• tradic

    Až na něj budu mít tak si ho koupím.

    http://www.cyclesense.co.uk/products.php?…

    Jeden známej neví co s penězi a že si chce pořídit nějaký lepší kolo. Prej do 200 000,– Blázen. Jaký by jste mu poradili?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Jses si jistej, ze se ti tohle libi? Co na to rikaj doktori? :)

      0 0
    • RomanP  

      Barva nejezdí, no ale toto…

      0 0
    • robero  

      Cannondale Scalpel Team Replica :-D ale bude muset jeste nejakou tu ticku prihodit! 200 mu totiz stacit nebude… Kolik najezdi ten tvuj znamej za rok? Jen tak pro zajimavost? :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Rekl bych, ze s postavanim u draheho kola zacina :)

        0 0
        • robero  

          pravda, kouka se na to krasne… :-D http://www.cannondale.com/…el-5VP4.html

          0 0
          • Daf  

            Teda nechapu co se vam na tomto canonu libi. Me prijde fakt hnusny na to jak je drahy :)

            0 0
            • CZiko  

              ??? hnusný ??? tak to by mě zajímala sféra tvého vkusu…

              0 0
              • Daf  

                No me se Canony docela libi. Hlavne pevnaci a silnicky. Ale tenhle je urcite nejosklivejsi ze vsech. Diky ulozeni tlumice musi mit hodne vytazenou sedlovou trubku a kvuli tomu jeste podivne prohnutou horni ramovou. Tohle proste nedokazu zkousnout. To kolo je opravdu zajimavy, asi i dobry jenze hnusny …co nadelas :)

                0 0
                • náčelník  

                  To je ale dáno velikostí rámu. Tohle se ti už líbí? http://www.bikeaddict.com/…/scalpel.jpg

                  0 0
                  • Daf  

                    Musim uznat ze s tim mensim ramem to vypada o neco lip.

                    0 0
                • CZiko  

                  mi to příjde přesně naopak… ta leftyna tomu dodává šarm o kterém si jiná kola mohou nechat zdát, prohlá horní rámová trubka dokresluje celou tu krásu a že sedlovka jde málo zasunout je to poslední co by mi na tom vadilo…

                  0 0
                  • vlk  

                    zrovna leftyny se mi jako vidle vůbec nelíbí.

                    0 0
                    • CZiko  

                      A japato? Já je miliju… vypadá to božsky… je to můj sen…

                      0 0
              • Volf  

                Moje sféra vkusu je asi taky jiná, protože to kolo je fakt pěkně hnusný.

                0 0
            • tradic  

              Konečně někdo, kdo má názor jako já. Je fakt hnusnej. Kdybych ho vyhrál v tombole na plese, hned druhej den bych prodal a nebo v pokročilé hodině bych ho vyměnil za pytel brambor.

              0 0
            • vlk  

              přidávám se, mě se taky nelíbí.

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Jestli muze byt horsky kolo jeste osklivejsi, tak zacnu asi silnicarit. I kdyz tohle je uz od zacatku hnusny, ale ted jsem videl co se da postavit na dobrym ramu za paskvil. http://www.scottmtb.cz/…y/n32/c1.jpg

              0 0
              • Lance  

                tak to je desny hnus

                0 0
                • Manas  

                  Ja bych s tim nesouhlasil, pac ja vyznavam dva extremy, bud mam kolo uplne bez nalepek a napisu (ty pod lakem sem nesundaval viz. fotka na dolekop.com), nebo kolo uplne uchylny, jenze na to jsem zatim nemel penize. Proste to je bomba kdyz lidi koukaj co to mas za hruzu, to me proste bavi :-)

                  0 0
              • wroum  

                to je foceny u kraba v krame. videl sem to nazivo a chvily sem nemoh dejchat. mel sem tu cest i s majitelem a jak vidno je fakt divnej. puvodne sem to chtel vyfotit a dat sem, ale nekdo byl rychlejsi. :-)

                0 0
                • CZiko  

                  neudělalo ti to něco s očima? protože taková hrůza je fakt o zrak:)

                  0 0
                • cabbage  

                  jj, sem litoval ze nemam fotak kdyz sem „to“ potkal.

