• khonza

    První vystavovatel se na facebooku chlubí testovací flotilou a účastí na tesfestu.

    cituji:

    "RB – Včera v 10:27 ·

    RB – Testovací flotila

    Předpověď k testování zatím neláká, my jsme však připraveni.

    Na sezónu 2018 jsme nově postavili testovací flotilu v Jezdkovicích, doplnily testovací kola v Praze a případně se s Vámi rádi setkáme na následujících akcích:

    VELO Test Fest – Monínec – 21.4.

    VELO Test Fest – Jedovnice – 28.4."

    facebook

    Tak se pochlubte!!!

    Kdo už jste registrovaní?

    0 0
    • vpa007  

      registrovanej ještě nejsem, ale počítám s tím, že do Jedovnic vyrazím ;-)

      0 0
    • straky  

      Registrovany jeste nejsem, ale urcite jedu, mozna i se zenou. Zkouset budu hlavne silnicky a zkusim pro srandu gravel a e-bike. Zvedavy jsem take na novou lokaci Moninec.

      Kazdy rok vidim, jak jsou lide vymrzli na kost, predevsim pak personal stanku. Nepouci se.

      0 0
    • vpa007  

      Sakra… dneska jsem zjistil, že Jedovnice jsou už „vyprodaný“… nějak jsem to prokoučoval… je někdo, kdo by to „pustil“? ;-)

      0 0
    • Fana.A  

      Nevíte jestli bude v Monínci Canyon? Chtěl jsem zkusit ještě Supa od Superioru, ale ten podle všeho bude jenom v Jedovnici

      0 0
      • nomecz  

        nebyl poslední 3 roky takže předpokládám, že ani letos

        0 0
    • Fana.A  

      Tak to je škoda. Byla to asi jediná šance vyzkoušet si velikosti a geometrii. Jel jsem Canyon Nerve 27,5" kdysi v Jedovnici a moc se mi líbil. Teď nastává čas výměny biku a testovačka by se mi hodila.

      0 0
      • plzakj  

        Podle seznamu, co prisel mailem a je na webu, tam Canyon neni.

        0 0
    • Fana.A  

      Vím, taky jsem ho dostal, ale doufal jsem že třeba dorazí dodatečně. Zájemci by se určitě našli. Nemá tu někdo info, jestli není testování Canyonu v ČR třeba někde samostatně?

      0 0
      • nomecz  

        napiš jim na online chat na stránkách rádi ti odpoví, loni třeba bylo testování v Novém m n M.

        0 0
        • Lachtis  

          JJ, loni bylo testování v NMNM a vsadil bych se, že i letos bude.

          Stačí jim napsat, většinou reagují rychle.

          0 0
      • wilda81  

        Na webu mají seznam akcí.

        0 0
    • Fana.A  

      Super chlapi. Díky

      0 0
      • plzakj  

        Dej vedet. Taky mi to zajima. Btw kazdej prispevek ma ťlacitko (reagovat) aby se ti to spravne zaradilo do vlakna …

        0 0
    • Emp14  

      Cau, vsichni, jsem prihlaseny na Moninec a tesim se na Whyte a Ghost, popr. Endurko od spešla.

      Btw. tady jsou kola, které tam budou.

      http://www.ivelo.cz/test-fest-2018/

      0 0
    • Bady71  

      Canyon nebude ani na Moninci ani na test festu Jedovnice. Ale ma v Jedovnici svou solo testovaci akci tyden po. Tot info primo od nich.

      0 0
    • Sistematicx  

      Dotaz, chtel bych jen okouknout barvy u RB co budou mit. Testovat nechci, da se normalne prijit ke stanku ikdyz nemam registraci udelanou. Nebo jsou v nejakym uzavrenym/ oplocenym prostoru kam muzou jit jen ti co maji nejak vyresenou registracku. Jde mi o Jedovnice.

