…včera byla výheň, ale projížďka byla prima…Balerův mlýn ve Spálově, Veselská rozhledna, rozhledna Blahutovice atd.
(vloženo 1.6.26)
Krásnej pojezd!
Capis: Ano, hýzdiče nebrat, to samé DZ a značení u historických budov, hrůza. :-)
Balerův mlýn mám rád, až naživo člověk pochopí, jak mrňavá stavba to je, skoro jak model :D
Mě se 1.fotka líbí. Když to nebude na každém rohu. Víc by mi vadily 200m stožáry a vrtule větrné farmy…
Singl a capis. Sdílím váš názor, ale lidi to zjevnè chtějí a fotí se tam o sto šest. Má tu fotku každý tak to musím mít taky…
Moc pěkné poježdění, díky za fotodokumentaci Oderských vrchů, tam to moc neznám! ;-)
Můj názor je to taky. Ty chujoviny, co se exponenciálně množí v krajině mi taky vadí.