• Richie

    Nove Manitou uz jsou na sklade progresscyclu, tedy alespon Stance (Kingpin)

    0 0
    • Tomcat  

      Jedině Shermena a dvojkorunu. ;-)

      Spíš čekám na rám Gian Faith

      0 0
      • Richie  

        Ty budes mit faith? To je neco tak vykuceneho… Fakt luxus. libi se mi hlavne ten cyrcep s 66.

        0 0
        • Tomcat  

          Jo mě se právě osazení s BigM66 v čele nelíbí, takže rám a vidlice zase bude Shermen.

          0 0
      • TinkTink  

        Budes mit Faitha, jo? :)

        Hmm…ja se taky nemuzu dockat jednoho Gianta…a ne a ne dojit…

        0 0
        • Richie  

          Kereho?

          0 0
        • Tomcat  

          Možná jo . Znášto bajker míní, dodavatel mění. Nebo to přísloví bylo jinak?

          0 0
        • tutite  

          to tink. budeš mít taky nějaké MAESTRO? Trance nebo Faith? Jestli ano, tak fotni a pochlub se. Jestli klasika typu VT nebo NRS, tak nic, ty už známe. Zdar.

          0 0
          • blue  

            a nebo zlata stredni cesta Reign? ;-)

            0 0
          • TinkTink  

            Ne ne…uz pomalu vyrustam z toho, ze chci vsechno novyho…tydle nove upravene stare systemy budou urcite fungovat dobre, ale nechci zkouset, jak dlouho vydrzi ramy a pak testovat dovozce, jestli uspeju u reklamace.

            Ja jsem se priklonil k overenemu reseni, ktere se prodava cca 4 roky – Giant AC…ta cena za kterou to je letos je hodne dobra…kdyz prodam komponenty a dam tam ty z Meridy, tak budu mit imho hodne slusnyho bajka, na kteryho se muzu spolehnout, bude fungovat, bude mit seriovy tlumic, budu ho moct vytahnout na CP DH (kdyby nahodou…), budu se na nem houpat a perlicka na zaver – ma NADHERNOU barvu…

            Kdybych si mel vybrat z techto novych, tak bych sel do Reign, ale – hele – to misto uchyceni tlumice – to vypada fest neodolne…mel bych z toho fakt strach…takhle jdu do neceho, co je krasny a krasne jednoduchy… :)

            Toz tak :)

            Kazdopadne by te mohlo potesit, ze jsem se zbavil Meridy, kdyz se ti tak nelibila :))))))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              To ti celkem schvaluju. Jses si vedom, ze komponenty nejsou ty co na vyobrazeni (fotka je silny slovo:)? Jo a kategorii DH si myslim musis vybrat na celou sezonu jednu.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.