• satan123

    čau lidi jaká je trat na všenorech?já bych se chtěl někdy na jaře učastnit a tak nevim jestli bych to tam zvládl je mi 12 a mam a-zona+sherman slider 170mm 04!tak nevim

    0 0
    • Tomcat  

      Záleží na zkušenostech , můžeš to dát i na celopevnym.

      0 0
      • Manas  

        Nebo na BMX :)

        0 0
        • Radek Broz  

          Stoklada sjel na nebrzdicim starym BMX Sopku;-)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            A to je sakra narez oproti Vsenorum. Ma muj obdiv.

            0 0
            • Tomcat  

              Kuba přece Všenory taky jel na frýčku. Jen pegama občas vzal pařez.

              0 0
          • Tomcat  

            No nevim co je víc, jestli že to bylo fullhard nebo bez brzd. Jinak Mount Sopka sem jel na celopevnym jednou a naposled newermore… Dole sem si připadal jako přeborník v práci se sbíječkou

            0 0
            • Radek Broz  

              Vzdyt tam vcelku zadny sbijeni neni. Podle me tam neni ani full nejaka extra vyhoda – je to celkem hladky. Jo, to takovej Klinovec, to je sbijeni;-)

              0 0
    • Manas  

      Trat je celkem az asi na 3 useky lehka, zalezi jak moc ovladas kolo a kolik jsi toho najezdil v lese. Taky si myslim ze budes potrebovat licenci a ty srandy jako krunyr, helmu ale to asi mas. Nejtezsi na sjezdu zrejme bude, uhejbat rychlejsim (aspon docasne) bikerum. :-)

      0 0
      • satan123  

        helmu mam integralku bell belistic !ale krunyr ne!a budu ho potrebovat?jeden kluk mi nabyzel 661 race jacket jetej ctvrt sezony pc:3000kč a ted za 1000kč!mam ho vzit!a kdy se pojede dalsi zavod?

        0 0
        • Radek Broz  

          V prvni rade si orecti neco o interpunkci a velkych pismenech – tohle se neda cist. Zda je ten krunyr nutnej ve Vsenorech nevim, ale na CP jo. Dalsi podobnej zavod bude o tyden pozdeji v Beroune. Pak je az 29. kvetna 1. zavod CP. Lokality CP zatim nebyly zverejneny (ja je sice vim, ale pockejte si na oficialni zpravu – nechci nic rikat, kdyz by se to mohlo jeste zmenit)

          0 0
          • satan123  

            tak sorry !!a mam ho koupit!!

            0 0
            • satan123  

              to CP je českej pohár

              0 0
              • Keli  

                CP = ČP = Český pohár, Radek zase nezvládá háčky a čárky ;-)

                0 0
                • Radek Broz  

                  Radek pise hacky deeeesneeee pomaluuuu a jen, kdyz musi;-)

                  0 0
                  • lempl  

                    keca neverim ze umi pssat… sem ho videl dyt na bowlingu nedal ani supermana!!!!!!! :) vsenory nevim, krunyr bych rekl ze do zacatku docela zaklad, aby to hned zas nebyl konec…

                    0 0
        • Caryfuk  

          Jo vem ho, za 1000 je to dobra cena a nemusis ho mit jen na zavody.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.