Manitou Black Super + Manitou QR

18 nepřečtených
  • kralovek

    Manitou Black Super Ma tahle vidle lock out? Vsude ctu ze ma, ale videl jsem v kramu kolo, na kterem ta vidle nema tu regulacni packu … nebo ze by ji meli sundanou???

    Manitou QR Da se na tenhle tlumic doinstalovat lock-out … aby se tak z neho stal QRL?

    A vuvec … jsou dobry?

    0 0
    • blick  

      Blacků je vícero a pak záleží na tlumící patroně, zda-li to je FFD(nemá)či TPC(má). Jinak na kole to může být OEM a ty se občas dost lišej od toho co nabízejí na trhu.

      0 0
      • blick  

        Mluvím o 05, v 04 to bylo trochu jinak díky Black Elite.

        0 0
    • cabbage  

      QR- tenhle tlumic sem ted vozil asi 1.5 mesice a ze zacatku sem byl docela spokojenej ale pak se zacal zkracovat- ma jakousi automaticky se nastavujici negativni komoru ktera po case(asi 1 mes.) zacne zvetsovat svuj tlak a objem na ukor pozitivni komory- tlumic se zasouva do sebe az se nakonec zasune definitivne. nepomuze ze ho vypustis- tim se negativka jeste vic nafoukne, musis ho rozebrat,vypustit negativku a namazat jinak je to docela spolehlivej tlumic kterej vydrzel i lemplovo (zne)uzivani. P.S. nepouzivat na giantu NRS-ventilek se odira o vahadlo.

      0 0
    • Feroman  

      Mam Black Super air 04 a ta lock-out ma, mam ji teprve kratce, zatim si nemuzu na nic stezovat.

      0 0
    • scret  

      Black Super urcite LO ma. Pokud je to ovsem OEM,pak to mit nemusi:)

      0 0
      • pitelboy  

        no vidis takze ses na tom stejne jak mi. nevis…

        0 0
        • scret  

          Vim!:)OEM muze mit ale i nemusi.Zalezi jak na kterejch kolech.

          0 0
          • pitelboy  

            ..dokonce.

            0 0
            • scret  

              Tak nevim,za chvili to zacnu brat asi osobne:))

              0 0
              • pitelboy  

                tak sem to nemyslel. Ty rikas ze OEM muze i nemusi mit. Coz znamena ze na ty vidlici co on může koupit může byt skoro cokoliv.

                0 0
                • scret  

                  Presne tak:)Ale ve vetsine pripadu plati,ze ta co nema LO tak je OEM,ta co ma LO je „origos prodejni“ verze.U OEM je vetsinou pak tlumeni FFD, u origos TPC LockOut.Sranda je ze vyrobci kol maj na vidli napsano treba:Black Super a je tam FFD.Pritom to vnitrnostma je gulas Supera a Compa:) tzn.leva noha Super a prava Comp:))

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.