YT Capra 2018 vůle ve středovém složení

6 nepřečtených
  • Mecoš

    Ahojte, v dubnu tohoto roku jsem si koupil YT Capru AL modro černou, byl jsem s ní asi 3× v bikeparku a asi 6× na horách na vyjížďku a nějaký ten sjezd a slyšel jsem, že mi lupe ve středu (žádný pád jsem neměl). Zjistil jsem, že tam je celkem větší vůle a v servise když na to koukli, tak mi řekli, že chybí nějaká podložka mezi klikama a tím středovým složením (Race Face press fit) a že kliky byly dotáhnuty k ložiskům, tak se kvůli tomu ložiska zničila. Vyměnili tedy ložiska, dodali tam tu podložku a jel jsem na víkend do bikeparku. Po první jízdě se vůle zase objevila. Tak jsem po víkendu šel opět do servisu a tam mi řekli, že u ložisek chybí opět ta podložka, že asi nejspíše praskla a zjistili, že ten otvor v rámu, do kterého se vkládají ložiska, tak není kulatý, ale malinko oválný (po stranách to sedí dobře a nahoře a dole je malinkatá vůle). Prý, jestli to nemohli při výrobě špatně vyfrézovat. Také, když vytahovali ten starý press fit, tak šel jednodušeji vytáhnout, nebyl tam napresovaný a i ten nový se nemusel natloukat ale šel tam zamáčknou ručně. Máte někdo s tímto u Capry zkušenosti ? Stalo se Vám to taky ? Případně, řešili jste někdy s YT reklamaci ?

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.