• Ghull

    Ahoj, nastal čas pro výběr nového kola. Doted mám Superior voodoo (ram asi 19") a mam cca 200cm (90kg)-proste čahoun :D. Proto bych potreboval poradit s vyberem kola kolem 23" a tech co by se mi zamlovaly moc prave neni, nebo muzete jine doporucit.

    Jezdim rekreacne cca obden (jak to vyjde i denne) casovky do 50km, a blbiny v lese, trosku rychly sjezdy v lese a obcas neco do mesta…

    Vybral jsem si tedy 2 kandidaty:

    Author DEXTER

    LeaderFOX ROVER

    Oboje jsou tedy 23" (22")

    A mam par dotazu: ten author se mi jevy jako horky kandidat, ale nezda se mi ta cena, hydraulicke brzdy, olejova vidlice, vzadu deore… proste za tech 14k,– moc nadupany.

    Kdybyste mohly pripsat naky dobry rady, nebo zkusenosti s koly, uvitam

    Diky, Ghull

    0 0
    • kali222  

      ja uz bych za dotazy na „jake kolo do xxxxxxxxx kc) daval ban! do historie a hledat. je tam presne ta sama castka (14 dni stara)! a zadne vymluvy ze ve 23“ zminena kolo s jejich ramy nejde sehnat, neberu! tak.........

      0 0
    • t29  

      Ten Dexter právě moc nadupaný není – že to má vzadu Deore je sice hezké, ale vepředu Acera, na řidítkách Alivio, oplastované pedály, ocelové řidítka… prostě mišunk. a RST Gilu ti tady asi nikdo nepochválí. Místo Dextera bych spíš doporučil Traction, ale ten se zas nedělá v 23" velikosti, takže bohužel.

      Rover má stejnou vidli, což bude první kandidát na výměnu, ale slušný základ je řazení komplet Deore LX, řidítka a sedlovka Truvativ (sice asi levnější řada, ale stejně lepší volba než Zoom a Kalin u Dextera). Je tam proti Dexteru velký cenový rozdíl, ale doporučím spíš Rovera. Leader Foxy jsou bytelné stroje.

      0 0
      • Ghull  

        Tak moc diky za reakce a odborne zhodnoceni dextra, ten rover se mi zamlova vic, ale co ty kotoucovky na nem? budou asi mechanicke ze? a blby je ze to asi nema ram a vidlice na pridelani V-brake. Ale tak snad pro me to stacit bude, nejsem nejak extra narocnej…

        0 0
        • t29  

          podle obrázku je Rover jedině na kotouče. Záleží na tvojí náročnosti, sám jezdím s mechanikama a stačí mi to (na 75kg váhy).

          0 0
    • exin  

      Myslim, ze obě kola jsou za tu cenu dost velky paskvily. Hlavně ten Author s tou Altusovou kazetou,čínskejma nábama,na Aliviu se Santour klikama a železnejma řídítkama no fuj. Postavíme na čistým Deore s vidlicí XCR RL za stejnou cenu.

      0 0
    • vlakr  

      Co tohle: http://www.cyklonemcik.cz/…robnosti.php?… Lehký rám, výbava deore – XT, kotoučovky.

      0 0
      • exin  

        Za tu cenu s vidlou Epicon RL a brzdama Avid BBR5 by to celkem šlo. Musel bych to propočítat, ale možná bych se cenově vešel i s LX klikama.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.