                  0 0
          • rasto  

            bile rafky + bile draty musej vypadat suprove.

            0 0
          • kimi  

            chabi mu, ehm, noha u vidle:-)))

            ne, nelíbí, vadí mi ta štangla

            0 0
      • tradic  

        Přesně to nevím. Možná 3000 km za rok. Ale proč by si kupoval nějakou Meridu za 20 000,– když může mít úplně cokoliv. Je těžce za vodou. Tak bych se chtěl taky jednou mít.

        0 0
        • robero  

          V tom pripade bych doporucoval zajit do tohohle obchodu http://www.programcycle.cz/ jsou tam velmi vstricni lide, sami dost jezdej… kdyz jsem tam poprve vesel – upoutala me sleva na nejakyho Kleina – o 30 litru!!! (bohuzel ze 145 :-( ) Jinak, jak vidno radi stavi kola od Morati a jistojiste mu namichaj nejakou lahudku! :-)

          0 0
          • blue  

            tam neni problem temer cokoliv :-) a pokud by se nepodarilo vycerpat celou castku za kolo (neni Morati moc levny? co nejakej custom Klein nebo RM? :-)), staci se obliknout od hlavy k pate do Sugoie :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Blaznis? Na obleceni ma zvlastni konto. Tahle castka je jen za kolo :)

              0 0
            • robero  

              je pravda ze morati, je co se ceny tyce pekna sragora :-D nicmene takovej model HC1.2 na XTR s Tune kolama za 197 klacku, to uz stoji za zamysleni… :-D Jinak lidi z Programcyclu musim pochvalit – byli na me hodni, i kdyz jsem jim udelal kseft jen za necelych 30 tis. (svete div se, i takovy kola tam maj) :-D

              0 0
              • blue  

                ja nevim, proc si lidi casto myslej, ze to je kram pro nejaky nadpozemstany nebo snoby :-)

                0 0
                • robero  

                  no, ono to zas tak tezky neni – staci se podivat prave na jejich web a na seznam znacek, ktery prodavaj… nevim jak tobe, ale znacky Morati, Klein, Tune, Thomson, Pace, Sugoi mi lehce exkluzivitou zavanej… I kdyz, zalezi na prijmu,ze? :-) To, ze prodavaj i Treky a GaryFishery a jiny znacky se treba z toho webu nedovis, narozdil od nabidky komplet kol Morati od 120 tis. :-D Ale jak rikam, staci tam zajit a trochu s nima pokecat – jsou tam fakt v pohode lidi…

                  0 0
              • preacher  

                pěkně, a ještě mu zbyde 3 tisicky na kafčo…

                0 0
    • tradic  

      Takže podle Vás všichni co jezdí za T-Mobile jsou buzeranti? Oni za to přece nemůžou, hold sponzor. Za mnou kdyby přišli z T-Mobilu jestli za ně nechci jezdit pod podmínkou, že i v civilu budu muset chodit v růžovým, bral bych to hned všema deseti. NEJSEM TEPLOUŠ!!!

      0 0
      • Twisp  

        nic si z toho nedelej. Zrovna vcera sem na nej koukal na progressu, libi se mi taky i s touhle T-mobil kamuflazi. Treba Tink ma (mel) taky ruzovy kolo a k tomu pritelkyni. Teda aspon to tvrdil. ;)

        Jinak kdybych na to mel, tohle kolo by bylo jeden z favoritu. Ovsem az po Kleinovi Palomino XV.

