• Bbrouk

    Ahoj,

    v neděli 14.6. máš možnost si zajet tradiční XC závod v Úvalech u Prahy na krásné trase.

    propozice a registrace na https://www.triprozdravi.cz/mtb-uvaly

    Na výběr HOBBY (3kola cca 15km) a SPORT (5 kol cca 28km). + děti a běžecká verze.

    Plánujeme i prohlídky ve středy 3. a 10.6. od 18.30 v Úvalech.

    Tak doražte, těšíme se.

    0 0
    • Pikaču  

      Nekdo Nejake zkušenosti se zavodem? Chtel bych to jet jelikož je to letos osekane a zadny zavod nebyl.

      Diky

      0 0
      • Tommit  

        Bydlím nedaleko, okruh a závod přímo neznám, půjdu si to tam pořádně omrknout o víkendu, jestli mám šanci kombinovat kolo a běh, ať to aspoň má grády. Vzhledem k počtu lidí bydlících a sportujících v okolí Úval, to nebude úplně pro milovníky šumavských samot a Klostermannových knih, ale s tím se u závodu kousek za Prahou tak nějak musí počítat.

        0 0
        • jonti  

          Uz jsem to tak kombinoval, clovek je na behu trochu bez energie potom, ale jde to. Vitez kola byl v behu na jedno kolo taky velmi rychly, staci na to mit.

          0 0
      • Bbrouk  

        Ahoj, dnes a příští středu máme od 18.30 prohlídku trasy, tak je možné vyzkoušet okruh ještě před závodem. Dnes ještě nebude na 100% prosekané + lávky se staví až příští týden, ale je možné vyzkoušet.

        Pro představu video z loňska: https://www.youtube.com/watch?…

        0 0
      • hAjPR  

        Je to pěkná akce, v pohodě atmosféra, nepřišlo mi to nějak vyhrocený, trasa celkem fajn. Vím to…jsem ten vlevo na fotce :D

        0 0
    • MichaelSimek  

      Děláte tam ještě ten „xc-trial“ závod? To byla moje disciplina tam :D Doufám že až se v čechách ukážu tak si to budu moci zase dát !

      0 0
      • Bbrouk  

        Ahoj Michale, už ne..ale pořádáme výživný běh – na stejné trase jako XCčko.

        0 0
    • Tommit  

      Ještě připojím dotaz – kombinace kolo a běh, váhám nad Úvalským tvrďákem, tj. 28km na kole a 11km běhu v relativně těžším terénu.

      Běhu se nebojím, mám letos přes 1000km, kolo je horší, tam sotva 500.

      Zkoušel někdo podobný „duatlon“ ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.