• Bbrouk

    Ahoj,

    letos již po 4té se v Úvalech uskuteční tradiční akce Velká cena města Úval – XCčko na parádní trati za luxusní peníz (150 předem). Opět se budete moct koukat na akrobacii v podání Dirt jumperů, nechat zazávodit děcka a vyblbnout je při doprovodném programu, zalézt si na lanových překážkách, zkouknout exhibici v cyklotrialu, vyhrát něco pěkného v tombole, občerstvovat se, zkusit si handbike Černých koní či poslechnout zdarma koncert Schodiště. Info na www.triprozdravi.cz

    Těšíme se na Vás!

    Anketa: Jedu:

    11x
    92%
    0x
    0%
    1x
    8%
    0 0
    • Bbrouk  

      Pravidelné prohlídky trati opět plánujeme na středy – první nejspíše 4.8. od 18:00 – ještě upřesním.

      V pátek 30.7. od 16:00 bude brigáda, sraz na škvárovém hřišti u kostela v Úvalech – prosekání a příprava trati, všichni jste zváni:o) (nářadí sebou, případně půjčíme).

      0 0
    • Bbrouk  

      Jen připomínám: tento pátek proběhne prosekání trati, pak už se bude jen ladit, trénovat a na konci srpna závodit. Letos poprvé s čipama (chudák časoměřič Oroň už se z toho čárkování a přepisování mohl zbláznit..). Startovné předem zatím stále jen LUXUSNÍCH 150..

      0 0
      • pajan  

        Přijel bych pomoci, ale stěhuju. Jestli se utrhnu dorazim :-)

        Každopádně čipy jsou vítaným doplňkem :-)

        Letos asi o5 na bednu nedojedu :-( S tim Arturem budu rád do 6. místa :-(

        0 0
        • jecnak  

          Jestli chces, muzu ti pujcit Progresse. Nevim teda ale jestli se na nej poskladas.

          0 0
          • pajan  

            Vážně? To bych ti byl hrozně vděčnej :-) bych se bál, že to rozbiju a zadlužim se ještě víc :-)

            Každopádně předem děkuju a 100% se ozvu :-) Děkuju

            Tak 20 a půl… To se snad nějak podá :-) Mám asi 183 a dlouhý nohy :D

            0 0
            • jecnak  

              V pohode. Kazdopadne nebudu od 27.8. v CR, tak se ozvi vcas.

              0 0
              • pajan  

                Mno to neboj, nenechávám to na poslední chvíli :-)

                0 0
                • Bbrouk  

                  Na závod bych ti klidně půjčil tu svou současnou starou ..Meridku, ale 18" asi nebude košér na 183 a dlouhý nohy..

                  0 0
                  • pajan  

                    Děkuju moc za nabídku. Mno, to by bylo zajímavější ;-) Půlmetrovou sedlovku a už to frčí :-) Každopádně díky, pokud to nevyjde s Ječňákem, tak se ozvu :-)

                    0 0
    • black.horse  

      Super, už se na to těším, rád přijedu, trať bude stejná jako loni?

      0 0
      • Bbrouk  

        Jj, stejná – zítra ji jdeme proklestit. Jedinou zvažovanou změnou je prodloužení nájezdové rovinky po startu – cca o 50m – udělat širší výjezd doleva na svah (tam, kde se po startu vždy udělá špunt). Jinak nevidím důvod proč trať měnit. Ve středu můžeš přijet vyzkoušet, ještě to sem hodím.

        0 0
        • black.horse  

          super, díky za info, mě se trať líbila (max bych ji přitížil, opačně nikoliv), některou středu zkusím dorazit, uvidím jak stihnu z práce…

          0 0
          • Bbrouk  

            Myslím, že tak jak trať je je dostatečné – každý si něco najde. Dokud bude světlo, možná posuneme začátek na 18:30.. vím, že to má spousta lidí(včetně mně) z práce daleko a občas je problém se utrhnout.

            0 0
    • Bbrouk  

      Moc děkujeme všem, co se včera podíleli na prosekání trati. Výsledek je jedním slovem LUXUSNÍ. Výsledek práce 15-ti lidí si můžete otestovat již tuto středu 4.8. při první z plánovaných prohlídek. Sraz klasicky v 18:00 na hřišti pod kostelem. Těším se na Vás.

