• Beeda

    Caves, se Savou jsme se dohodli udelat nakou bowlingovou akci a potrenovat i jine casti tela:-). Navrhujeme tento patek, bud nad Strossmajerakem nebo na Hradcansky. Kapacitu neresim, tri az ctyri se na zidli vejdou. Objednam 1 drahu. Navhovany cas na 7. hod, cili od 6.30 se muzem schazet. Presnou adresu zadam po uspesnem objednani. Beeda

    0 0
    • Beeda  

      Tak zitra od 19–21 je to objednany 1× draha www.radava.cz/sc_praha.htm. PS: uz je nas 5

      0 0
      • SavaH  

        Doufam, že počítáš i mě ;o) Přijde i Simča s kámošem…

        0 0
      • blue  

        a nebude vas nakonec na jednu drahu jak psu? :-) kdyby ne, tak bych se mozna taky stavil zakoulet… :-)

        0 0
        • Luka  

          no, 14 lidi nahlasenejch mi prijde na jednu drahu opravdu moc.. aby nas nevyhodili :)))

          0 0
        • McBlacky  

          stav se alespon na drink :-)

          0 0
    • Pá-dlista1  

      My bysme se mozna taky dostavili (já a Sirenna). Nebude pak trosku problem s mistem? Nebo budeme hrat skatulata? :)

      0 0
      • SavaH  

        Budou se hrát škatulata ;o) Vždycky aspoň jeden človíček bude na dráze… No a při nejhoršim se to udělá jako na poslednim srazu. Dá se k sobě 10 židlí, na který si sedne 13 lidí.

        0 0
      • Beeda  

        Jasan pridte, pokud i Jecnak a Thidney tak nas bude 9 (ted 14:28hod), pocitam ze 12–15 lidu je OK.

        0 0
      • Radek Broz  

        Pokud pujdete vy, tak bych sel taky;-)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          OK. A udelame z toho uplne jinou akci nez si Travnicek myslel (teda Béda myslel:)

          0 0
          • Radek Broz  

            JJ, zalozime malou FR separatisticko-sabotazni bunku a akci nasmerujeme ponekud jinym smerem;-)

            0 0
            • McBlacky  

              jakože XC vs. FR :-) až nás vyhodí můžeme pokračovat ve Wakattě, if to někdo zná, je to poblíž a maj tak do 4 a víc :-)

              0 0
          • Beeda  

            Doufam ze nas chrty nezklames v DH ze schodu, 4X po bow_draze a jumpy pres tramvaj, to mi zvladnem i bez kola :-). B.

            0 0
            • McBlacky  

              to vidím maximálně na nedotočenýho backflipa ze židle na ground :-)

              0 0
              • Beeda  

                Myslim, ze 4 hodky pitneho, teda pilneho treninku a das i double 360 pozadu :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  No jen blbete. Jsem predloni na silvestra nedotocil backflip a vyhodil si rameno :(

                  0 0
    • jecnak  

      Mozna se pridam. Sraz primo tam, nebo jeste nekde predtim?? Mam vzit fotak?

      0 0
      • Beeda  

        Vem fotak, sraz bych dal tam, ja prijdu cca 18:30. B

        0 0
    • Thidney  

      hmm od 6ti třídní sraz, ty lidi jsem 14 let neviděl, tak nevím, asi odtamtud zdrhnu za váma.

      0 0
      • McBlacky  

        jak tě znám tak se zase probudíš s plnovousem v Ostravě a nebudeš vědět co je za den :-)))

        co se týče mé účasti: COUNT ME IN!

        0 0
        • Thidney  

          no vzhledem k tomu, že tam zřejmě dorazí martinův bratránek, tak je možný vše. Akorát pravděpodobnější cílová lokalita bude statek kdesi za slaným.

