• Oggy22

    Dobrý den,

    sice se kolem tohoto tématu tady na fóru píše hodně, ale čím víc toho o tom čtu, tím mám zamotanější hlavu.

    Teď k tématu:

    Chci si koupit kolo do 20000Kč

    Už nějakou dobu kolo nevlastním, ale vždycky jsem si ho zase chtěl pořídit. Před 5 lety už jsem ho skoro kupoval, ale nakonec to nevyšlo. Tak snad tentokrát. :-)

    Ročně bych chtěl najet + – 3000Km

    Jelikož pocházím z Jeseníku, tak bych se pohyboval především po stezkách, kopcích, také silnicích a někdy i v těžším terénu.

    JÁ:

    22 let

    190 cm

    95 kg

    Čtu tady hodně témat tomuto podobných. Většinou vidím, že doporučujete kolo poskládat za pomoci nějakých uživatelů, kteří také působí na tomto fóru. Vůbec bych se nebránil tomuto řešení, ale pak se dočtu, že může být problém v tom, že bych si kolo prakticky nemohl vyzkoušet.

    Dále se zde dočítám ohledně kol např z německa, která jsou výbavou celkem slušná, ale potom se zase dočtu něco o tom že mají nějakou divnou geometrii. Atd atd.

    Proto se obracím na vás s prosbou o rady a tipy jaké kolo by jste mi doporučili. :-)

    Za každou prospěšnou radu budu velice vděčný.

    0 0
    • Mira2261  

      Kola z Německa bych vubec neřekl že maji spatnou geometrii sám jedno mám canyon yellowstone,stavba je taky dobrá volba vybereš si vzhled a dostaneš a kousek lepší výbavu než z Německa.

      0 0
      • Oggy22  

        Jelikož se moc nevyznám ve všech těch komponentech na kola, mohl by mi někdo říci, jaké jsou rozdíly např. mezi různými komponenty shimano alivio x deore (popř. vyššími).

        Dále bych se chtěl zeptat, co si myslíte o tom, kdybych v této cenové kategorii uvažoval o 29". Myslíte si, že by šlo sehnat toto kolo s nějakou solidní vzduchovou vidlicí a relativně dobrými ostatními komponenty??

        Dnes jsem právě měl v ruce 29" kolo a celkem se mi zamlouvalo.

        Děkuji za rady.

        0 0
    • juricmir  

      Zkoušel sem a je to docela pecka za ten peníz

      http://www.worker.cz/…-master-2013#…

      a nebo možná ještě

      http://www.nevix.cz/…t-line-2012/

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.