Merida alebo Author ??? need help

31 nepřečtených
  • piero79

    Chci si koupit crossove kolo. Rozhoduji se mezi Merida Crossway 8500 a Authorem Stratos SX. Téměř stejná cena, technickému popisu moc nerozumím. Kdo poradí??? Předem díky.

    0 0
    • Pavlos  

      Nekdo tady prodaval authora synergy za 20klacku

      0 0
      • enjoy  

        tak to si malinko prestrelil:-) podivej se kolik stoji ty ktere si vybral:-)

        0 0
        • piero79  

          skuste raději poradit

          0 0
          • enjoy  

            ja vim,promin.ja se v tehle kolech moc nevyznam,ale co tak koukam do tech tabulek tak bych bral meridu.ale u techhle levnych kol si klidne vyber podle toho jak se ti libi,zadnou velkou skodu tim nenadelas.

            0 0
        • Pavlos  

          Vim ja chtel jenom popichnout:)

          0 0
    • Santus  

      Prihod tisicovku a vem Reflex sx, ja ho mam na kolovandry a jsem spokojenej. Jeste si ujasni jaky chces razeni, Merida ma Altusa a Stratos ma Revoshift.

      0 0
      • piero79  

        jaky je rozdil mezi zmíněnými razeními?

        0 0
        • enjoy  

          packove a otocne

          0 0
        • Santus  

          Tak tak Altus je packovy a Revoshift je otocny razeni.Zalezi co ti vice vyhovuje, ja bych packy nemenil, ale asi to je jen zvyk.

          0 0
    • JJ  

      Urcite authora, ma daleko lepsi vybavu.Jen ta vidle:( Mozna koupit stratos s pevnou vidli a casem dokoupit kvalitnejsi. Jinak co se tyce razeni otocny mi vyhovuje, ale revoshift neznam

      0 0
      • enjoy  

        kde ma daleko lepsi vybavu?na prehazovacce?

        0 0
        • JJ  

          Kliky, razeni, plaste, ta prehazka,… Segra jezdi na stratosu asi 3 roky bez jedineho problemu, ale tam byl jeste SRAM 5

          0 0
          • enjoy  

            no tak razeni si rikal neznas,tak nemuzes rikat ze je lepsi:-) kliky-ty poznas ktery jsou lepsi?ja teda ne:-) no ta prehazka,taky je ta merida o 500,– levnejsi:-) a plaste bych neresil,tam nebude rozdil.pouze ve znacce.

            0 0
            • JJ  

              Suntouracky kliky znam a chodej v pohode, tyhle maj mozna dokonce vymenitelny prevodniky. Razeni sice neznam, ale vim jak chodi altus s acerovou prehazkou:( Plaste se daj vymenit, ale sou to prachy navic a speedmaxy sou na krosa docela slusny. Uznavam, ze odpruzena sedlovka na meride je navic, ale jak funguje?

              0 0
              • enjoy  

                no nebudu se s tebou prit:-) v krosovych kolech se vyznam moc malo.

                0 0
                • JJ  

                  No ja tady pouze rikam zkusenosti se stratosem a ty jsou veskrze pozitivni A taky jsou mi meridy nesympaticky:)

                  0 0
    • fousac  

      Merida Crossway 8700… Sam jsem spokojenym vlastnikem Crossfiru 8700SX (rok 2002) na alivku a absolutni pohoda… ve vyprodeji urcite sezenes model 03 tak o 3–4 tisice lacinejc…

      0 0
      • MiD  

        Merida Crossway 8700?!

        Tak to je super! Nemohl bys mi prosim napsat jake to ma razeni (packove nebo otocne), pripadne jake ma neduhy atd… Dost silne o tomto kole uvazuju. Diky predem

        0 0
        • gobike  

          Stryc ma Crossway 8700 z roku 2003 a ta ma razeni Alivio-packovy, a najel na ni cca. 10 000km a vubec zadnej problem, akorat mu odesla po roce stredova osa, ale to mu vymenili zdarma, takze v pohode. Kolo je moc hezky a vypada urcite lip nez ten zminenej Stratos..

          0 0
    • Thapsus  

      Stratose SX máme doma,sice loňský model,ale moc spojeni nejsme.Geometrie je zřejmě stejná jako pro Stratose bez pružné vidlice,tudíž je kolo vepředu dost zvedlý a úhel hlavy je 69 st.,což už je dost.V kopci se zvedá na zadní,šlapací střed je honě vysoko-320mm.Myslím,že Merida bude lepší,aspoň co se rámu týče.

      0 0
    • Martula  

      Ani jedno z toho !

      0 0
    • Páník  

      asi bych spis bral tu meridu,ale koupil bych lonskou 8700

      0 0
    • Fuzzy666  

      A co treba tadle merida z 2005. sice o dva tisice vic ale rek bych se slusnou vybavou az na sr suntour www.bagbike.cz/?…

      0 0
    • milouš1  

      taky jsem se rozhodoval mezi nima a dnes jsem si přivezl domů Stratose 2005, tak uvidíme. Jen mi chybí trochu lepší návod, ten dodávaný od Authora je tak příšerně obecný až hamba.

      0 0
    • filipes  

      chlape, jestli je to pro tebe, tak si kup najaky 2nd hand bike . A lepsi pevna vidle nez nejaka plecka, ktera stejne velmi rychle prestane chodit. Slusnej secondhand jednou sestelujes a vydrzi mnohem vic nez tyhle kola, byt nova.

      0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.