Dnes se jely Pustevenske Snehovanky - byli jste nekdo ?

13 nepřečtených
  • ROMAN_BIKE

    Dnes se jely Pustevenske Snehovanky, byli jste tam nekdo? Ja jen jako divak, s fotakem (tady www.cykloart.cz/mtbinfo jsem dal 60 fotek) Nahoru jsem ale uplne nevysel, jen jsem slysel, ze se tam jen behalo (jako cyklokros… vedle kola). Byli jste nekdo nahore?

    0 0
    • aku  

      Jenom bych to priste nenazyval zavod horskych kol. Vhodne akorat pro dh/freeride stroje s plastema tak kolem 2.3 – vyse. Ja a ostatni crosari jsme se s 1.95 – 2 plastema tezce zarezavali do snehu. Jinak program byl bohaty, nejake to zpozdeni programu atd. atd.

      0 0
      • Radek Broz  

        A jak bys to teda nazyval? Navic podle me nemas pravdu – spis nez v plastich to bude v umeni. Do mekkeho snehu a blata je vyhodnejsi uzsi plast (spiky).

        0 0
        • McBlacky  

          já bych si dovolil tvrdit že na sněhu je lepší podhuštěný širší pláš?. A většina problémů vzniká když se jede pomalu :)

          0 0
          • Radek Broz  

            Jak na jakym;-)

            0 0
          • aku  

            souhlas s blackym. Ale pravda, muze to byt i o technice. Ale nejak se mi to nezda. A je fakt ze je treba mit rychlost

            0 0
            • aku  

              BTW byl tam i klucina s BMX. A ten byl teprv v haji ;)

              0 0
              • ROMAN_BIKE  

                tak že by pomohl bike s velkými koly (od Garyho) ? :-)

                0 0
                • aku  

                  Spis jsem premyslel nad traktorem. Nebo rolba. Ta by byla idealni.

                  0 0
                  • goofy  

                    kdyz uz sme u toho, nemate nekdo na pujceni rolbu? chtel bych si zkusit s tim zajezdit… :o)

                    0 0
                    • vlk  

                      připrav se 20–25 l/h -tolik to žere.Sněžný skůtr by byl lepší.

                      0 0
    • TinkTink  

      Nebyl jsem tam a nevadi mi to. Myslim ze tento podnik nema byt zarazeny tam, kam je zarazeny. Myslim, ze stary „styl“ byl lepsi…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.