        0 0
        • TinkTink  

          Jo ja to mel no :)

          Ted jsem to chtel davat zas na ruzovou, ale kaslu na to, stejne to nebudu mit ani sezonu…

          Polovicku teda mimochodem mam :))…ruzovou se mi pokousela rozmluvit, ale uvedomila si, ze to je proste dobry marketingovy tah…ale jak rikam…ted to delat nebudu…

          Abych se teda vyjadril i k tomu NRS – tak NRS ano, ale ne tudle reklamni zrudnost -to by melo byt o 50% levnejsi nez jiny NRS se stejnou vybavou a ne todle :)

          0 0
      • robero  

        je fakt, ze mi kdysi nejakej profesor na prednasce z marketingu rikal, ze ruzovo-seda je jedna z nejlepsich barevnych kombinaci, ktery se daj pouzit v reklame… :-) mno, myslim si o tom svy… nicmene asi na tom neco bude – vsimnete si jak se nam vsem z ty barvy bouri hormony – at uz v pozitivnim, nebo negativnim smeru! :-D

        0 0
      • TinkTink  

        Nemyslis, ze je rozdil pouzivat ruzovou jako reklamu a platit za to, ze muzu jezdit na reklame? :))

        0 0
    • Manas  

      Ja se priznam, me se ten Giant taky libi .. jen bych misto ty ruzovy dal takovou tu ostre zelenou :-)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Protoze jses ostřák a ne bu...... budulínek :)

        0 0
        • Manas  

          Aaa HA! v tom pripade jo. Jinak bys u me byl i .. i … inteligentne uvazujici hromadka ropusiho slizu :-)

          0 0
    • vlk  

      Ty barvy T-mobile bych teda nechtěl.Už tak mě dost se…

      0 0
    • Spawncz  

      Tak ja jsem si tu radost udelal a ram GIANT NRS Composite si koupil pod stromecek jeste s nekolika dalsima vecma (Hayes HFX9 Carbon, Amoeba riditka predstavec a sedlovka vse carbon).

      Cena byla taky lidova. Tady pridavam odkaz na fotku meho kola http://www.tesman.wz.cz/…bike-big.jpg

      Takze preji tvemu kamaradovi at si koupi neco moc a moc peknyho a at se mu na tom dobre jezdi.

      0 0
      • Lance  

        nadhera

        0 0
      • vlk  

        ten je už hezkej, až na ten neuřízlek krk vidle.Nechtěl bych na tom spadnout.

        0 0
        • Spawncz  

          Ten krk je neurizlej protoze je tam zatim nasazenej predstavec od pellsu a prijde tam ten karbonovej od amoeby, tak potom pujde uriznout i vidlice.

          0 0
      • Dumbo  

        nóó pán je asi gurman hehhe

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Takhle uz je to uplne jine kafe.

        0 0
      • TinkTink  

        Hele, jak ti k celkovymu pojeti kola ladi ty rafky? Planujes je vymenit?

        0 0
        • Spawncz  

          No kola jsem vymenit chtel ale zatim jsem nenasel zadny diskovy co by se nejak zaujaly.

          Jestli mas nejakej typ krome mavic crossmax tak dej vedet.

          0 0
          • TinkTink  

            No vono tech moznosti mas docela nemalo :)

            Pocinaje zapletenyma Bontrager (ruzny…staci si vybrat), pres XTR a XT (ty jsou imho pekne cerny), az po relativne obycejny – normalni vypleteny – ty bych klidne doporucil – DT nebo Mavic rafky a kvalitni naby…staci si vybrat podle ceny…no a samozrejme dobry draty a duralovy eloxovany niply :))

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Jedny takovy normalne vypleteny v tebou doporucene kombinaci mam ted na skrini. Naby tam byly Chris King, tak jsem je tam nechal. Je to tak dobre? :)) Chvilku jsem i premyslel, ze bych ty naby zabavil, ale ani jedna neni na system, ktery bych upotrebil. Rychloupinak neni presne to, cemu bych chtel sverit svuj zivot :)

              0 0
      • climber  

        Jak jsi s ním spokojen, jak píšu níže ve svém jiném příspěvku, tak tohle byl jeden z mých horkých kandidátů, když jsem si loni kupoval bika. V té době jsem žil na Slovensku a od tohohle typu nebyl za celý rok dovezen ani jeden kus.

        0 0
        • Spawncz  

          zatim ti zadne info o jizdnich vlastnostech napsat nemuzu mam ho od vanoc a to neni zrovna moc dlouho. Ale urcite mi napis na email a pres leto az ho poradne otestuju dam vedet jak jsem s nim spokojen.

