Pustevenske snehovanky + Ostrava

20 nepřečtených
  • aku

    viz http://www.cykloart.cz/…nky_2005.jpg

    Je-li byste nekdo z Ostravy popr. okoli vlakem? Do Frenstatu a lanovkou nahoru. Vzhledem k zahajeni akce by se jelo vlakem bud v 6:52 – 8:10 z Ostravy-Stred (ale to je krutarna na Sobotu :()) nebo timhle 7:54 – 9:04 Dejte vedet. Nechce se mi vlakem samotnemu :(

    0 0
    • goofy  

      ja uz sem mluvil s repou, a sem hodne nahlodany, ze bych mozna i jel, ale mam v pondeli zkoushku, a mel bych se na ni ucit… :o(

      0 0
    • repa  

      Já jedu autem , ale jsem ochoten uvažovat i o tom vlaku . Pro Goofiho : To bude blesková akce . Vyjedeš lanovkou nahoru . Vyhraješ závod a pak rychle domů se učit . Já být tebou , tak do toho jdu .

      0 0
      • aku  

        Cha cha vyhraju prece ja. Schvalne nasadim Nanoraptory abych byl rychlejsi ;))). A kdyby nahodou ne, tak si vezmu placku slivky jako cenu utechy. At me sjezd dolu nemrazi v zadech

        0 0
      • goofy  

        no nejspish asi pojedu, ale uvidim jeshte, jestli stihnu dodelat tento tyden projekt, co mam taky v to pondeli odevzdat… jinak sem si ted psal s Maraskem a taky prej o tom uvazoval… :o)

        0 0
    • Marasek  

      Premyslim jestli pojedu vlakem s bikem,nebo se pojedu podivat jen tak bez biku..Zatim jeste nevim:-)

      0 0
    • Marasek  

      tak ja nejspis pojedu?kterym vlakem se teda vydame?a kde dame sraz?a mozna pojede i goofy,tak to musime nejak vykutit..A na nasich strankach (vortex.wz.cz) bezi ve zkusebnim provozu taky forum..Tak to omrknete:-)

      0 0
    • repa  

      Ještě pojedou možná další lidi s kterýma jsem mluvil telefonicky . Někteří po vlastní ose a někteří by jeli tím vlakem , tak se domluvte na konkrétni čas , ale a? stihnete prezentaci , bude sranda , jinak sraz na horním konci sedačkové lanovky .

      0 0
    • Rozumik  

      kdo tam vsecko bude? a zavodite?

      0 0
    • aku  

      Takze si vezmu opet slovo. Jelikoz bych chtel zavodit (rozumej predvest se pred babama, moje cc strojovna neni prilis vhodna na zavodeni v snehovem DH) a s ohledem na nutnost prezentace nejpozdeji 20 min pred startem v 10, tak pokud nebudou padat kroupy tak pojedu v 6:52 rano vlakem z Ostravy-Stred (pocitam s tim ze bude vlak kolem 8 ve Frenu a chvilku potrva, nez se dostanu na Raztoku takze po 9 budu nahore). Odjezd – podle zabavy – jeden vlak jede v 16:14, pak v 18 bez kol a dalsi z kolama az 19:52.

      Takze tak. Jdu si koupit pinove platformy. SPD mi nepripadaji jako to prave orechove s tim mnozstvim snehu.

      0 0
      • Lada1  

        to je sjezd ? Ja myslel, ze se jede po hrebenu – klasicky snehovy XC.

        0 0
        • TinkTink  

          To neni sjezd…to je takova placka na ktery se hodne nadres…se sjezdem jako byl treba v Petruvce to ma malo spolecny…

          Mne toto pomerne vadi…tento sranda zavod nemel byt predelan na neco takovyho, o co se ted snazi Florian…myslim si, ze mu to bere jeho krasu – minulej rok se to projevilo naprosto krasne…

          no nic…nebudu hazet hrach na stenu…nema to smysl.

          Ja tam nejedu.

          0 0
        • aku  

          Ja naprosto netusim o co tam jde. Usuzuju podle fotek z minuleho roku, ze to bude trochu z kopce, a vetsinu skokanku budu objizdet. Jinak si ti jedu uzit

          0 0
      • goofy  

        tak ja tam pojedu. jel bych taky tim vlakem 6:52 z ostravy, ale pripojil bych se az v kuncicich… ale zavodit asi nebudu. vemu si kolo a budu blbnout po kopcich… :o)

        0 0
        • Marasek  

          Cau chlapi,dneska jsem byl na biku blbnout ve snehu a zjistil jsem,ze mi to vubec nejde..Jel jsem jak po 10pivech:-) Takze tyto snehovanky ozelim a pockam si na dalsi akci (beze snehu:-). Toz si to uzijte a nezlomte vaz:-) Cest

          0 0
        • aku  

          Ok pokud bude vagon pro kola hned za lokomotivou tak v nem budu

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.