• wroum

    jsem na pokraji rozhodnuti si poridit novy ram na FR. soucasny ram ma delku (osa halavy – osa sedlovky, mereno metrem neprilis presne) 54–55 cm, ten novy je 51–52 cm, tedy asi o 3–4 cm kratsi. je to hodne velky rozdil nebo je to v podstate zanedbatelne? Vy co jezdite DH a FR, jak dlouhy mate ram a kolik merite, popripade i jak dlouhy predstavec vozite.

    predem dik.

    0 0
    • Otaku  

      jakej mas v planu?

      0 0
      • wroum  

        banshee chaparral

        0 0
        • blue  

          tak doufam, ze az te na nem potkam na tocny, tak budes mit sebou poradnej hadr :-)

          0 0
          • wroum  

            je rano, sem este natvrdlej. sorry ale nechapu. prosim vysvetlit :-)

            0 0
            •  

              taky mi to trvalo – posliná ti to totiž :D aby to nebyl spam: skus to vyjádřit rpocenutuelně tu změnu délky

              0 0
              • wroum  

                cca 94%. jestli mi to poslinta, tak to uschne :-)

                0 0
                •  

                  z toho nam čistě teoreticky vyplívá lepší ovladatelnost kola a 6% ja bych z toho zas takovou vědu nedělal, si zvykneš a kdyštak nahodiš dlouhej ředstavec

                  0 0
                  • wroum  

                    dlouhej predstavec :-(

                    0 0
                    • fousek  

                      Fakt nevim jestli do toho mam vubec pravo zasahovat (protoze na tom kole co mam by vetsina lidi z B-F nejeli ani na nakup), ale kdyz sem porizoval ram scott velikosti M(od osy hl.trubky k ose sedl. trubky asi 54 cm) tak sem se bal jestli to nebude maly (merim asi 188 cm) a neni a to sem si tam dal handmade kratky predstavec

                      0 0
                      • wroum  

                        jediny ceho se bojim, abych se nemlatil o rodla do kolene. jinak merim cca 172cm. jinak dik za info.

                        0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Tak ted se muzu vmisit :) Jestli ti jde jenom o to, tak na to si zvyknes :) Ja mam ted na slalomaku 570 a zdalo se mi to sakra kratky :) Po presedlani z prechoziho kola. Ale jezdil jsem i BH, tak jsem vedel, ze si zvyknu. Ted je to v poho. Na FR (spis DH) budu mit 573… hmm. nevim jestli to nebude moc kratky.. sakra jestli jsem nemel vzit vetsi. No uvidime, rekl slepej :)

                          0 0
                          • wroum  

                            no rekneme ze sme asi tak stejne vysoky a tobe se zda ze ti bude 57 kratky, ja mam ted 55 a chci to novy, ktery je 51. jde mi o to, jestli se tam vubec vejdu. je tech par cm zanedbatelnejch nebo to je moc velkej rozdil. soucasnej bike mi velikosti vyhovuje, delsi bych nechtel.

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Taky na ty cisla koukam jako puk :) Ale na street, dirt a 4X vozime se Sirennou tech 57 a nezda se mi to dlouhy ani na ni.

                              0 0
                        • Pá-dlista1  

                          A jeste predstavce pro poradek. 35 a 70mm, ale ten delsi mozna vymenim za nejakej kratsi.

                          0 0
                    • fousek  

                      jinak od svaru k svaru to je 51 cm

                      0 0
                    • hanz  

                      nevím jak komu ale mě se líp ovládá dlouhý kolo s krátkym představcem než krátký kolo s dlouhým…monstera mam v l-ku+pidi představec(už si nepamatuju dýlku toho rámu ale vím že je mooc velká, kdyžtak na rb stránkách) a ovládá se mi 100× líp jak dragster+6cm představec ..něco bude určo geometrií ale vtolik zase asi ne.

                      0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.