      P.S. trať je místy až o polovinu širší

      0 0
      • Bbrouk  

        Jak už jsem psal, trať je připravena..kdo si troufne ji ve středu vyzkoušet?

        0 0
    • Bbrouk  

      Dnes počasí úplně nezve k tomu vytáhnout kolo a pořádně se projet..zítra však bude určitě líp, prohlídka trati bude za každého počasí.

      0 0
      • Bbrouk  

        I tuto středu od 18 máte možnost prohlédnout a potrénovat na krásné, prosekané XC trati v Úvalech..sraz klasicky na hřišti pod kostelem.

        0 0
        • Babec  

          Je trať dostatečně náročná? :)

          A hlavně, kde jsou ty vaše Úvaly?

          0 0
          • Babec  

            Aha, už vidím – Úvaly u Prahy, tak to nic, sorry za spam.

            mějte se, ať se Vám akce podaří

            0 0
          • McBlacky  

            přijed a uvidíš. Náročný je to jak si to uděláš, nebo jak ti to udělaj ostatní. Jel jsem to jednou a na špici obstarával tempo Škarnitzl :)

            0 0
            • Bbrouk  

              Souhlas.. jak si to uděláš, takový to máš:o) Extrémní kopce na trati nenajdeš, ale když se jede v tempu, tak těch několik, které na trati jsou docela stačí + je proložené krásnýma singlíkama lesem, trať je hodně různorodá, pro fajnšmekry je prudký sjezd lesem s kládou a skokánkem (ale dá se vedle svést v zvláštním koridoru).. takže opravdu záleží jak se do toho pustíš. Něco málo z trati je na videu z loňského roku: http://www.youtube.com/watch…

              Pár novinek na letošní rok: dostatek luxusních záchodů od Johnny servisu, měření času čipama, lanové překážky, možnost vyzkoušet cyklotrialovou trať, koupit zlevněné výrobky od Wqarmpeace, zkusit handbike Černých koní a na závěr zadara poslechnout koncert Schodiště + 2 dalších kapel.

              0 0
    • Bbrouk  

      Dnes večer jsme poladili lesní sjezd se skokánkem – můžete se těšit na 3 klopenky a upravený skok, který už by tolik neměl kopat. Pojďte nejen tento úsek vyzkoušet tuto středu na dalším kole prohlídek trati – sraz klasicky v 18:00 na hřišti u kostela v Úvalech.

      0 0
      • Bbrouk  

        Pár fotek ze včerejšího dolazení sjezdu – velký dík Petrovi s romanem, pořádně si mákli, ale výsledek stojí za to! Zítra jedeme na prohlídce vyzkoušet, jak se dá klopit:o)

        0 0
        • Bbrouk  

          A ještě pár fotek – i s odvodňovacím kanálkem.

          0 0
          • jecnak  

            Vypada to uzasne. Skoda ze nejsem v CR, hned bych jel.

            0 0
            • Medunka  

              na silničce

              BTW – jak se teďka dělaj akce na jiho Phy, navrhuji jako další teritorium tuto lokalitu :-)

              0 0
              • black.horse  

                když si najdu čas, tak tam chci zajet před závodem si prohlídnout trať a rozlousknout zda pojedu na HT nebo fullu, tak můžeme organizovaně…

                0 0
                • Thidney  

                  nějaká rozšířená nedělní vyjížďka?

                  0 0
                  • black.horse  

                    ee:-( tenhle pá-so-ne jsem mimo Prahu… leda ne večer, kdybych stihl přijet dřív, ale nedělám si iluze. Dneska mám relax, takže st-čt jsou ve hře a nebo příští týden po, st, čt… ale při pohledu z okna se mi chce max tak na silničního zimáka s blatníkama:-( tento způsob léta zdá se mi poněkud něšťstným:-/

                    0 0
          • black.horse  

            VAU! loni to tam pěkně šlo pěkně svižně projet, ale letos to tam bude lítat samo, bude peklo dole dobrzdit:-) už se těším:-)

            0 0
            • capo  

              Přesně, mě tam nic nebránilo v tom jet rychle tak abych dole stíhal zabrzdit, ale tohle nové koryto mě dole vyhodí rychleji než brzdy poberou a nechci vidět jak to dopadne :)

