20.3.2019

Přidat foto

Včerejší „kilečko“ začalo pěkně barevně.

(vloženo 21.3.19)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
bernie
bernie

21.3.19 08:33

Ano, východ slunce a přesně tak, to jaro jde hoooodne pomalu :)

Reagovat
miťo
miťo

21.3.19 07:37

Východ slunce? Musela být kosa.

Reagovat

Další galerie z kategorie

lazza 9
plysovykozisek 8
bara2 9
vapes 18
blackboy007 8
miťo 28