• vasil

    http://www.flybike.com/…modelli.html

    a neříkejte, že to máte doma :-)

    0 0
    • Jogador  

      By mě zajímaly jízdní vlastnosti, podle mě nic moc, sice u toho horáka,ta vidle bude slušně pružit, ale schody bych natom sjíždět nechtěl, bych se dole zabil, podle mě se i pude blbě s kolem zatáčet, zas to ale dobře povede stopu. Navíc se mi to nelíbí:)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Tomu rikam Genesis geometrie :)

      0 0
    • robero  

      boze to je paskvil… :-) by me zajimalo jak nektery modely muzou prezentovat jako triatlonovy specialy! Neni nekde v pravidlech UCI (popr. UTI), ze hrazda nesmi byt dal, nez je svisla rovina protinajici predni nabu? Nebo ze by to platilo jen v drahovy cyklistice? Fakt nevim presne… :-( Nicmene, nevlezl bych na to za nic! Vypada to podivne, navic mi tak napada, ze kdybych ostreji zabrzdil predni, ostrouhal bych si hubu o asfalt driv, nez bych rekl „bike“! :-D

      0 0
      • robero  

        fakt netusim jaka je vyhoda v tom, ze prenesou rozlozeni vahy ze zadni naby na predni – vynatek z laboratornich testu: Normalni kolo: rozlozeni vahy vc. jezdce predni/zadni naba: 42%/58% Ta jejich silenost: 54%/46%

        Mam pocit ze konstrukteri nikdy nesedeli na kole a nikdy nejeli z kopce… :-)

        0 0
    • McBlacky  

      mě by docela zajímalo jak lákaj zákazníky na tyhle otřesnosti…

      0 0
    • Roman  

      Proč se nemohu zbavit dojmu, že konstruktéři z NDR u rýsovacího prkna moc hulili ?

      0 0
    • Fucker  

      Až se mi z toho udělalo blbě.

      0 0
      • Gatier  

        Vidim, ze niektori to beru moc vazne..

        0 0
      • kubajs mtb  

        co to je za hrůzu!!!!! kdo na tomhle může vůbec jezdit to se snad ani nedá

        0 0
        • Gatier  

          Tomu sa hovori, kult vies? To sa kupi za drahe peniaze a nejazdi sa na tom. Max na nejakych stretavkach 1– 2 x do roka.

          0 0
    • rock  

      Pokud si vzpomínám, tak s něčím podobným se na dráze experimentovalo a pozice jezdce před osou šlapání je prý velmi výhodná pro přenos síly na kliky. Pak to UCI zatrhla … Na biku si 55% váhy nad předním kolem moc neumím představit, asi by to mohl být dobrej šplhavec …

      0 0
    • JJ  

      te¨n nazec Paskvilini bikes k tomu sedi:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.