              0 0
          • McBlacky  

            závod bohužel nestíhám, ale pojedu si to někdy projet. Možná v neděli. Vypadá to hodně do rychla. Kdo z klopenky poletí, zastaví se o stromy – fair deal :)

            0 0
            • black.horse  

              loni bylo dole super předjíždění, jsem to vždycky vzal tou druhou cestou než soupeř co jel předemnou a dole jsme se potkali na loktech v zatáčce:-D ještě že mám rozměrovej a váhovej náskok :-D

              0 0
              • Hnoj  

                Tak tohle bylo nejlepší tam dole u zatáčky k potoku, kdes to moh poslat doleva vostře a nebo jet až dolů delší cestou.

                0 0
                • vikicek  

                  Jo, já to posílal doleva vostře a ve třetim kole to bylo už tak vybrázděný že sem tam hodil solidního králíka.

                  0 0
          • Hnoj  

            UAAAA ! Sice budu zase poslední, ale pojedu jen kvůli těmhle kráskám :-D

            Ještě doporučuju dole stromy obalit něčím měkkým, mám dojem, že málokdo bude šahat na brzdy…

            0 0
          • o5majkl  

            už se těšim… z duatlonu mě vyřadilo koleno, ale tohle si ujít nenechám :)

            0 0
          • pajan  

            Jaj, to vypadá moc luxusně :-)) Už se nemohu dočkat! :-)

            0 0
          • pajan  

            Jaj, to vypadá moc luxusně :-)) Už se nemohu dočkat! :-)

            0 0
            • Bbrouk  

              A jak to teprve jede – do závodů si pořádně sednou a pak to bude hukot – jen nevím, jestli opravdu radši neobalit dole stromy a nepřichystat bazének jako záchytnou zónu..:o)

              0 0
              • pajan  

                Stromy bych možná radči obalil… Jistota je jistota :-)

                0 0
        • Bbrouk  

          Včerejší prohlídka prověřila sjezd a..mohu vřele doporučit! Úvodní klopenky dobře podrží a dají se projet mnohem plynuleji než ve vyježděném korytu(které dříve bylo). první drop přes kládu je v pohodě, skokánek je oproti loňskému roku mnohem rovnější (neskáče se doleva). Ale stejně stojí před ním lehce přibrzdit a pak to poslat po klopence doleva – nemusí se brzdit a dá se parádně využít energie pro následné lehké stoupání.

          Pokud budete trať projíždět, dejte bacha po sjezdu z asfaltky a po hupu – je tam vykopaná rýha přes cestu – za zatáčkou a není moc vidět. Mají jí tam místní zahrádkáři kvůli odvodu deště – abychom s nima neměli spor, zahrabeme/dáme do ní kulatinu až v den závodu.

          Stále je možnost se přihlásit za snížené startovné, tak neváhejte – www.triprozdravi.cz

          0 0
          • Internaut  

            Chtěl jsem původně jet, ale ještě nemám rám z RB. Mám sice půjčené, ale na tom nepojedu.

            Aspoň se přijedu mrknout na profíky… :)

            0 0
        • FRENKs  

          Tak dneska sem si byl ještě projet trať. Celou dobu sem jel po vyjetý koleji od krosky a když jsem dojel k sjezdu, tak sem nechtěl věřit svym očím co vidim…Týpci na kroskách si to dávali za deště nahodru v klopenkách a plynem vůbec nešetřili. Vůbec nebylo snadný těm debilům vysvětlit aby vypadli! Protože já na kole oproti nim vypadal docela nemotorně. Povedlo se a tak sem jen vytáh mobil a bezmocně nafotil co spáchali…Dva dny tvrdý práce puchejře až v krku a nějaký magoři to rozrejou za 5minut…

          0 0
    • Bbrouk  

      Časomíru nám bude zajišťovat společnost Acuratic – budete tak moct on-line trackovat a zpětně vizualizovat. Jen si prosím připravte kilčo jako zálohu na čip.

      0 0
    • Bbrouk  

      Ve středu pravidelná projížďka trati v 18:00 sraz na hřišti u kostela.

