• Doktor

    Máte někdo zkušenosti s těmito brzdami?Účinnos­t,..pískají stejně jako starý model?Nebo mam vsadit na Avid jistotu?Je to na hardtaila.Díky Hon­za

    0 0
    • kandik psi zub  

      pripadne vsad na XTR jistotu – mam doma jety k mani

      0 0
    • davevi  

      vozim je na předním kole na HT a jsem spokojenej. Nepískají a brzdí dobře (ráfek Mach).Páky k nim mám LX 00.

      0 0
    • nakata  

      XT V brake alebo disc?

      0 0
      • nakata  

        Aha, treba len dobre citat.. Ja vozim tiez XT na HT na oboch kolesach a zatial uplna spokojnost

        0 0
    • Smazaný účet  

      Mam je od podzimu na HT. Zatim nepiskaji a brzdi super. Mam rafky Mavic 221 a spalky BBB trojbarevne. Originalní spalky (cerne bez oznaceni) odesli po jedne destive vyjizdce. Biku zdar.

      0 0
    • TinkTink  

      Ja vim, ze bych si mel chvalit Avidy, ale kdyz jsem tydle XTcka vozil na svy pomery velmi dlouhou dobu, tak se k tomu vyjadrim :)

      Jsou to kvalitni brzdy. Na zadnym rafku mi s KoolStopama nepiskaly. Ale original spalky jsou teda nehorazni zrouti rafku. Brzdily dobre. Ted jsem ale prezbrojil na kotouce Avid BB7 a jsem stastnejsi :)

      0 0
      • jakub  

        ja tedkom vozim tinkyvy XT s Avid sd7 pakama, i zime brzdej jak stekly

        0 0
        • TinkTink  

          Jak mas ty paky nastaveny tedka? :)

          Jsem s jednou z nich jel i maraton v zime a v pohode … sem si nemohl na nic stezovat…

          Mimochodem…v Ces­kych Budejovicich ted je cca 16°C…to neni zima :))

          0 0
          • jakub  

            mno mam to trosku posunuty dolu a je to fakt daleko lepsi paka, jsem z toho uplne nadsenej ((((-: DOPORUCUJI vsem

            0 0
            • TinkTink  

              Tak to zkus postunout uuuuplne nejniz jak to jde…

              0 0
              • vlk  

                tak to si tam pak rovnou mohl dát páky na centiver.

                0 0
                • TinkTink  

                  hehe…kdyz nevyzkousi jak to funguje v ruznych moznostech nastaveni, pak nevi co vozi…nekdy je dobry to mit nastaveny na nejpomalejsi…nekdy na nejtvrdsi…zalezi na vkusu kazdyho a na pouzitych komponentech…jsi to nikdy nevozil, co?

                  0 0
    • Pekáček  

      Mám dva roky Avid Arch Rival s podkůvkou (tříbodovým pantografem) a spokojenost, nepískaj a brzdí dobře. Vůle minimální. Brácha má LX (vypadaj jako XT04) a XT 03 a ty první se viklaj (nemít pružinky tak nevím nevím) a ty druhý pískaj, tedy jak kdy.

      0 0
    • kandik psi zub  

      mimochodem fakt asi nejjedovatejsi kombinace co jsem stvoril je kombinace na mem speedbiku ( chystam se ho dat do galerie) kde jsou brzdy mrazek v kombinaci s pakama XTR cantilever 1994 – krok lehoooucky dlouhy relativne nevyzpytatelny, ucinnost vrtanych kotoucu porsche :-))

      0 0
      • zirecek  

        jeste, ze nevim jak brzdi kotouce Porsche, :-). Casto byva, ze XTR paky a vetsina Vcek je dost jedovaty projev. XTR je delane na XTR… .

        0 0
        • kandik psi zub  

          no a tohle jsou navic XTR CANTILEVERY 1994 – to znamena strasnou silu a dlouhej krok ( maj v pace jinej prevod – kterej je navic promennej) – je to fakt maso

          0 0
        • náčelník  

          XTR je delane na XTR… ????? Můžeš to vysvětlit? Právě kombinuji XT páky a XTR čelisti (obojí „V“) a nenarazil jsem na žádný problém.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.