          0 0
          • Thidney  

            pořádnej plnovous budu potřebovat na bowling. Poslední firemní návštěva v tom podniku byla úspěšná ;-))

            0 0
            • blue  

              takze maj fungl novy drahy a kuzelky? :-)))

              0 0
              • Thidney  

                no, snad už uklidili :-))

                0 0
                • Thidney  

                  rozhodně popíráme veškeré zákeřné pomluvy, že se v našem teamu vyskytli jedinci, jenž nebyli schopni poslat kouli do své dráhy. Ne, ne, ne. Jsou to ošlivá a falešná slovíčka. Pravdou je, že se někteří jedinci k drahám nedostali.

                  0 0
    • Martin  

      To je ovšem Zmar. Už mám domluvený kino. A tak ráááááááááád bych šel.....:-(

      0 0
      • SavaH  

        To jsou jen výmluvy Martine! Přiznej se, co doopravdy děláš ;o)

        0 0
        • Martin  

          No tak tedy: teď zrovna si zoufám:-( a pak se začnu těšit, jak spolu pojedem do Francie:-)

          0 0
    • Daf  

      Rad bych prisel, ale zitra nemuzu… skoda :(

      0 0
    • cabbage  

      objevim se tam, mozna i s lemplem.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        No to rad slysim. Doufam, ze se teda utrhnu z prace, sezenu dopravu a v sobotu bude extra hnusne (protoze jinak jedu zavodit a to bych moc neparil, mozna:)

        0 0
        • Radek Broz  

          Co je za zavod? Me nejak nic nenapada, co by mohlo byt. Vim o jen zavode v chlastani, ktery bude za tyden v Benatkach.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            No a ted je trenink v Bakove :) Zakonceni sezony 3DH cupu. Sjezdik, dirt, promitani chlastacka atd.

            0 0
    • jonas  

      A jeee, to bych sel rad, ale obavam se ze budu muset nekam jinam. Do kolika to planujete ?

      0 0
    • Jogador  

      Já asi také dorazím, ale jen tak se podívat.

      0 0
    • fousac  

      akce dopadla uspesne, vsichni byli nasracky a nikdo si doufam nic nepamatuje… :)))

      podarilo se nam genialne obejit stav neprijemneho ranniho probuzeni po kalbe tak, ze sme proste chlastali az do rana… :))) akorat ta kocovina, to je previt.. :///

      0 0
      • Jogador  

        Hm, jsem zase oto přišel:( Jsem jen tak tak stihl poslední metro, ještě jsem ho dobíhal, a ráno v 7 mě vzbudil otecko, že musim jít pracovat. Tak sem se cítil asi jako vy:) Tak kdy Beedo bude další akce?

        0 0
      • Sirenna  

        My jsem dorazili domu v 7:00, a vstavali nekdy kolem pul treti :), Padlista to nejak nemohl rozdejchat kocovinu, tak zbytek dne prolezel, mne je fajn :) a ani me nebolela hlava, ale nenechala jsem ho v jeho trapeni a statecne jsem lezela s nim :-D

        0 0
        • fousac  

          to ste asi dneska nebyli moc pojezdit, co??? :)))

          budou fotky??? ;)))

          0 0
    • Thidney  

      to beeda: co jsi přesně měl s tím loktem a co ti s ním dělali? jsem dnes skončil na chirurgii, kde mi rozřezali zánět na lokti, narvali tam dreny a mám celou ruku zafiksovanou v dlaze.

      0 0
      • fousac  

        ty musis mit dykcy neco extra.. ;)

        0 0
        • Jogador  

          Můžeme být rádi, že se probudil doma, nebo že by na chirurgii?:)

          0 0
          • Thidney  

            probudil jsem se doma. na chiru jsem jel az vecer, kdyz mi napuch loket a zacal svinsky bolet. takze s tim bowlingem to nema nic spolecnyho. Jen se tam Beeda zminoval o svem loktu, tak jsem se ho chtel preptat co me ceka a nemine :-). btw tohle datluju uz snad 5 minut hruza

            0 0
            • Beeda  

              Caves, menuje se to „bursitis“ neboli zanet tihoveho vacku. Bud ses nekde prastil do lokte ci kolena, nebo ses nekde blbe opiral(kdyz pil pivo), jako ja pri stecingu:-). No me to zas tak nebolelo, ale neprijemny to je. Lecba tak mesic i dele – napichnou to a vysajou to prebytecny mazivo, ale muze se to vratit, pak to cely vyrezavaj. equichannel.cz/ar­chiv/vet11.html, to teplo fakt pomaha, chodil jsem s tim do sauny..B.

