• blick

    jaký je nej švihový full? dle mě:

    1. Spešl Epic
    2. Canon Scalpel
    3. Giant NRS
    0 0
    • enjoy  

      uvazujes koukam pouze ty nejznamejsi seriovky..

      0 0
    • JMT  

      GF sugar

      0 0
    • JMT  

      jo a este Trek fuel, merida xc mission a spousty dalsich na ktery si zrovna nemuzu vzpomenout…

      0 0
      • jonti  

        no xc mission sa mi az tak prilis nezda, to je predsa len ina trieda, neviem si prestavit na tom ist maraton, je to prilis na FR skor

        0 0
        • Pavlos  

          :D tohle si vyplodil sam nebo ti stim nekdo pomohl?

          0 0
          • enjoy  

            mozna mysli transmission nebo jak se to jmenuje:-).ale to snad taky neni freeride ne?:-)

            0 0
            • Pavlos  

              urcite ne

              0 0
              • cabbage  

                a muzeme diskutovat co je to freeride a jestli tam skutecne patri predpona free- a nebo by byla vhodnejsi predpona heavy- jinak souhlas, transsmission neni fr. ale enduro.

                0 0
        • jakub  

          :-)))))))) chce se mi zvracet… :-)))))

          0 0
        • kolda  

          viděl jsi vubec někdy tohle kolo?:)

          0 0
    • Meesha  

      Scalpel, pak asi toho Epica.

      0 0
    • blue  

      myslim, ze tu chybi treba jeste zminka o Scottu

      0 0
      • Pekáček  

        Che che che, taky o planže?ákůůů! :o) Já tomu nechci dělat reklamu (sami víte proč), on to je vlastně spíš napůl softajl, ale je a jako Leader Fox je za zajímavou cenu. No já dnes ustrojil novýho Maxe zadáčo na testování Alu planžety jako „tréningáče-bahníka“ (na maratony bude HT Duratec) a ještě musím navěsit blatníky :o)

        0 0
        • Peslezedirou  

          No tak šup, vyber dofču a hurá na testování :)) Mě tahle konstrukce fakt zajímá, už se těším na recenzi. Myslíš, že by se dal ten prasklý spoj na té planžetě nějak opravit? Nebo nějak předejít prasknutí, jak jsi už psal něčím to zalepit??

          0 0
          • Pekáček  

            Jaký prasknutí? Ten rám co teď mám má prasklý svár u držáku tlumiče, tak to budu sledovat. Jinak problémy byly pokud se nezalepila planžeta v kleštině, uvolňovala se a vymačkala (vyšoupala). Adámek jezdí na zalepený a kámoš z Dobrušky na hliníkový planžetě a dobrý. Každopádně nový série maj zatím závity v oceli a ne v hliníku, tak se to bude dát silně utáhnout. A karbonovou planžetu vždy určitě zalepit.

            0 0
            • miťo  

              Radši s tím testováním počkej, až ti sroste břicho :oP

              0 0
        • jakub  

          uz zas??? pak budes zas nasra… no nic no zadaco cobry…

          0 0
      • Gatier  

        Rotwild

        0 0
    • Mamutt  

      No, lejtka :-)

      0 0
    • tutite  

      to blick. Zkus Scotta Genius MC nebo C-dale Prophet a změníš žebříček. Navíc v ceně švihového kola dostaneš dostatečnou rezervu na těžký terén. Vyzkoušeno, nevymýšlím si /GIANTa jsem jezdil 1 sezonu, Meridu mission resp. transmission taktéž, Epica zkušebně, Scalpela stejně tak, teď velebím Propheta/. Pokud chceš švih, zdvih, láci, bez Meridu Transmission, stoupavý, švihový, bezpečný. Zdar.

      0 0
      • blick  

        To není pro mě. Kámoš, který jezdil 2 roky HT chtěl poradit co si má koupit za švihivýho fulla a chtěl jsem znát i názor účastníků BF. Já jezdím Spešl SJ od roku 2000, nyní mám new kousek a měnit nebudu…jen možná za Enduro..časem

        0 0
    • Homer  

      Pokud ti to pomuze, tak v lednovym nemeckym Biku je test takovejch fullu. Nejlip dopadl Scott Genius RC-10 a Specialized s-works epic.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.