• cekanka

    Tak dneska se na Vueltě patrně lámal chleba. Joaquim Rodriguez zřejmě přišel o vítězství (asi i o pódium), zato Nibali si jej asi vyjel. Uvidíme Mosqueru na Bole, jestli si s Vincenzem nějak poradí (ale kdyby Křižák vytahal Vincenza až nahoru na Bolu a vyhrál, to by byla slast :-)). A Peter Velits? Ten jel naprosto FAMÓZNĚ!! Zvlášť když při startu Toma Danielsona moderátoři mluvili o tom, že by měl mít s Peterem lehkou práci a ejhle. Přeju mu pódium, chlapíkovi jednomu :-)

    Teď nás čekají dvě etapy pro Cava :-D, poté zabijácký výjezd na Bola del Mundo v sobotu a v neděli dojezdovka do Madridu.

    PS. Viděli jste někdo Didiho Senfta? Já ho ještě v žádné etapě neviděl :-/

    0 0
    • Thidney  

      nelepsi z cely casovky byla vymena kola pri defektu Nibaliho, popravu ohodnocena jako nejhorší výměna kola všech dob .)

      „pro ty co to neviděli“:

      http://www.universalsports.com/…fac6a70.html?…

      0 0
      • Marskatin  

        jo vzali mu i bidon

        0 0
      • cekanka  

        Ano. Pat a Mat v akci :-D

        0 0
      • Lister  

        Moc povedená akce.

        Ještě lepší byl ale Baky, který vyřvával, jak jsou ti Španělé neschopní, že propásli Petera v cíli. Přitom všichni, co mají oči, ho viděli projet včetně zobrazeného 12 sekundového náskoku – pravda, proběhlo to rychle, ale vidět to tam jasně bylo.

        0 0
      • karliner  

        Podle mne horší byla ta loňská, kdy měl Cadel defekt a kriplové z Mavicu mu měnili kolo přes dvě minuty a tím ho připravili o vítězství na Vueltě.

        0 0
        • Thidney  

          ale to byli kriplové z Mavicu :) ne jeho vlastní servismani.

          Mosquera to asi má v kapse, koukal jsem na profil 20-tý etapy a nevěřím že ho Nibali v tom posledním koci uvisí. Utažený nejvíc pod vrcholem. Bude to ještě zajímavý. http://www.altimetrias.net/…erPuerto.asp?…

          0 0
          • Lister  

            Zajímavé to bude hodně, nejvíc jsem zvědavý na Jánošíka, jestli uvisí, bedna pro Slovensko by byla skvělá.

            0 0
    • karliner  

      Ale nedá mi to si nerejpnout. Co ten Cancellarův pokles výkonnosti v časovkách od té doby, co scanují rámy?

      0 0
      • kubad  

        no :-)na TDF mu to jelo i přes kontrolu rámu, typl bych že je už unavený sezona byla dlouhá

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.