      Vzhledem k tomu, že se závody blíží mílovými kroky, neváhejte s výhodným „přihlašováním“http://t­riprozdravi.cz/vel­kacena/prihla­sovani.php A nezapomeňte, že v Úvalech nejde jen o závody, ale také dětské minizávody, spoustu doprovodného programu a koncerty Schodiště + dalších zdarma na závěr. Tento týden doladíme trať a v sobotu to opět vypukne.

      0 0
    • Bbrouk  

      Dnes v 18:00 poslední předzávodní prohlídka trati. Doražte potrénovat..

      0 0
    • Bbrouk  

      http://www.youtube.com/watch…

      video z trati – pokud se chystáte a nestihli jste prohlídku nebo nevíte přesně co vás čeká, jukněte na sestřih z trati. Dneska je stále možné se hlásit, počasí musíme ještě doladit.

      0 0
      • o5majkl  

        bral bych něco okolo 20ti stupňů, bezvětří a jasno až skorojasno, kdo se přidá? :)

        0 0
        • Bbrouk  

          já..

          0 0
          • o5majkl  

            a kdyby náhodou bylo trochu tepleji, tak se zlobit taky nebudu :)

            0 0
        • pajan  

          Bral bych pálící slunko, kolem 30°C ve stínu, bezvětří a prašno :-)

          0 0
          • black.horse  

            nápodobně:-)

            0 0
          • o5majkl  

            to ne, to radši ať prší, je bláto a 15 stupňů :)

            0 0
            • pajan  

              Nejsem s tebou v kategorii. :-) Přání všeho špatného ti nepomůže :D :-P :-))

              0 0
            • McBlacky  

              to si můžou přát jen sponzorovaný jezdci co fasujou matroš :)

              0 0
              • o5majkl  

                já nefasuju ;) ale dlouho sem nejel závod v pořádnejch sra*kách-cyklokros už nějakej pátek nejezdim, tak mi to schází… :)

                0 0
                • Sharka1  

                  nechapu :-) ale tve prani se mozna vyplni, kdyz tak koukam, co nam slibujou meteorologove :-(

                  0 0
    • jonti  

      Nabízím jedno až dvě místa v aute z Vyšehradu nebo hledám odvoz.

      Jak to vidíte s počasím? Já asi vezmu zimní kola s NN 2,25 předek a RoR zadek.

      0 0
      • black.horse  

        chčije a chčije, jestli vůbec pojedu, tak pojedu na NN 2,1… chjo, nemám rád bláto:-(

        0 0
        • o5majkl  

          já už musim jet ralphy :) a bláto mam rád :P

          0 0
          • vikicek  

            hm a já mam naprosto sjetý ralphy 2,1 a jinou možnost nemám … paráda co :D

            0 0
            • o5majkl  

              já ho mam naprosto sjetýho vzadu, ale já vozim UST, takže podhustim na 1,6 baru a neřešim :)

              0 0
              • jonti  

                To bude velka cena bf :) ja vozim notubes, tlak taky nejak tak.

                0 0
            • v POHODÌ klokan  

              No vidíš, to bude fajn :-) Já mám 2,1 NN a 2,1 RR, snad to bude stačit. Jsem na to zvědavej :-D

              0 0
              • vikicek  

                no jak koukám z vokna … tak si řikam jestli se mi do toho chce :D

                0 0
    • Attila  

      Asi se tam taky ukážu

      0 0
      • Schuminier  

        Taky se tam ukážu, ale v plavkách tentokrát nejedu, ty jsem odrovnal na Krakatit:-) A jestli bude bláta hodně, tak asi budu jen fandit!

        0 0
      • Attila  

        neukážu. Zkosila mě rýmička :-(

        0 0
        • Schuminier  

          Já se tam ukázal, ale hodinu před závodem sprchlo, už tak předtím byla trať docela změklá … ale po dešti to bylo v některých místech fakt humus bláto. Při otestování trati jsem zjistil, že z ní mám respekt, některý úseky fakt technický a docela vohubu, navíc jsem měl nemalý problémy s přahazovačkou … ještě jsem se zařadil na start, symbolicky objel 1 kolo tak, abych se nezacákal (tedy na posledním a později i na předposledním místě) a odstoupil. Veselo mi rozhodně nebylo!

          0 0
    • Memphis22  

      až teď sem si všim, že je tu o závodě vlákno, no až vás tam dneska bude brzdit modrej traction, tak víte, komu tady nadávat… : )

      0 0
    • jonti  

      Nevíte jak to bude s předjetím o kolo? Bude se odvolávat, nebo potom co vítěz projede cílem se do dalších kol nejede, nebo se dojíždí?

