Cyklostezka pro žiletky :-)

Přidat foto

Pěkná cyklostezka postavená na částech dnes již zrušené tratě mezi městy Jevnaker a Fagernes, tzv. Valdresbanen. Koleje zasypané šutrem a nahoře asfalt. Některé úseky bych ale žiletkářům moc nepororučoval :-) Jinak dost zvláštní zážitek projíždět na kole vystřílenými skalami, míjet železniční značky a zbytky nějakých telegrafních cinkátek.

Sorry za fotky, bohužel ze starého mobilu :-(

(vloženo 14.9.16)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Adam Buchal

14.9.16 14:30

Obsah tohoto příspěvku je blokován.
Reagovat

Další galerie z kategorie

zbyslavjak 6
lazza 17
plysovykozisek 9
bara2 9
vapes 18
blackboy007 8