• Martin

    Poraďte mému Ježíškovi. Co nejlevnější avšak funkční computer. Chci aby měl výškoměr, zaznamenání klesání/stoupání v %. Díky za tipy a zkušenosti. Propojení s PC mát nemusí. BTW: jistě se to tu probíralo již mnohokrát, ale jsem leeney to hledat:-)

    0 0
    • Meesha  

      VDO MC 1.0 pak myslim neco levnejsiho dela i Cateye…

      0 0
    • MartinXC  

      Jsi-li líný – zapla? co chtějí na krámě a je to, ne ? Nemusíš ani psát příspěvek a číst odpovědi ;-)

      0 0
    • Daf  

      Neco dela jeste ciclosport.

      0 0
    • Jogador  

      Mám ten CatEYE s výškoměrem, má celkové stoupání a aktuální výšku a jsem spokojen, tuším AT1400 nebo něco takového…

      0 0
      • milhaus  

        mám ciclosport a je super. Neumím porovnat cenu, protožer mám celkem vysoký model (USB – PC) ale mají i levnější. Najeď si na www.pels.cz

        0 0
    • Vilém  

      Cateye ne,mam AT100 coz je historickej model,kterej neumi skoro nic.Mam ho na zimaku a nechapu jak ho muzou jeste prodavat.Jezdim tez CM414M coz je starsi bratr od CM434 a jsem spokojen.Meri vse co si preju.Koukni na pells stranky.

      0 0
    • Jenda  

      mam VDO MC 1.0 a mati cateye AT100 to VDO je sice drazsi (cca 3500) ale proti cateye je to uplne jina generace. Funkcni bezdrat, nema pripojeni na PC ale vsechny smysluplny udaje vidis na displeji porad akorat to aktualni stoupani je hooodne malejma pismenama takze do kopce obcas cumis jakej je to krpal a proto spadnes:-))))) crovnani c ciclosportem nemam takze nevim

      0 0
    • Paja  

      Pozadavkum odpovida CM434 od ciclosportu, ktera se da sehnat pod 3000Kc. Jestli je jeste neco levnejsi a srovnatelne kvalitni nevim, protoze su linej to hledat:o) mne se ale libil nejvic, a proto ho mam:)

      0 0
    • Jenda  

      jestli muzu vrele doporucit tak na www.velotrade.cz VDO MC 1.0 v akci za 2990 Kc mooc pekna cena:-)

      0 0
    • marapara  

      VDO MC 1.0. Jezdím ho rok a půl a spokojenost. Jedinou výtku bych měl, teda při srovnání se sigmou targou. Nelíbí se mi u VDO, že neukládá špičkouvou max. rychlost. Člověk musí jet tou rychlostí alespoň jednu sekundu, aby se uložila. Na sigmě stačilo na desetinku jet, že se ani rychlost nezobrazila, ale uložena byla. To se mi líbilo víc.

      0 0
      • MaPa  

        Hm, a o kolik stíháš za jednu sekundu zrychlit a zase zpomalit?

        0 0
        • Matt  

          Nesouhlasil bych se seper cenou MC 1.0 kterou tu někdo uvadel na vyse uvedene strane!!Cena Modelu MC 1.0 model 05 je 2790 A MC 1.0+ je 3290 a to jsou MOC. Jedine bych ho doporučil sam si ho ted budu kupovat na kolo.

          0 0
          • Jenda  

            aha vida – jsem vubec netusil ze uz ho delaji i v drateny verzi a i me prekvapily ty letosni MOC (pred dvema lety byl za 3700 ten 1.0+) jinak za ty 3000 maj samozrejme bezdrat

            0 0
            • Matt  

              Oba dva by meli byt bezdratovy.Aspon doufam

              0 0
              • Jenda  

                nee sem koukal na specifikace – budiky jsou stejny jenom ten + je bezdratovej a ten bez plusu je normalni kabelovej

                0 0
        • marapara  

          Divil by ses, ale v terénu je otázka okamžiku, kdx ještě nabýráš rychlost a hned musíš prudce brzdit.

          0 0
          • MaPa  

            A o kolik se ti teda lišila maximálka na compu od skutečně dosažené rychlosti? Skoro bych řekl že chyba v nastavení kompu (teda pokud neřestavuješ obvod při změně pláš?ů, jiném tlaku a vzávislosti na tvé aktuální hmotnosti a hmotnosti věcí co máž s sebou) je větší než tenhle rozdíl.

            0 0
            • marapara  

              No gdyž jsem svištěl z Velké Javořiny v jednom delším a prudším sjezdíku 74 km/h, měl jsem okamžik čas a mrkl jsem na kompjůtr, tak jsem pak po zastavení měl 72,5 km/h. U sigmy to bylo naopak. Těžko to bude špatným nastavením, spíš to bude tím, jak je VDO nastavené od výrobce.

              0 0
              • rider  

                ..no s jednim čidlem na obvod kola to o moc přesněji asi nepůjde, ne? Přidejte tam ještě jeden, a to bude hukot :o)

                0 0
              • MartinXC  

                Tak tak, na CM434 jsem taky měl jednou 86kmh aniž bych si byl vědom, že jsem to takhle hučel (na Drtiči). Stačilo to pustit na pár metrech a pak zuby-nehty brzdit, průměr na 1,5km byl pod 60 ale ta maximálka tam byla.

                0 0
    • wraftler  

      a co tak kupit hodinky s vyskomerom kompasom a barometrom napr a mozes to pouzivat aj pri pesej chodzi a tak… proste sirsie uplatnenie… mam suunto vector a som s nimi uuplne spokojny, odporucam, ix..

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.