• sabi

    Máte nějakou zkušenost s www.bagbike.cz??

    0 0
    • Daník  

      Mají prodejnu v Ostravě na Zborovské, ale ty ceny platí jen na webu.

      0 0
      • blue  

        to byla opravdu prinosna informace, co se neda z webu vycist ;-)

        0 0
        • sabi  

          Například?Co tím myslíš?

          0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja bych nereagoval. sabi je provokujici frikulinka :)

          Snad se trochu otrka.

          P.S.: Co jineho nez jsi rekl, jsi tou vetou mohl myslet? Posledni dobou mam asi cim dal delsi vedeni :)

          0 0
          • sabi  

            Taky umím číst jen jsem chtěla slyšet nějakou osobní skušenost.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              A psát ? :)) Ne opravdu ja v pravopisu radit nemuzu :) Tu zkusenost si mamila spatne cilenymi, prazvlastnimi otazkami. Copak te na tom shopu tak zaujalo krome pana majitele? :) Jinak, kdyz se tu trochu porozhlednes je tu spousta recenzi na jeste vetsi pocet shopu, tak treba tam. Nebo ten svuj komponent najdes i jinde a levnejsi.

              0 0
        • Daník  

          Na web jsem se neměl čas podívat, takže nevím co se dá nebo nedá vyčíst.Rovněž netuším, jaký typ info by byl žádoucí.Zdroje zboží neznám, ceny většinou slušné,výběr zboží odpovídá menšímu obchodu, když byl problém s reklamací,vyřešil se.Majitel není bezdětný,jezdí Octavií a na brutálně křivém Canonu (sorry).

          0 0
    • Homer  

      Bagbike? To neznam. Kdysi jsem chodil do Dna pytle a tam nic moc. Majitel byl porad zkourenej a nechtel ode me koupit moje karty za trzni cenu!

      0 0
    • slayer  

      Já s nima mám tu zkušenost, že jsou to asi nějaký šejdíři co si dělaj si reklamu pomocí nicku Sabi, kterej si chvíli předtím zaregistrovali.

      0 0
    • MartinX  

      Nechci provokovat, ale mě to docela taky zajíma – nemaj špatný ceny, ale nic jsem o nich neslyšel – až tady… a nejsem z toho zrovna moudrej :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ty vyčerpávající popisky… Kliky DEORE Cena: 1 300 Kč Značka: Shimano Proč zbytečně mást uživatele, že… :o)) Toto je pro mě ukazatel solidnosti a odbornosti obchodu.

      0 0
      • MartinX  

        …tak to jooo, ale mě spíš zajímají zkušenosti s internetovým prodejem. Na můj konkretní dotaz mě z bagbike odpověděli velice rychle a ochotně, ale přece jenom si nechci něco objednat, čekat několik týdnů a poté zjistit, že nemohou produkt pod nějakou záminkou zaslat… a snad nebudu úplně první z bike-fora, kdo si něco u nich objedná :-)))

        0 0
      • Beda  

        Nevim, co konkretne Ti neni jasne? Kliky Deore jsou od Shimana za cenu 1300 Kc… Co vic potrebujes vedet? ;-)

        Obchod BAGBIKE znam, mam od nich kolo. Zkusenosti s internetovym obchodem nemam, ale vzhledem k tomu, ze pristup majitele je v kamennem obchode velice vstricny, myslim, ze takovy bude i pri komunikaci pres internet. Servis maji kvalitni. Doslo i na reklamaci, protoze mi rupl ram – vyrizeni bylo naprosto bez problemu – do tydne jsem mel novy. Takze asi tak. Podle techto kriterii hodnotim obchody ja :-)

        0 0
        • MartinX  

          Konečně něco konkrétního… Díky :-)

          0 0
        • fousac  

          :)) ja bych u klik treba rad vedel na jakou osu, jaka barva, pocty zubu (a mozna vahu)…

          ovsem chapu, ze nekoho to zajimat nemusi, staci napis shimáno.. ;)))

          0 0
        • Smazaný účet  

          Stačilo napsat katalogové číslo komponentu… a vše by bylo jasné. Teda skoro vše, ono v tom i shimano má bordel někdy…

          0 0
    • dave  

      Co říkáte na cenu vidlice MANITOU SKAREB SUPER za 7.990,–Kč na tomhle shopu? To mi přijde docela zajímavý..