              0 0
        • Thidney  

          vis co to da prace? ;-))

          0 0
    • fousac  

      heeej, kolik nas tam vubec bylo??? sem to nejak nestihal pocitat… :))

      a druha vec.. jaktoze tolik lidi na B-F srazu a jenom 2 (slovy DVE) B-F tricka??? stydte se.. timto zaroven udeluji pisemnou pochvalu Mr.Radku Brozovi za to druhy tricko i vytrvani do rannich hodin.. :)))

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Ja ho mel uz spinavi :) Ale kdybych vedel jak to dopadne, klidne bych si ho vzal :) Mimochodem to pivo muselo bejt nejaky zkazeny. Bylo mi po nem moooc spatne :)))

        0 0
        • fousac  

          to si mel urcite z tech panaku.. ;) ja mel piv jeste trochu vic a byl sem v poho.. :)))

          P.S. ve „foto“ je prvni fotka… :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Asi jsem se predavkoval ze zaludecnich likeru :)

            To fotil nekdo zubnim karteckem s fotoaparatem primo z dutiny ustni? To je fakt strasna fotka (a to nehodnotim obsah). Ale poridil jsem i horsi. Asi. Jeste jsem je nevidel.

            0 0
            • fousac  

              aspon mi v tom kartacku nedosly baterky.. :)))

              kdy budou fotky od vas???

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Az se natlucou baterky :) Moc si od toho neslibuj. Jsem prachbidnej fotograf. 2 Thidney: Ty Sirenniny fotky tady na foru fotil profik, ne ja.

                0 0
          • Sirenna  

            To je hrozna fotka :-D

            0 0
      • Beeda  

        Mr. Broz se drzel jako spravny chrt, na ktereho jsem ho pasoval:-)) B.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Jo tuhle urazku jsem si taky vyslech. Nastesti jsem jiz v prubehu vecera dokazal, ze vydrz nemam a tak mi byl titul odebran :)

          0 0
          • Beeda  

            Ode mne ne(ale zaslech jsem to taky), mas drediky, Sirena zas vetsi bicaky, to jsme pomerili.:-)

            0 0
        • Radek Broz  

          Prohlaseni RB: Plnne se distancuji od jakehokoliv chrteni. Nedostatek FR-image, kterou u me Beeda diagnostikoval, jsem se snazil dohnat freestyle bowlingem (360° strike nedate, co?;-) )

          Jinak akce super!!!

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Sem dal bowlslide, ale tusit, ze ta draha je tak mastna, tak bych se te bowle pustil driv :)

            0 0
            • Radek Broz  

              Ty jsi daval taky dobry triky;-) Jediny jsme nesli po vysledku, ale vkladali tam FR prvky pro divaky;-)

              0 0
              • fousac  

                heeeej.. moje akce typu strike a nasledne 4× zlabek taky mely u souperu uspech.. ;))

                no ale backflipa nedal nikdo… na to tam zavirali moc brzo.. :)))

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Sem myslel, ze sem daval frontflip. Nebo to byl backflip? Poradi nekdo? :) Prece jsem se tam nevalel po podlaze jen tak pro nic za nic :)

                  0 0
                  • fousac  

                    to nebylo proniczanic.. to bylo protoze moc piv… :-D

                    0 0
                  • Radek Broz  

                    To byl, myslim, frontflip;-) Muj pokus o 900 skoncil taky na zemi;-)

                    0 0
                    • fousac  

                      typickej chrt.. ty se taky drzi pri zemi… :)))