      0 0
      • Davidakta  

        Super dotaz,mě by to zajímalo na Monínci;)

        0 0
      • enjoy79  

        Můžeš samozřejmě normálně ke stánku. Aspoň to tak v Jedovnicích fungovalo. Chodí tam hodně lidí i jen tak na čumendu

        0 0
      • vpa007  

        Jestli chceš přijít očumovat a na pokec, tak co znám P.Heiníka, tak nebude vůbec žádný problém… seber se a do Jedovnic doraž ;-)

        0 0
    • TeryPV  

      Tak včerejší mail od iVela je super.. cca 250 kol v Jedovnicích a 350 lidí. To mám radost. A nejvíc jsem se těšil na 27,5+ . V seznamu jsem nalezl jen jedno. :(

      Zajímavé je, že plné vstupné se vrací při odhlášení do 23.4. :D No, zase to někdo prokaučoval… ale tak máme už ubytování, tak to risknu no..

      0 0
      • embi  

        Takze se tam clovek moc nepovozi? Nikdy, jsem tam nebyl… Stat fronty na kolo se mi moc nechce. Kor kdyz jezdim relativne normalni velikost – L.

        0 0
        • vpa007  

          Ale houbysvoctem… ono jednak to není tak kritický, druhák né každej vydrží jezdit celej den… takže když si vychytáš čas kolem oběda nebo ke konci odpoledne, tak se vpoho dá… jen se smiř, že jestli cheš nějakou super topovou novinku, tak tam asi fronta bude. Pokud máš ale abmice si prostě užít den a u toho vyzkoušet, co padne pod ruku, tak nebudeš mít problém. Já tam dycky jedu kvůli 2–3 vybranejm kolů a zbytek prostě jen tak zkouším, co je volný a k dispozici ;-)

          0 0
        • TeryPV  

          No jak píše VPA. Nicméně občas to tragický je. Obzvlášť, když třeba nějaká značka nepřijede, to je pak peklo (tuším rok 2016). Ale jo, kolem oběda a odpoledne to jde. Blbé je, že půjčování je do 18 tuším, ale většina vystavovatelů to balí hodinu předem. Jinak nakonec to asi tak hrozné možná nebude, bude Kellys a ti vozí dost kol. No uvidíme, já letos jedu vyzkoušet jedno konkrétní kolo a pak už budu jen tak testovat co mi padne pod ruku, nic konkrétního. Letos možná zkusím i nějaký gravel a silnici.

          0 0
    • Martin  

      Přiznejte se, kdo jede do Jedovnic? :)

      0 0
      • vpa007  

        Já! ;-)

        0 0
        • Martin  

          Taky očumovat RB? :)

          0 0
          • nomecz  

            Ne bude tam na stanku prodavat plaste :)

            0 0
            • LM  

              :-D

              0 0
              • vpa007  

                Vyvolové! :D

                Jako jo, moh bych mít stánek s Onza gumama, ale už je mám (až na jeden kus) rozdaný. Takže jo, du vočumovat RB a třeba mi PH doveze objednané rám RX ;-). Ale jo, prubl bych Whyte, RockMachine, BMC a klidně i nově BTwina… ale uvidím podle front ;-)

                0 0
                • Martin  

                  Na PH jsem zvědav, jak se bude tvářit, až budu opruzovat s novým RX :D

                  0 0
                  • Petr Heinik  

                    Dobrý den, záleží jestli se stavíte ráno nebo odpoledne :)

                    0 0
                    • Martin  

                      My o vlku :) hezký den i vám.

                      Záleží jak vyjede můj řidič :)

                      0 0
    • plzakj  

      Povedlo se nekomu udelat rezevaci u Speslu?

      0 0
    • plzakj  

      Tak Spešl a Sup to zapekli :-) Nebo jsem slepej.

      0 0
      • Emp14  

        Nevidím tu supa ani spesla, ale je tu dost sanitek :-(

        0 0
      • obda  

        Na webu je explicitně napsané, že Sup a Spešl budou jenom v Jedovnicích ;) Naopak Trek, Ghost a Lapierre zase jenom na Monínci.