      0 0
    • jonti  

      Nakonec to docela šlo. Sešla se velmi velká konkurence, Eberl, Nesvadba a podobně.

      Na startu, který byl odložený asi o 15 minut jsem úplně vytuhl a první kolo nic moc. Potom jsem se trochu rozjel, velmi dobře se mi jelo první stoupání, dojel jsem skupinku s Michalem Prokopem, tomu nějak blbo řazení tak jsem mu ujel. Na konci kola mě sjel a jeli jsme více méně spolu celé třetí kolo. Potom mi trochu seklo a nechal jsem ho jet.

      Čtvrté kolo jsem se docela trápil, ani jednou jsem nezařadil velkou a tím jsem asi dost ztratil.

      Páté kolo jsem se kousnul, ujel někomu z Meridy aby mě dojel na asfaltu po sjezdu. Nakonec asi 15. flek, spokojenost taky, konkurence byla velká.

      Zjisil jsem, že XC jezdit neumím a potřebuju víc síly na těžké přechody a hupíky.

      Organizace i trať výborné, už se těším na příští rok.

      0 0
      • black.horse  

        Hezký, pěkně si zabojoval;-)

        Já to prachsprostě vzdal:-( po prvním kole mi v bahně vypověděl službu malej převodník a musel stoupání rvát na 32z nebo běhat, když pod nánosem bláta vytuhla i přehazka, tak mě to udolalo, jsem měkkej a bahno je mocný nepřítel:-/

        0 0
        • capo  

          Jestli jsi jel na tom Ellsworthu, tak si tě i pamatuju… ;)

          0 0
          • black.horse  

            Jj, jel jsem na něm. Podle fotky Trance v profilu si na Tebe taky vzpomínám:-)

            0 0
            • capo  

              Nojo, bral jsem tě v tom úvodním stoupání v momentě, kdy ti to nepřeřadilo :)

              0 0
      • teepeex  

        to je supr vysledek si myslim

        pojed si zitra vytocit haxny na silnici:)

        0 0
      • capo  

        Pěknej výsledek. Moje zjištění je úplně stejný jako tvoje :)

        I když jsem dojel na 34. (nebo kolik) místě, tak jsem celkem spokojen, vzhledem k tomu že jsem měl trať celkem najetou tak jsem věděl na co mám. Příště budu trochu vážněji brát i výměnu plášťů, přeci jen ten úvodní stoupák na tom sjetém zadním nebyl úplně ono…

        0 0
      • Milwa  

        Dnes to byl můj první závod na kole vůbec a splnil jsem své očekávání. Nezranil jsem se, nerozbil jsem kolo, dokončil jsem a ještě jsem nechal pár lidí za sebou. Tak jako ostatní jsem od třetího kola mohl mít vepředu už jen střední pilu, ale ty pláště, to byla smrt. Do kopce to ještě nějak jelo, ale vinou smyku ať na předním či zadním kole jsem slítnul pravidelně třikrát za kolo, takže asi 15 pádů? Pozitivně ale hodnotím svou výdrž v kopcích, na ty jsem měl natrénováno dobře a fyzicky jsem neměl žádný problém. Bude nějaký podobný závod třeba v říjnu nebo sezóna už končí?

        0 0
        • jonti  

          Podobnych zavodu moc neni, xc moc hobby lidi nejezdi a letos uz nic podobne do 100km od Prahy nebude. Maratony jsou o dost jednoduchsi, ale taky je to vetsi masovka, jezdi se rychleji, vic rovin, sotoliny a asfaltu, je vic urazu a casteji se bloudi. Ale taky kdo dnes skoncil v polovine startovniho pole tam bude minimalne v prvnich 20 procentech.

          Ty sjezdy a roviny dnes byly velmi tezke, predni plast NN2,25 jsem mel nafoukany na 1,4 bar a stejne jsem se citil velmi nejiste.