          0 0
      • Rolei  

        Jak moc lidová byla ta cena?

        0 0
        • Spawncz  

          to cena byla dost dobra urcite je to min nez 200.000 jak psal zakladatel tohodle prispevku.

          0 0
          • Roman  

            a tak to jo, už jsem se lekl, že to bude nějaké drahé kolo

            0 0
            • Spawncz  

              Ne v zadnem pripade to neni drahy kolo je to klasicka supermarketovka za 2.500,– i s botama a helmou :o)))))

              0 0
      • prodi  

        Skvěle ladí s klikami Gebhardt.

        0 0
    • Lance  

      nadherna nadhera

      0 0
    • climber  

      Je dobrej, loni když jsem si kupoval novej stroj, tak jsem uvažoval i o Giant NRS Light (karbon), což je v podstatě stejnej bajk jenom o třídu níž. Vzhledem k tomu, že za celý rok nebyl na Slovensko dovezen ani jeden kus tak z toho sešlo.

      Na druhou stranu 200 litrů bych za Gianta nedal

      0 0
    • jfk  

      tolik peněz je na bika škoda, poradil bych mu italskej silniční rám, record a všechny ty provařený serepetičky, co na pořádnou silničku patří:)

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Za co chteji tolik penez u silnicky mi neni uz vubec jasny. Tam je to asi jako 200,– za ram, 300,– za lak s praci a 150000,– za samolepku se znackou :)

        0 0
        • jfk  

          to je sice pravda, ale aspoň to vydrží dýl než jakejkoliv komponent při terénním užívání – to snad ty víš nejlíp:-)

          0 0
      • robero  

        tohle je taky parada ujetarna… :-) http://www.colnagonews.com/…dv/index.htm po cene vsak radsi ani patrat nebudu… :-D

        0 0
        • jfk  

          no mě se to taky moc líbí. ale pan paádlista by ti určitě žek, že by se na tom blbě skákalo, a určitě by meěl pravdu:-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Vsak je to docela elegantni. Za co me mas? :))

            0 0
          • robero  

            hm, to fakt asi ne… :-) mel jsem na silnicce 19mm ziletky a casteji nez galusky jsem menil rafky! :-( a tenhle limitovanej karbonovej skvost asi jinej nebude! na cesky silnice nic moc… TO PADLISTA: jen pro zajimavost, zkousel jsi nekdy silnici? :-) (neni to utocne mysleny)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Kaaamo ja na silnici zacinal a loni si ji koupil znovu. Ja prosel od kolobezky az k sjezdu snad vsema cyklistickejma disciplinama. Pravda u nekterych jsem dlouho nevydrzel :)

              0 0
              • robero  

                :-) tak to je parada, clovek by si mel vyzkouset vsechno mozny… Ja se ptal jen proto, ze te tu ma vetsina lidi za zavylyho vyznavace tlustejch pneumatik… :-)

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  A to taky sem. Na silnici to hrozne drnca :)

                  0 0
                  • robero  

                    probuh a co mas potom za sirku pneumatik na ty silnicce? :-D

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      3" a trochu orezany spunty. Cestu ramem si to uz naslo samo :)

                      Mam nejaky normalni, ale trpim. Vlastne ani moc netrpim (cti nejezdim).

                      0 0
          • Manas  

            Hele ja mam kamose co na silnicce Cube nejen ze jezdi v klidu po zadnim, ale posledne jsem ho na silnicce videl davat schody nahoru pres pedal kick … to jsem vazne nechapal. Pro Pa-dlistu: byl to Tomas Kutin, z Chocne :-)

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Sem si to myslel. Jednou jsem ho na silnicce potkal. Vracel se ze svihu, poskakal po zadnim a pokracoval k domovu :)

              0 0
        • MF  

          Neviem ci to bol obdobny model z roku 2004, ale videl som moooc podobny v lete v Cortine a stal 9999Euro.

          0 0
    • Dumbo  

      mne sa velmi paci ta ruzovo cierna…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.