Oderské vrchy a okolí

Přidat foto

…včera byla výheň, ale projížďka byla prima…Balerův mlýn ve Spálově, Veselská rozhledna, rozhledna Blahutovice atd.

(vloženo 1.6.26)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
kotew CZE JIHLAVA
kotew CZE JIHLAVA

4.6.26 17:51

Krásnej pojezd!

Capis: Ano, hýzdiče nebrat, to samé DZ a značení u historických budov, hrůza. :-)

Reagovat
tigermoth
tigermoth

1.6.26 14:53

Balerův mlýn mám rád, až naživo člověk pochopí, jak mrňavá stavba to je, skoro jak model :D

Reagovat
brtníček
brtníček

1.6.26 11:37

sfp65 vždyť je to na kdejakém turisticky atraktivním místě. :((

Reagovat
sfp65
sfp65

1.6.26 11:28

Mě se 1.fotka líbí. Když to nebude na každém rohu. Víc by mi vadily 200m stožáry a vrtule větrné farmy…

Reagovat
brtníček
brtníček

1.6.26 11:15

Singl a capis. Sdílím váš názor, ale lidi to zjevnè chtějí a fotí se tam o sto šest. Má tu fotku každý tak to musím mít taky…

Reagovat
blackboy007
blackboy007

1.6.26 10:55

Aduldinho
Aduldinho

1.6.26 09:52

Moc pěkné poježdění, díky za fotodokumentaci Oderských vrchů, tam to moc neznám! ;-)

Reagovat
jIrI___
jIrI___

1.6.26 09:17

Oblast cyklistice zaslíbená, do Oderských vrchů vždycky rád zavítám.

Reagovat
Singlespeed
Singlespeed

1.6.26 09:14

Můj názor je to taky. Ty chujoviny, co se exponenciálně množí v krajině mi taky vadí.

Reagovat
capis
capis

1.6.26 09:00

Hezká krajina. Strašně mne ale štvou všelijaká ta srdíčka, okna a obří židle v krajině, možná je to jen můj názor, ale krajinu to hyzdí.

Reagovat

Další galerie z kategorie

plysovykozisek 6
bara2 9
vapes 16
blackboy007 7
miťo 26
hawrda 15