          0 0
          • capo  

            1,4bar? No ty woe… :) Já měl Nica 2,1 tak na 2,3 baru a celkem jsem si věřil (taky co mi zbejvalo :))

            Jo a k tomu srovnání dnešního XC a maratonů – takhle to vůbec nemůžeš brát. Dneska jsem možná skončil v polovině starovního pole, ale na dlouhých maratonech to není ani do půlky…Hodinová zátěž není srovnatelná se 4 hodinovou, je to něco úplně jinýho.

            0 0
            • jonti  

              Vzadu RoR 2,1 na 2bar a to bylo tak akorat.

              Tim srovnanim jsem myslel, ze na maratonech je stejne siroka spicka ale asi 10× vic lidi, kteri jezdi min nebo vubec jezdit neumi ale jen tak jedou zavod.

              0 0
              • Milwa  

                To já moje defaultní pláště od Meridy foukám podle oka a budu muset přístě na bahno závod opravdu změnit přístup.

                A k těm maratonům, letos na konci červecnce se jelo nějakých 50km kolem Dobříše v Brdech, bohužel jsem se tam nakonec nedostal. Je to taky monstr akce na lehké trati, nebo by se tam daly najít pozitiva v podobě příjemností z dnešního závodu?

                0 0
          • LáďaH  

            Já jsem měl NN 2,1 na 2 bary, a jak byl před koncem ten sjezd levá, prudkej krátkej dolu, levá, tak jsem tu 2. levou nedal, vzal to rovně a vycvakl patku z ráfku, neštěstí bylo dokončeno hned za 1. lávkou v 2. kole, takže jsem byl nucen odstoupit :-( Nevýhoda bezdušáků :-(

            Jinak držel krásně.

            0 0
          • crom  

            to bych netvrdil,zajet treba Sudety mezi prvnimi 20%(do 100mista)chce uz umet jezdit i mit najeto,uplne jina liga nez XC uvaly v pulce pole

            0 0
            • indoorajn  

              taky mi to moc technicky narocny neprijde, kdyz to klouze chce to jenom cit pro jizdu a hlavne na predni brzde :) spis narocny, ze si tam clovek nikde neorazi, furt kase

              0 0
        • Schuminier  

          Můj to byl 22. cyklistický závod v životě, zároveň 1. závod typu XC a zároveň 1. závod, který jsem nedokončil. I když se stále v technice zlepšuji a od svého prvního závodu jsem udělal velký krok vpřed, tak musím říct, že mě tato trať svou náročností překvapila, kór když pak zapršelo. Obdiv všem, co se nebáli do toho jít naplno!

          0 0
          • Milwa  

            Já jsem překvapený nebyl, spíš jsem čekal náročnější profil. Toto prostě trénuju. Můj problém ale je, že trénuju v zásadě jenom když někam jedu. No a napřílad cestou do práce se nemůžu zmazat blátem. Jenom to bahno byla pro mě novinka.

            0 0
        • Memphis22  

          taktéž můj první závod, dojmy skrz naskrz pozitivní : )

          teď ještě tak zjistit, kolikátej sem vlastně skončil, snad nahoděj výsledky co nejdřív.

          0 0
          • Memphis22  

            … a z přesmykače květináč, až je z toho chudák nějakej ohnutej.

            0 0
      • v POHODÌ klokan  

        Jel jsi fakt dobře. Škoda, že jsem se hned v prvním kole rozplácnul (viz obrázek). Sil jsem měl do konce poměrně dost. Ale je fakt, že ostatní kola jsem již značně opatrněji :-) Bohužel to nakonec na cyklistickou dovolenou v Rumunsku od pondělí nevypadá :´-(

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Ale musím pochválit svoje kolo, odvádělo fakt bezvadnou práci (rám, převody, brzdy, odpružení a koneckonců i notubes pláště)

          0 0
        • LáďaH  

          Jaj, a co s tim vlastně máš? Lékařským termínům moc nerozumim :-)

          0 0
        • v POHODÌ klokan  

          Ale stejně se pořád v duchu ptám, jestli jsem měl s tou zlomeninou ty 4 kola dojíždět… Jestli by to třeba nebylo trochu lepší…

          0 0
          • Thidney  

            pravděpodobně nebylo. Spíš nemáš jet do toho rumunska :)

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Nojo, když já se tak těšil :( Ale možná to je znamení :) Jinak asi byste mi nedoporučili s touhle zlomeninou jezdit na cyklopuťák po Rumunsku, co?