                      0 0
                    • Thidney  

                      frotflip myslím dala Siréna, kdyby ji Pádlista pustil na chvíli ke killávesnici, třeba by to potvrdila a nebo ne, těch piv zbořila taky dost. No na 100 % dala hvězdu , což nevím jak se ve vašem newspeeku zove. BTW Radek dal pokus o 900 2× jednou ho zastavila podlaha, jednou zeď

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        jo, na devitikilu budu muset jeste chvili zapracovat… ale three-sixty strike se povedl;-)

                        0 0
                      • fousac  

                        kdyz nad tim tak premejslim, tak je to asi dobre, ze 900 nedal.. to je totiz 2,5 krat 360 a hadej kam by ta koule letela ??? a ja navic sedel na prvni zidli na rane.. :/

                        0 0
                        • Thidney  

                          no vzhledem k tomu, že 360 byl strike tak na 900 by nás na 250% skolil všechny. na radkovu obranu – druhej pokus začínal čelem k masám ;-). očividně to dokázal narozdíl od nás spočítat. a igdyž strike do nás by skolil více xc chrtů než krasojezdců, bylo mu zřejmě líto tak brzo ukončit dobře rozjetý večírek, nebo v tom bylo něco jiného?

                          0 0
                        • Radek Broz  

                          Jednou to na vas taky letelo;-)… Ale tu 900 jsem, myslim, skutecne zacinal pozadu… nebo ne? Uz jsem to v tu chvili nemel moc pod kontrolou :D

                          0 0
                        • SavaH  

                          CO já vim, tak dělal ;o) To Thidney: dáš do éteru nějaký fota, pls? Díky. S

                          0 0
                          • Thidney  

                            až trochu zklidním ten loket, a budu s to dojet do labu s filmem. btw včera si mě chtěli nechat ve špitále jelikož se mi ten zánět krapet rozlezl.

                            0 0
                            • Beeda  

                              a je to ten bursitis? nebos chytl neco jinyho? B.

                              0 0
                              • Thidney  

                                jo. akorát s velkým zánětem co se vydal na špacír k prstům.

                                0 0
                          • Radek Broz  

                            Ty bud rada, ze se ti nakonec nesel zdemolovat ten byt;-)

                            0 0
          • Luka  

            Az je mi lito ze jsme odesli brzo :)))))

            Hej hola, tak kde teda jsou nejaky ty fotky???

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Nejaky jsou u me v digitalni pameti. Mimochodem jediny zazitky co sem si zachoval :))) Vecer s nima neco provedu, nekam je dam, smazu nebo tak neco.

              0 0
              • Luka  

                :D … vyborne…

                0 0
              • Radek Broz  

                O moznost „smazu“ se radsi ani nepokousej – precejen je to jedina vec, co si pamatuje, co se vlastne stalo;-) Skoda, ze to asi nezopakujeme na Marosane, protoze v celejch Benatkach uz neni ani postel :-(

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Tak nekdo z nas (nebo nekoho najmu) nam bude delat ridice, protoze tahle akce se nevynechava. Samo, ze te ubytujem.

                  0 0
                  • Radek Broz  

                    Diky za nabidku, ale my prijedeme bud ve ctyrech (a nikdo ze stokladu dobrovolne strizlivej nebude ani me dobrovolne nenecha ridit jejich auto) nebo se tam stejne nedostanu. Tolik by se nas k vam asi neveslo (a do strizliveho vozidla asi taky ne:-( ). Volal jsem Michalovi, tak slibil, ze to tam jeste omrkne, ale moc sanci tomu nedavam.

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      Kdyby nahodou, tak ber dve mista i pro me. Treba kdyby tam v sobotu odpoledne nahodou postavili hotel :)

                      0 0
                      • Radek Broz  

                        To by byla dobra nahoda;-) Bohuzel asi jedina moznost, jak by se tam mohli nejaky mista najit.

                        0 0
                        • Manas  

                          Kdyby nahodou ta nahoda vysla, tak jeste pocitej s dvouma mistama :-)

                          0 0
                          • Radek Broz  

                            JJ, je mi to jasny;-) Kdyby se podaril jakejkoliv pocet, beru vsechno – udat to neni problem.

