• Jedlon

    Vypisuji malou anketku, která slouží i trochu jako rada.

    Mám předvybrány 3 biky, který si jsou podobný. Který z nich by jste si koupili?

    0 0
    • MlokCZ  

      Ani jsem přímo nekliknul, zkusil jsem jen zkopírovat odkaz a i tak se zahlasovalo, tedy můj hlas neplatí.

      0 0
      • Jedlon  

        jasně a který kolo by jsi teda bral?

        0 0
        • MlokCZ  

          Já bych bral Ghosta, protože mi ten systém sedí nejvíce (mám skoro stejný rám AMS Pro), to ale neznamená, že ten systém je nejlepší.

          Každý má svoje. Třeba bych určitě nechtěl toho Epica s brainem, to ale neznamená, že někomu nebude vyhovovat. Ten Epic je ale i nejhůře osazený. U brainu musíš vědět, že ho chceš a že ti bude sedět.

          A taky je třeba určitě přihlédnout ke geometrii, což je zcela individuální záležitost.

          0 0
    • vikicek  

      Tvoje anketa je dost nešťastná, povedlo se mi to samý co Mlokovi ..

      0 0
    • Pytlik  

      Cenove by odpovidal spis Anthem x2…a pak bych bral jeho…

      Hlavne si zkus geometrii, Ghost je kratsi…

      0 0
      • Jedlon  

        no byl jsem dneska na testbike a Ghost mi sedl nejvice, zrejme prave kvuli te geometrii.Tedy nejvice-zkusil jsem jenom Ghost a Anthem. Nemel jsem nervy cekat na Epika frontu.

        0 0
        • Pytlik  

          Tak ho vem. Vybavu ma s x2 temer srovnatelnou, cenu lepsi a pokud ti sedi geometrie, tak neni co resit…

          Epic je docela specificky. Na testu jsem mel asi spatne nastaveny brain, ale nejak mi moc nesedl…

          0 0
          • Jedlon  

            No asi ho tedy vemu. Myslel jsem spise X3, ten je o dost levnejsi

            0 0
            • Pytlik  

              Jeste muzes vzit RT 5700, ten je cenove podobnej jako x3. Akorat z tech deorkovych klik uz bych mel trochu strach…

              Jinak celkem dostacujici osazeni…za peknou usporu z ceny…

              0 0
              • Jedlon  

                no taky nad nim vazne uvazuju. Ale ma tlumic x-fusion, nevim jaky je.

                0 0
    • oldaka  

      neeeee taky jsem omylem hlasoval jinak… :( Chce to vyzkouset, srovnatelny kola… jinak nevyberes. Mne je nejvice sympatickej Giant, ale to je objektivni nazor jak svina :D

      0 0
    • bestom  

      Ghosta mám půl roku a nemuzu si ho vynachválit ,na starý meridě jsem mel docela slušný komponenty ,tak sem koupil jenom tenhle samotný rám http://www.ghost-bikes.cz/…Worldcup-XTR ,dá se obcas sehnat na nemeckym ebay kolem 900eur ,kolo ted za provozu pomalu přestrojuju k obrazu svému,místo fox rp23 sem tam dal xfusion pva ,který mě

      funkčne díky čtyřem polohám vyhovuje líp ,geometrie mě sedí perfektně

      0 0
      • Jedlon  

        se dívám na ebay, bohužel momentálně tam nic takovýho není.

        0 0
    • eredin  

      taky sem omilem hlasoval pro ghosta … priste nedavat linky do ankety :)

      0 0
      • Jedlon  

        všem se omlouvám za tuto moji pitomost.

        Anketu tudíže neberu vážně, postupujte prosím stejně.

        0 0
        • eredin  

          A pokud jde o samotny vyber kola … vis jiste ze nechces zkusit 29 ? Ja mam 100/100 full Gary Fisher HIFI plus, Kamos ma Specialized stumpjumper FSR 29, oba sme s tim hodne spokojeny. Skvelej bude treba i niner a mozna dalsi ktery se u nas moc neprodavaj ale daj se dotahnout z venku.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.