              0 0
              • Thidney  

                Rumunsko bude stejný i za rok… možná i za 10 let :) Představ si, že si tam podobně usteleš. Máš to ruplý, takže s tím pravděpodobně hneš, nedejbože si to ještě rozštípeš na menší kousky a bude. Nepředpokládám, že by tě cyklopuťák po Rumunsku živil, nebo jiný podobným způsobem ovlivnil tvůj budoucí život. Nejsi Cadel, a neni to TDF, abys to musel to objet i rozštípanej :)

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Máš pravdu. Jsem holt blb, že když jsem se tak těšil, tak jsem si dva dny před odjezdem naplánoval závod. Radši se vykurýruju.

                  Ale s tím, že bude Rumunsko za 10 let stejný, nemůžu souhlasit – v poslední době se tam fakt docela dost děje. I v menších městečkách. A jsou dost hrdí na to, že jsou v EU :-) Za chvíli už to nebude takový středověk, jaký tam známe :)

                  0 0
                  • Thidney  

                    Ale hory zůstanou :) Co bude za deset let… Stačilo by aby se pobláznilo pár sopek a středověk je i tady. Kamarád kdysi prohlásil, že civilizace surfuje na sakra tenký šlupce od banánu :)

                    0 0
    • jonti  

      A gratulace vsem z BF co to dojeli, nejvic Liborovi Indoorainovi – 1. misto v nad 40

      0 0
      • LáďaH  

        A čest těm, kteří to nedokončili :-D A poraženým samozřejmě :-)

        0 0
      • v POHODÌ klokan  

        To jo, Libor je machr :-) Jak vlastně dopadl o5majkl?

        0 0
        • o5majkl  

          ani se neptej, něco okolo 13. fleku… ale na startu sem si to povodil :) nějak mi to nejelo a nepřidalo mi na tom ani bolavý koleno…

          0 0
          • o5majkl  

            tak 16 celkově-čekal sem lepší umístění… ale vyšel mi můj tip na počasí-15 stupňů, bláto a déšť… už sem zapoměl, jaká je to dřina v takovejch podmínkách :)

            0 0
            • v POHODÌ klokan  

              Tak to jsem tě taky tipoval na lepší post :-D Ale podmínky byly fakt celkem drsný. Já jsem se svou 23. pozicí docela spokojenej – vzhledem k tomu zlomenýmu prstu :-)

              0 0
              • o5majkl  

                to naštve no… mimochodem jak si spokojenej s Kellysem?

                0 0
                • v POHODÌ klokan  

                  Jsem spokojenej, moc. Systém odpružení funguje parádně a geometrie mi taky vyhovuje. Co ten tvůj závoďák? O fullu asi nepřemýlíš, co? :-)

                  0 0
                  • o5majkl  

                    Kellys dobrej, až na tu MRDku co se tváří jako vidlice :) jinak právě naopak-nad fulíkem přemejšlim víc a víc, akorát nevim jestli vyměnit závodní HT za závodního fulla, nebo slevit z nároků a dopřát si ho jako „doplněk“…

                    0 0
                    • v POHODÌ klokan  

                      Nojo, to je dilema :) Nejlepší by bylo koupit fullíka-rám, přeházet na něj komponenty z HT (+ koupit funkční vidli ;-) a vyzkoušet při závodě, jak se na něm jezdí.

                      Ty bys musel mít vlastně jedině Kellyse,co? Bral bys spíš hliník nebo karbona? Karbon je jednočep, tak se bude asi chovat jinak…

                      0 0
                    • McBlacky  

                      kup si ho jako doplněk. úplně stačí na SLX s nějakou solidní vidlí /reba/ a dáš jen lepší kola, aby to jelo.

                      0 0
        • indoorajn  

          no… vetsi hodnotu ma 15 flek jontiho, tam byla uplne jina konkurence, zajel to paradne, ja se nahanel s prvni zenou… asi tak

          0 0
          • o5majkl  

            jestli si jí porazil, tak gratulace! :D

            0 0
          • jonti  

            Cas na kolo mam 16 minut, ty mas 14:30… Tolik az neprselo. I kdyz musim uznat, ze jsem nemel takovou motivaci jet jako ty :)

            Mimochodem s tim casem na kolo co si mel bys byl v M40 ctvrty, tesne za Sablikem.