        0 0
        • Davidakta  

          Tak jsme se byli podívat na Monínci a přejmenoval bych to na Elektro test fest

          0 0
    • Emp14  

      Mno, naštěstí jim docela brzo došla šťáva. Nebo aspoň to odpoledne dost prořídlo.

      Je fakt, že když jsem se nahoru drásal po šesté, taky už jsem taky přemýšlel o E-fullu. Každopádně jsem testoval White (S150), Ghost (SLAMR), Konu (Hei,Hei), Orbeu (Occam AM) a pro mě úplně novou zn. Beast (Hunter).

      Všechny kola byly fully na 29" nebo 27,5+ na zdvizích 130–150 a byl jsem dost překvapenej právě tím Beastem. I když jsem ho jel jako poslední a už celkem dost KO, tak to jelo i do kopce celkem slušně, asi díky karbonovým kolům.

      Osobně u mě vyhrál Beast následován Whytem a pak Orbea, nevím proč Kona mi nesedla a na Ghostovi byla vidlice celkem špatná (Suntour). Model SLAMR X 140/150 bohužel nebyl k mání.

      Pro mě každopádně závěrem testu jsou dvě věci. První, že 1×12 bohatě stačí a nic jiného už nechci a druhá, že moje další kolo bude pravě full na zdvihách min. 140/140, protože je to prostě skvělá zábava.

      PS. Sorry mělo to být jako reakce na ty elektrokola.

      0 0
      • well  

        Když jsem se drápal do toho kopce, tak bych elektro kolo uvítal. Jinak akce dobrá, kola slušná. Trošku mi vadil přístup vystavovatelů. Kola neseřízený (3× nenastavený dorazy na přehazovačce – řetěz se poroučel za kazetu, 2× nedotažený hlávko, tragicky nastevený řídítka u silniček a Gravelů. Čest výjimkám (Beast) .

        Můj hlavní poznatek z akce je že 1 převodník je málo, Sram na silnici a gravelu nemá co dělat.

        0 0
        • plzakj  

          +1, BMC by si mohlo poridit 15ku klic na pedaly.

          0 0
        • hubert.d  

          Tak zrovna na Beastu neserizeny Eagle, na spodni 4 pastorky nesel retez vubec, na ostatnich strilel… Kdyz jsem je na to upozornil, tak mi bylo odveteno: " no jo, jsou to nova kola a jeste je nikdo neserizoval." A s timhle prijedou na testovaci akci, kde se chteji prezentovat. :oDDD

          0 0
          • wilda81  

            Tohle bývala doména RB :))

            0 0
            • milan.v  

              Pssst, to se tady nesmí… ;o)

              0 0
            • Martin  

              bo neni čas pičo :)

              0 0
            • TeryPV  

              Teď to schytáš… :D

              Ale máš recht.. tohle byla vždy doména RB a za nima jen o chloupek MojeKolo (Ghost/lapier)

              0 0
              • Martin  

                Předpokládám, že bikeforista si to umí seštelovat sám a ukáže to i osazenstvu stánku :)

                0 0
                • jIrI___  

                  Tohle jsem na testfestu kdysi u Lapierre prováděl. Tlumič mi nafoukali tak na 80% sag a tvrdili, že to je naprosto správně…

                  0 0
                  • vpa007  

                    Mno… pravda pravda… pumpičku na tlumák v báglu uvezu.. dík za připomenutí!

                    0 0
                    • Martin  

                      +1

                      0 0
                    • LM  

                      Vem ještě nějakej multiklíč ať si případně můžeš poštelovat i dorazy na přehazce :-)

                      0 0
          • AussigBiker  

            Zajimavý, projel jsem jim facebook, dávali tam fotku s komentářem „seřizujeme kola na test fest“ :-). Ale jinak Hunter docela zajímavej, endurko mě designově tolik netáhne. Ten výrobce / dodavatel vypadá solidně. Fandim jim a přeju hodně úspěchů, mohlo by to být časem takový karbonový RB :-).

