Scott Scale 910 2026

Přidat foto

Po 3 letech na gravelu už to chtělo změnu.

Zatím vyměněno pouze sedlo, do budoucna asi bezduše a lepší kola.

I tak mám pocit, že to letí pěkně :-)

(vloženo 4.6.26)

Kubajzik
Ohodnoť bajk: (4.8  / 35 hlasujících)
Značka Scott
Model Scale 910
Modelový rok 2026
Velikost L
Rám Scale Carbon HMF
Vidlice FOX 32 Float Rhythm Grip
Kliky SRAM Eagle 70 Transmission DUB, 55mm CL, 32T
Měnič SRAM Eagle 70 Transmission 12 Speed
Řazení SRAM Eagle 70 Trigger
Převodník 32T
Kazeta SRAM Eagle XS 1270 V2 Transmission 10-52
Řetěz SRAM CN Eagle 70 Transmission
Náboj přední Formula CL-811, 15x110mm
Náboj zadní Formula CL-3248, 12x148mm
Brzda přední Shimano MT401 Disc
Brzda zadní Shimano MT401 Disc
Ráfek přední Alexrims
Ráfek zadní Alexrims
Pedály Shimano XT PD-M8100
Řídítka Syncros Alloy 6061, 740 mm
Představec Syncros DC 3.0
Sedlovka Syncros Duncan Dropper, 31.6mm
Sedlo Ergon SR Allroad Pro Men
Pláště Maxxis Rekon Race, 29x2.4

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
kotew CZE JIHLAVA
kotew CZE JIHLAVA

12.6.26 20:09

Kolo,foto paráda=za 5*

Reagovat
Aduldinho
Aduldinho

5.6.26 15:36

Pohodové HT, tu máš 5*! ;-)

Reagovat
Ripley
Ripley

5.6.26 12:38

Designově je to kolo fakt hezký, ale když jsem se kouknul na ofiko cenu, tak ta už nikoliv:-)

Zvlášť, když se daj nový karbon (i někdy HMX) rámy sehnat okolo 20tis.

Za ty samé peníze se dá sehnat lehce jetý full i v lepší výbavě na skoro stejných kg. Ale ano nové je nové…

Ze zkušeností FOX32 je tak do 60kg jezdce, pak se pod brzdami kroutí jak had a bike jede jinou stopu.

Kola by to asi sneslo nějaká podobná XR1700, sice 25ráfek, ale pevňákům „sluší“ 25 s 2,25" víc… nebo XM, vč. i nějaké o 1/4kg lehčí kazety.

Tím ten bike rozhodně nechci nijak hanit… :-)

Reagovat
Mikikuba
Mikikuba

5.6.26 10:34

1,8 je u fotografů běžná:) mám taky.

Reagovat
Kubajzik
Kubajzik

5.6.26 10:04

easyrider: Díky :-) Samozřejmě jsem tomu ješte trochu pomohl v postprocesu, používám Zoner. Fotil jsem na Fuji X-T4 a Sigma 17–40/1.8. A ano, přiznávám, že jsem 1.8 onanista :-D

Reagovat
easyrider
easyrider

5.6.26 09:51

Tak teda takto pěkně to vyfotit na přirozené světlo, to klobouk dolů ;) Prozraď prosím ještě číms fotil. Pro zajímavost. Děkuji :)

Reagovat
Mikikuba
Mikikuba

5.6.26 08:45

Jo konečně někdo pěkně nafotil kolo!:)

Reagovat
Kubajzik
Kubajzik

5.6.26 08:45

easyrider: Díky! Fotky nejsou nijak doblejskávané, je to přirozené světlo. Nebo spíš přirozený stín :-)

Reagovat
easyrider
easyrider

5.6.26 08:41

Pěkné, pěkné. Ty fotky jsou doblejskávané?

Reagovat
Mikikuba
Mikikuba

5.6.26 07:49

Pěknej elegán. Ať to jezdí. Za 5.

Reagovat
Jan D.
Jan D.

5.6.26 07:49

Není gravel jako gravel. Srovnání třeba s Kona Ouroboros to určitě snese. Naopak třeba s Cruxem bych to nesrovnával.

Reagovat
Singlespeed
Singlespeed

5.6.26 06:55

Taky netuším, proč provnávat kolo s berany bez odpružení s kolem s 3/4 metrovými řídítky, odpruženou vidlicí a 2,4 ´´ gumami. To ani nejsou jablka s hruškami, to je meloun s okurkami :-) .

Reagovat
duvenblejt
duvenblejt

4.6.26 23:01

Proč se vlastně porovnává HT bike s gravelem?Jsem v tomto panic,gravela jsem koupil teprve před pár týdny,ale jako doplněk k MTB na cesty.tak jsem trochu zmaten?Jinak kolo pěkné…

Reagovat
Azmir
Azmir

4.6.26 22:50

super temný rytíř, jak to letí v porovnání s gravelem? :)

Reagovat

Další galerie z kategorie

phage 0
juricmir 4
pold 3
pold 2
ondraherr 7
Paveles 5