                            0 0
    • Thidney  

      tak 1/? z fotek v sekci lidi, další dodám podle pracovní zátěže a míry autocenzury. nebo že bych něco rozeslal mailem a stanovil cenu za nezveřejnění…

      0 0
      • Radek Broz  

        jen pridavej, pridavej;-)

        0 0
        • Thidney  

          'si tam

          0 0
          • Radek Broz  

            …sakra :D jsem myslel „nahravej ty ostatni“;-)

            0 0
            • Thidney  

              neboj teď dávám dohromady příběh pádlisty

              0 0
              • Sirenna  

                Tak to se tesim :)

                0 0
                • Thidney  

                  je tam , teď tem front flip či co to bylo

                  0 0
                  • Thidney  

                    tak a já mizím v kanálech

                    0 0
                    • Sirenna  

                      A chod hodne hluboko, abych te neutopila v nejaky stoce, pac pomsta bude sladka!

                      0 0
                      • Thidney  

                        na chirurgii jsem teď pečenej vařenej, tak je poprosím i o pár plastických zásahů, tričko bikefora někomu daruju a a a a já nevím co třeba nějaké lahodné pitivo k zakopání válečné sekery?

                        0 0
                        • Sirenna  

                          No, kdyz to Admin smaze, tak mozna pristoupim na variantu sladkeho piti, ale jinak NE :-D

                          0 0
                          • Thidney  

                            myslím, že teď už je jedno jestli to smaže nebo ne. Co je sladký pití griotka míchaná s vaječným koňakem do půlitru alias vystřelenej mozek?

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Potěšíš Baileys do tuplaku a kyblem ledu :)

                              0 0
                              • Thidney  

                                toho můžu obětovat i láhev, páč to doma nikdo nepije a jen se na ni práší, třeba až pojedu z Vrchlabí z porodnice. Možná bych našel i nějakou jinou šílenou specialitku.. Každopádně až se nám narodí třetí škleban tak budu pořádat nějakou kalbičku.

                                0 0
          • Radek Broz  

            koukam, ze jsem tam dokonce vickrat…

            0 0
      • McBlacky  

        fotograf dostává points… pěkná hustota :-)

        0 0
        • Thidney  

          ty máš jedinou kliku, že mi došly filmy

          0 0
          • McBlacky  

            a taky mám kliku, že jsi nejel s náma pak dál.. mě teda dost audio i video stopy z toho večera chybí, ale to co si pamatuju, nebo mi bylo připomenuto, no, nic pro rychlý šípy :-)

            0 0
          • blue  

            vidis, kdybys sel s dobou, tak ti film nedojde a dostalo by se na kazdyho :-)))

            0 0
            • Thidney  

              ja jsem jeden v batohu měl, jen jsem ho nebyl schopnej najít :-( zas mi nedošly baterky, jako pádlistovi

              0 0
            • Jogador  

              Tak by došla karta,no:)

              0 0
              • Thidney  

                karta nedojde nikdy, vždycky je co smazat

                0 0
              • blue  

                mit poradnou kartu, fotit na nejaky rozumny rozliseni a ne na maximum a to bych se na to podival, aby se nedostalo na kazdyho :-)

                0 0
                • Jogador  

                  Máme 5 karet, 2× 512, 2× 256, 1× 16, celkem něco přes 1,5 giga, a na 14 dní to bylo málo:) Ale na ten večer by to asi stačilo:)

                  0 0
      • fousac  

        nejni to zle… :)))

        umis poslat emilem??? dik predem… ;)))

        0 0
        • Thidney  

          ja to spis hodim na web jako balik ke stazeni. jak velky rozliseni mam dat? 1024 x y a verzi v 3000×2000?

          0 0
          • fousac  

            me osobne je to fuk.. giga sem giga tam… nezajimave… ;)

            ale myslim ze 1024*y staci…

            0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.