      0 0
      • MartinX  

        …právě na ní si dělám zálusk. Ujistil jsem se mailem, že je to opravdu SUPER s lockoutem, teď jenom splašit těch pár tisíc :-)

        0 0
        • dave  

          No taky mě zajímá. Nevíš jestli je to opravdu model 2005 a jestli to mát Remote Lockout (uzavírání z řídítek)? Díky.

          0 0
          • MartinX  

            Dostal jsem od nich maila Dobrý den,děkuji za váš zájem o náš e-shop,co se týče vidlice pokud dovozce razantně cenu nezvýší tak budeme cenu držet celý rok. Vidlice je 05 i pro V tak kotouče. Pěkný den.JP …tak asi takhle.

            0 0
            • MartinX  

              …jo a podle obrázku na webu a IMHO zavíraní jen na vidli – což mě zas tak moc nemrzí – za osmičku je to pohoda. Spíš jsem zvědav, jestli mě tam mohou přehodit za stejnou cenu i tvrdší pružinu. Jest-li je berou od progressů, tak by to mohlo jít a já si půjdu rozbít prasátko :-)

              0 0
          • MARIN  

            …taky po ni poohlizim a dle info je to 2005 a zavirani neni na riditka

            0 0
            • MARIN  

              tak uz je objednano. Navic na dotaz pripojeny k objednavce ohledne zpusobu platby a dodani a upresneni zda jde opravdu o model 05 s nezkracenym krkem a zaviranim na vidlici jsem mel odpoved behem chvile. Tak uvidime jak sebou hodi s dodanim

              0 0
          • Jogador  

            Vidle skareb 04 vypadá jinak, a navíc za tuto cenu se neprodávali ani ve slevě, ted šel manitou dost s cenou dolu.

            0 0
    • dave  

      Tak až Ti ta vidlice přijde, dej prosím vědět jak to probíhalo. Taky bych si chtěl jednu objednat. Jinak z e-mailové komunikace zatím pohoda. Díky.

      0 0
    • spekoun  

      Zde je má zkušenost s obchodem BagBike, jehož majitelemje Jaromír Pytel.

      Dvakrát jsem přes tento e-shop nakoupil komponenty k mé

      spokojenosti. Potřetí to již říci nemohu. Řetěz Shimano PC-971 sice přišel v neuvěřitelně krátkém čase po objednání – hned druhý den. Byl jsem však překvapen, když jsem řetěz přeměřil a naměřil od 132.8 do 133.0mm na deset článků. Tedy hodnoty řetězu vhodného k vyměnění.

      S panem Pytlem jsem si vyměnil několik emailu a telefonát a na jeho doporučení řetěz zaslal zpět k reklamaci. Ještě jsem se u něj přeptal, zda adresa ne webu platí. Balík číslo RR487896726CZ s řetězem zpět jsem odeslal Českou poštou 30.3.2011. Ten se však vrátil zpět s odůvodněním, že adresát byl nezastižen a balík po oznámení adresátem

      nevyzvednut. Na poště v Ostravě ležel mezi 31.3. a 15.4. Podací lístek, balík i s oznámením o nezastižení mám vyfocen.

      Pan Pytel již pak moc vstřícný nebyl, jiné řešení než zaslat podruhé řetěz na adresu odkud se vrátil nenavrhl. Další pokusy o reklamaci jsem tedy vzhledem k poměru ceny řetězu vůči poštovnému nebo dopravy do Ostravy vzdal. Koupil jsem si jej jinde.

      0 0
    • unitak  

      Nevím jak je to s internetovým obchodem, ale face 2 face preferuji hlavně bagbike nebo mikebike…Toto jsou podle mě jedny z mála obchodů, kde ti poradí tak, jak by měli a neoblbnou tě jako většina ostatních prodejců. Jsou hodně solidní, většinou dají i nějakou tu slevu při osobním odběru. Takže servis super, ceny taky solidní, jednání taky v pohodě.

      0 0
    • vladaza  

      bral jsem opakovaně sedla, jeden den objednávka, druhý den doručeno, za mně spokojenost

      0 0
    • Advid  

      Párkrát jsem od nich něco kupoval a vždy v pohodě. Jednou dokonce neměli Sporttester Sigma, tak poslali vyšší model za stejnou cenu.

      0 0
      • bochov  

        Take jsem u nich parkrat byl a opravdu si nemohu stěžovat.

        0 0
        • Biker.61  

          Moc mě nepotěšilo, že mi poslali potvrzenou objednávku se vzkazem, ať to zaplatím, ale číslo účtu, kam mám poslat peníze, jsem si musel vyhledat na jejich stránkách. Doufám, že to byl jedniný zádrhel, a zboží prijde v pořádku.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.