Týpek mi hlídal kolo
Po dloouuuhé době jsem zase vyjel. Přijde mi, že poslední dobou je to je z práce do práce a jinka není čas prostě :-/.
Ale dneska jsem si udělal radost a dal si aspoň skromných 30km. Ovšem u mě je to skoro dar z nebe. Počasí ideál. I tak ale bodlo zchladit si nožky v rybníčku u Dubného. A pak i tělo u Kněžínka :-)).
(vloženo 31.5.26)
Báro, přesně tak. Udělal jsem si to fakt na pohodičku a bylo to super. :-)
Každá vzácná chvilka se šlapacím parťákem je k nezaplacení, jen houšť! ;-)
Kožíšku, tak to bohužel nemám. Mě stačilo, že mi hlídal kolo :-). Ale můžu vyfotit příště.
Byla by fotka ze předu foto č.3? Zajímá mě ten dřevěný výtvor.