• Sestřenka

    Ahoj, po prohledávání zdejších diskuzí a nejasných výsledkuů jsem se „musel“ zaregistrovat a položit si otázku sám, podle vlastních požadavků. Jak je zde tazatelům často tlučeno o hlavu, připojím svou specifikaci a „požadavky“.

    Moje otázka se týká výběru ht rámu na xc za cca 6000Kč (i závodní nasazení). Záměrně neuvedu mé rámy, po kterých pokoukávám, abych zjistil i jiný názor bez ovlivnění.

    měřím 190cm, bohužel mám novou vidlici (epicon x2) na 26" kolo, relativně nové kliky sh. deore a jeté osazení sram x7 3×8, brzdy základ sh. hydr. kotouče, kola zaplétané ráfky mavic + náby sh. deore. Tímto jsem „limitován“ při výběru rámu.

    Jezdím xc, od cyklostezek až po lehce divočejší sjezdy. Do budoucna si chci několikrát do roka zajet xc maraton (letos v plánu do 6–7 soutěží lokálního charakteru. Na ježdění po silnici mám silničku. Stávající rám Mongoose LTD PRO – důvod změny – je mi objektivně malý. Z toho všeho je jedna jasná věc – kvůli 29er bych musel půlku věcí zahodit a to se mi nechce..snad módní policie pochopí.

    Předem díky za dobré návrhy a tématické příspěvky

    0 0
    • Milvus888  

      RB CRR

      0 0
      • tulda  

        Dobrej nápad, ještě mu 54000 zbyde.

        edit – četl sem 60 tis. tak to nic :)

        0 0
      • Evilcleaner  

        jn jediná rozumná volba, nesčetně krát lepší než všechny ty mrx, spydery a podobné sráče za tuto a mnohdy vyšší cenu.

        0 0
        • alinceb  

          Určitě jsi všechny ty „sráče“ jezdil, že to dokážeš reálně posoudit…;)

          0 0
          • Evilcleaner  

            všechny jsem určitě nejezdil, ale dívám se na to z pohledu že jsem jich spoustu postavil.

            0 0
            • alinceb  

              Měl sem v ruce CRR, Spyder i MRX a nepřišlo mi, že by CRR bylo něčím víc než ostatní. CRX bylo výjimečné CNC segmenty, ale to už je pryč. Teď už zbyla jen ta ruční výroba a u té je otázka, jestli je to výhoda a nebo naopak…

              0 0
              • Evilcleaner  

                mrx má už konečně slušnější lak a budiž broušené svary, ale k čemu to je dobré, když je ještě těžší než rb, kolotočový design je každého věc, ale rb je prostě krásně zpracováno, ručně, v česku. sice jsou lidi kterým to je jedno, ale podle mě to znamená hodně. nemluvě o tom že mrx chce za tu svoji čísnkou katalogovku (s vlastním vývojem 0) víc peněz než rb za svůj vlastní výtvor.

                0 0
                • alinceb  

                  Asi záleží, kde nakupuješ. Třeba u Spyderu mi 9k za rámovku s Rebou přijde jako celkem fajn cena…

                  0 0
                  • Evilcleaner  

                    beru samozřejmě moc cenu, nějaké výprodeje a akce, to přece nejde srovnávat obecně, ale jen v konkrétním případě.

                    0 0
    • knihovník  

      RB CRR nebo NoSaint Angel

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.