            0 0
      • embi  

        Beast jsou taiwansky nalakovany ramy. Jelo se mi na tom jejich 29" enduru fakt dobre… Jen mam trosku strach si to koupit.

        0 0
        • Dorsiflex  

          Kde jsi na to přišel? Dá se to nějak ověřit?

          0 0
          • LM  

            Viz https://www.pinkbike.com/…ow-2016.html – hledej tam „Astro's latest full carbon frame uses a dual-link suspension layout for its 140mm of travel.“

            0 0
            • Dorsiflex  

              Díky. Chvíli jsem fakt naivně chvíli myslel, že někdo tady ve „vzduchoprazdnu“ udělal zázrak. No nic. Příslušnost ke značkám mě netrápí, ale polepovači činskych (taiwanskych) rámů mě nezajímají.

              0 0
          • krabica  

            Krom toho se stačilo zeptat pánů na stánku… ;-)

            0 0
    • Libasss  

      Taky jsem tam byl a zjistil jsem, že z mého pohledu je 1×12 pro mě nesmysl a modní záležitost. Když jsem jel ten kopec poprvé na jednopile tak OK ale 4-tý okruh byl už dosti náročnější. Do kopce by bodl lehčí převod a nekonečné cvakání dolu při přechodech není pro mě. Zlatá kombinace 2×11.

      0 0
      • TeryPV  

        Takové věci tu nemůžeš veřejně říkat, to nejde…

        0 0
      • Davidakta  

        Já teda nic netestoval,ale zrovna jsem zevloval u Kellysu když přišel kluk a chtěl půjčit nějaký e-full a chlápek mu povídá "tohle si můžete půjčit,akorát si to musíte nahoru dotlačit.nekdo nám urval prehazovacku"byl by to dobrý vtip kdyby se někdo smál.Prišlo mi že jsou tam ty lidi za trest.

        0 0
        • TeryPV  

          Se celkem divím, leta co jezdím na test-fest jsou lidé od Kellys ti nejmilejší a nejvíc v pohodě ze všech. Za trest to spíš vždy vypadá u RM a MojeKolo…

          0 0
          • Davidakta  

            Tím jsem nechtěl vůbec odsoudit značku,jen jsem se u toho naskytl.

            0 0
      • plzakj  

        O to vic super to bylo na 1×11 :-)

        0 0
        • Davidakta  

          Po čtvrtý by mě ten kopec nebavil ani na motorce:)

          0 0
          • Davidakta  

            Ještě mám jeden takovej negativní příspěvek.Na Monínci neměli točené pivo ani limonády

            0 0
            • TeryPV  

              Tak ono v Jedovnicích na základně taky nemají pivo… :D

              0 0
              • vpa007  

                Tak ještě že pivní osvěžovny jsou celkem v dosahu ;-)

                0 0
                • TeryPV  

                  tak tak :)

                  0 0
                  • Motyll  

                    Vzhledem k „super“ příjezdu do kempu, doporučuji přijet hodně dopředu.

                    Informace pro občany

                    Ve čtvrtek 19. 4. započaly práce na recyklaci hlavní komunikace. Po vlastní recyklaci bude následovat technologická pauza, kdy nebude možné na upravený povrch najet. Provoz městysem je maximálně omezen. K nejnutnějším vjezdům a výjezdům použijte místní komunikace. Průjezd obcí přes hlavní průtah není možný ani pro občany Jedovnic! V místní části Habeš a na cestě podél rybníku Dymák, kterou mohou jezdit obyvatelé ulice Na Kopci, je provoz řízen světelnou signalizací. Tato omezení budou prakticky probíhat až do 5. a 6. května, kdy by měla proběhnout poslední pokládka asfaltobetonových vrstev. V některých dnech tedy nebude možný sjezd a výjezd z odboček na Kopec, do Záměstí nebo do Legionářské. Sledujte prosím aktuální dopravní značení. Děkujeme za pochopení.

