____ VELO Road and bike Camp Vysočina 2007...kdo jede ???_____

19 nepřečtených
  • easyrider

    Tak silniční se tu řešil, samolepky se tu řeší a co letošní veláckej kemp?? Kdo letos jedete k Humpolci?

    0 0
    • easyrider  

      Nikdo? :(

      0 0
    • Martula  

      Minulý rok jsem byla a supr…letos to padlo…:( možná se tam dojedu jen kuknout:)

      0 0
      • easyrider  

        Jo jo,tebe si pamatuju. Muj spolubydlící z tebe byl na prášky :) Furt nechápal, jak ti to může tak jezdit :)

        0 0
        • Martula  

          Vy jste jezdili taky dlouhé rychlé trasy?:) Kurník, ráda bych viděla pár známých tváří z minulého roku..

          0 0
          • easyrider  

            No jen on. To byl ukrutně super týpek… dycky přijel a vyprávěl historky o tobě :)

            0 0
          • easyrider  

            No dlouhý rychlý… tam to byla taková anarchie,že se nedalo určit, kdo jede co… Předloni ny vysočině to měli zmáklý mnohem líp,tak snad to letos zopakují…Jinak s těmi místy to byl fakt šrumec. My chvíli zaváhali a horko těžko se pak pro nás hledalo místečko…

            0 0
            • Martula  

              Docela mě to mrzí, že letost nejedu…ale jak jsem psala, byla bych ráda kdyby jsem se alespoň na otočku zastavila.:)

              0 0
    • Tesak  

      Jedem!

      0 0
    • treatt  

      Jo jo, jedu, teda snad…jeste jsem nestihl zaplatit, tak snad mi to nepropadlo…

      0 0
    • Martula  

      Tak nakonec jedu… :)

      0 0
    • artur  

      Jo já taky jedu.

      0 0
    • easyrider  

      Jo já si léčim bolavou prdelku,takže kdoví,esli vůbec budu moc jetdit.. :( Ale jedu 100 pro!

      0 0
    • Biker jak Pes  

      To se bavíte o Silničním nebo bikovém campu ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.