádný srazík ;o( Tak navrhnete, kdy a kde by se Vám to nejvíce hodilo. BTW jede někdo někam (a kam) tenhle víkend? SH

    0 0
    • Otaku  

      az mi sundaj sadru (16.2.) Sel bych tam, co jsme byli naposledy.

      0 0
    • jecnak  

      http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      Bude-li hnusne, tak jedu taky, ale zrejme z mista srazu nekam po silnici.

      0 0
    • Jogador  

      Sraz? A použila jsi vyhledávání?:) Jinak já jsem pro,mám po zkouškách:) (skoro)

      0 0
    • lempl  

      nazdarek:) ja sem pro sraz… kolo az tak pristi sobotu.. tak kdy , kde, kdo??

      0 0
    • cabbage  

      no, sem pro. akorat bych zkusil neco jinyho nez cafe ideal, nejak se mi tam nelibi:-/ ,ale nemam vyhlidnutou zadnou vyhovujici hospu tak se prizpusobim.

      0 0
    • McBlacky  

      Chřestýš byl v pohodě, klidně bych to dal zase tam… pátek 18/2 19,00, třeba?

      0 0
      • Darkson  

        žádný ankety, prostě udej termín a je to

        0 0
      • cabbage  

        jj, urcite v patek, M-joj stejne zase nepride(leda ze by ho nekdo koupil v samosce:) tak neni nutny posouvat sraz na nesmyslny dny jako je streda.

        0 0
        • Radek Broz  

          Zalezi na uhlu pohledu, mne zas prijdou nesmyslny patky.

          0 0
        • Manas  

          Streda 23.2. sel by nekdo ? Za predpokladu ze me ubytuje :-))) Uz mozna budu vedet jestli mam praci a kdyz ne, tak muzeme trosku zapit statnice :-)

          0 0
      • jecnak  

        treba

        0 0
    • McBlacky  

      ** takže tohle není žádná anketa :) ** sraz pátek 19/2 v 19,00 U Chřestýše ve Slezské ulici, č. 32. Kdo se plánuje brutálně zdržet at si vezme bika, v sobotu určitě někam vyrazíme :)

      0 0
      • McBlacky  

        pátek 18/2 smozřejmě…

        0 0
      • Darkson  

        OK, počítám s tím

        0 0
      • Meesha  

        Patek je 18! Aby v tom nekdo nemel bordel… V sobotu je ZPP, ale urco to nejak pude zkombinovat. :-)

        0 0
      • Eila  

        Ja a Black.horse prijdem

        0 0
      • Gung-Ho  

        Počítám s tím, v pátek jsem U Chřestýše jako na koni :-)

        0 0
      • Mamut  

        Tak po dlhej dobe dojdem tiez.

        0 0
      •  

        tyvoe ja to nechci videt patek s vana sobota GZ sraz, blacky nechces to vzit za me :D

        0 0
      • SavaH  

        Vy mi dáváte… příště se nebudu ptát a vyhlásim termín srazu tak, jak se hodí mně. V pátek budu přes 8 hod šaškovat v bazénu a učit se zachraňovat tonoucí a pak jsem pozvaná na oslavu narozenin. Pokusim se tam objevit aspoň na hodinku.

        0 0
      • jonas  

        Taky se zastavim.

        0 0
      • fousac  

        prijemna a decentni seslost.. uz jsem doma… ;))

        0 0
    • SavaH  

      V sobotu 19.2. v 16:15 na bikrosce v Bohnicích. Běžky s sebou ;O) Tras tak na hoďku, hoďku a půl

      0 0
      • fousac  

        bez sance.. v sobotu se bikuje..

        0 0
        • SavaH  

          Všimla jsem si. A nebo se plave. Nějak se to prodloužilo, takže se omlouvam všem, co dorazili na bikrosku s běžkama. Skončili jsme o půl hodiny pozdějc a to jsem total mrtvá. Jdu spinkat.

          0 0
          • Jogador  

            Dobrou:)

            0 0
            • smash  

              naúpodnikate nejaky sraz tenhle vikend??

              0 0
              • Jogador  

                Tenhle to už nestíháme, a ten další možná cyklistickej, možná Sáva bude tahat na běžky, já budu ale mimo Prahu…

                0 0
              • fousac  

                nebude-li nejaky zasadni zadrhel, tak v sobotu bike a vecer session u pigiho.. ;)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.