            Se divam, ze ten co me predjel pred cilem, David Simecek a letel tak ze nesel uviset, vyhral v 2006 kratky Malevil.

            0 0
            • o5majkl  

              to byl hroznej hovaďák-ja mu visel asi 200 metru v tom asfaltovim kopečku, ale vzdal sem to… ale občas se to takhle povede-celej závod máš krizi a na konci se ti to rozjede a letíš jak střela…

              0 0
            • indoorajn  

              jj, stejne se Sablikem, tak to je objektivni :)) :)) ve spurtu bych ho smiknul :)) :))

              0 0
    • pajan  

      Já jsem moc spokojenej. Sice jen 8., ale konkurence u mě v kategorii byla mocná. Na konci prvního kola mě zadusila nějaká moucha nebo co, tak jsem musel na chvilku zastavit. Tím pádem mi ujela špice :-( Na bednu by to stejně asi nebylo. Konkurence oproti loňsku je fakt někde jinde :-D Mám motivaci na příští rok, kdy tu bednu už fakt chci ;-)

      Jinak velký dík organizátorům. Povedená akce!!! Opravdu 1*! Nádherná trať, zajištění, divácká kulisa. Prostě pecka!

      Těším se na příští rok, zase objedu celý 3+! :-)

      P.S. Brouku, jak ti je?

      0 0
      • Bbrouk  

        Ahoj,

        jsem rád, že se líbilo. Dík za optání – už je mi dobře, přecijen kombinace včely v kalhotech (ti z vás co viděli v lese úchyla jak odhodil kolo a svlíkal si kalhoty a u toho máchal koštětem, tak to jsem byl já:o) a organizace po nocích si vybrala svoji daň a došly mi baterky..

        Jinak výsledky – jsou na http://www.acuratic.com/…a-mesta-uval

        první fotky na http://www.ouvaly.cz/

        Díky moc všem, kteří přišli. S deštěm jsme bojovali, ale celkově hodnotím akci jako zdařilou, sorry za technické potíže – příště se polepšíme. Celková účast byla i přes počasí vyšší než loni a o konkurenci nemá cenu psát..

        Ahoj

        0 0
    • Bbrouk  

      video černých koní here:

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • Bbrouk  

      Nějaké fotky naleznete i zde: http://petra40.rajce.idnes.cz/

      0 0
      • vikicek  

        paráda ! čim víc, tim líp :) .. dík

        0 0
      • o5majkl  

        hehe, zrovna já :) tohle mě fakt bavilo-nejlepší místo na trati…

        0 0
        • v POHODÌ klokan  

          To byla bezva část! Jenom škoda, že jsem tam ani jednou nejel nezraněn :-)

          0 0
        • jonti  

          Taky jsem myslel, ze me to bude bavit, ale za mokra jsem vubec nemel moral to tam poslat a verit ty klopence. Taky byla skoda, ze tam nebyla ostra hrana a ta alternativni moznost pomalejsi.

          0 0
          • Pablo3500  

            Naprosto souhlasim.. chvili jsem uvazoval, ze to svihnu na tu alternativu, ale kdyz jsem to videl, radsi jsem zustal v „koryte“.. Sice jsem nespadl, ale jsem pekelne pobodanej od komaru.

            0 0
          • vikicek  

            vždyť letos ta skočka byla mnohem lehčí než loni .. i v mokrý verzi to bylo pro slečinky :o)

            0 0
        • Bbrouk  

          Díky za luxusní video – ještě jsem nenašel čas ho hodit na web, ale to cos předvedl při prvním startu bylo luxusní:o) (Michal jel s kamerkou 1 kolo prvního startu v 11:30 a pěkně si to dával). Pro pořadatele je docela zajímavé se aspoň takhle podívat na závod:o)

          0 0
          • o5majkl  

            Bylo to hodně na rychlo-přišel borec, že to potřebuje natočit, tak sem řek, že do toho du… Akorát ta kamera se nevešla pod helmu a už se mělo startovat, tak sem musel jet bez ní z čehož sem měl trochu strach, ptz sem neměl trať projetou. Ale naštěstí to bylo v pohodě-sem na to sám zvědavej…

            0 0
      • vikicek  

        Budou i další série? Na trati bylo určitě víc fotografů :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.