• Lukasisko

    Rok se s rokem sešel a já bych Vás opět všechny rád pozval na další ročník závodu ZBUJ cup, který se klasicky koná v okolí Ostravice v Beskydech. Doufáme v dobré počasí a přejeme všem, aby si skvěle zazávodili na převážně fyzicky náročnější trati o spoustu hodnotných cen. Propozice závodu jsou na letáčku. Snad bych jen doplnil že nájezd na okruh má 4 km a jedno kolo 12,78km s převýšením okolo 300 m. Případné další info se bude objevovat zde nebo na www.mikebike.cz Případně se můžete kouknout na starší vlákno tady, kde je spousty postřehů z minulého ročníku.

    S poudravem

    Lukáš V.

    0 0
    • Lukasisko  

      Všiml jsem si opravdu hrozné kvality komprese přiloženého obrázku. Neporadíte někdo, co dělám při vkládání špatně? Zdrojový obr. měl cca 1.9Mb format png.

      0 0
    • Lukasisko  

      Zbuj cup is cooming…

      Věcné ceny jsou od sponzorů přislíbeny (a že jich je), počasí je objednáno (25°C jasno JV slabý větřík), takže nezbývá než se těšit na sobotu 14.8.2010.

      Více informací naleznete na webu ZDE

      0 0
    • mavako  

      nemohl by nekdo ulozit mapu trati treba na cykloserver.cz a dat tady odkaz?

      Nebo staci, kdyz mi nekdo vysvetli podle obrazku http://www.bike-forum.cz/…101690–1.jpg , jak se pojede. Asi chapu ze najezd po Butořanku, ale pak mi neni jasne jak mam objet nekolik kol ve smeru sipek, tak abych to posledni kolo objel cele, kdyz cil je v pulce kola.

      Diky za vysvetleni :)

      0 0
    • Boris:)2  

      Určitě přijedu!

      0 0
    • beeker  

      V kolik je start, v 10hod? Platí to i pro dětské závody přímo u zbuja??

      0 0
    • Lukasisko  

      Pro upřesnění, aneb na co se v plakátu znova zapomělo..

      Start dětských kategorií je v 11 hod na louce u Zbuja, start dualu je ve 14 hod tamtéž.

      0 0
    • petrbw  

      od kolika je prezentace na XC, prosím?A stačí když přijedu a přihlásím se až na místě?A jak se statuje, všichni najednou?A jak se měří? Díky Petr

      0 0
      • onik  

        prezentace loni byla snad až tesne do startu,startujou všichni najednou podle toho jak se sami postaví a měřilo se stopkama…prostě zavod na pohodu

        0 0
    • beeker  

      Jak sou ty kategorie, kadeti jedou ty dva okruhy+nájezd nebo jenom 2,5km kolem Zbuja??

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.