                    0 0
                    • vpa007  

                      No tak to potěš koště… to bude chuťovka.

                      0 0
                    • TeryPV  

                      Já mluvil s místní paní a říkala, že i když je to oficiálně zavřeno, tak se některé dny pouští auta. Tak snad to budou mít nějak domluveno no…

                      0 0
                      • vpa007  

                        Asi tak… nějak tam ty káry s krámama do kempu dostat musí… pojedem s kámošem od Blanska, nějak sem vypochopil, že cesta ""U Dymáku":https://mapy.cz/s/2zOgt" bude kyvadlově průjezdná, což bude mazec, ale lepší než drátem do oka…

                        0 0
                    • Sistematicx  

                      Byl jsem v nedeli a ano Jedovnice neprujezdne a ano jezdilo se kyvadlove na semafor.

                      Ve smeru od Brna nebo od Blanska je to jedno. Pri prijezdu je takovej radoby kruhac a pred nim ze smeru od Brna je vratka kolem rybnika. A vypadalo to celkem na cekacku. Projede tak 10 aut a uz pada cervena. Jestli se tam nahrne rano 200 lidi tak zuzo labuzo si postoji na semaforu

                      0 0
              • Davidakta  

                Nevím jak u vas,ale tady je obrovská restaurace, šlapu tam 30 km do kopce a oni mi nabídnou lahváče za 30kaček

                0 0
              • nomecz  

                naštěstí je základna jedna z asi 30ti hospod v okolí :-)

                0 0
            • hubert.d  

              Tocene limo jo, daval jsem si jej. Ale meli jen 0,2L sklenicky a na to usitou cenu. Vzal jsem si pullitr od vycepu nacepoval limo a u kasy po me chteli 72 kacen. :oDDD

              0 0
              • vpa007  

                Tak tohle asi umím vyřešit Camelbackem… ale obědový pivko se nějaký šikne ;-)

                0 0
                • TeryPV  

                  Ještě, že v „Jedovnici“ (pro dooma a spol, vím, že jsou to Jedovnice) takové věci řešit nemusíme :)

                  Už se těším, jak si dám langoš a pak mi bude zase blbě :D

                  0 0
                • hubert.d  

                  Vsak to bylo poobedove limo, jelikoz vodu nemeli. Jinak jezdim zasadne na vodu, kterou si vozim. :o)

                  0 0
                • Martin  

                  Tahle informace je dobrá, camel to jistí :)

                  0 0
                  • TeryPV  

                    On mluví o Monínci…

                    0 0
                    • Martin  

                      Zichr ist zichr :)

                      0 0
                      • Motyll  

                        V Jedasích máš náleven hafo. V nejhorším rybník.

                        0 0
                        • TeryPV  

                          nevím co by se na Olšovci muselo stát, aby tam nebylo co pít :D Ale cumel s sebou stejně vždy beru :)

                          0 0
                        • Martin  

                          do rybníka čůrají ryby :)

                          0 0
                        • pepek  

                          Tož hanáce só lakomé, doveze si svoje pitivo.

                          0 0
                          • TeryPV  

                            Ale houno :) Přece nemužu celé deň chlemtat pivo :)

                            0 0
                            • Motyll  

                              Jediný důvod? :)

                              0 0
                              • vpa007  

                                Auto? ;-)

                                Jako já vozím Camela každej rok (jinak na kole vozím bidon), páč se mi nechce nikde stát frontu, když můžu přece jezdit!! :D

                                0 0
                                • TeryPV  

                                  Auto ne, mám řidiče :) Ale zodpovědnost. Mám rád pivo, ale na trailech to fakt nepřeháním, po ukončení akce se ale pěkně zřežu :)

                                  0 0
                                  • vpa007  

                                    Dobře on! ;-)

                                    0 0
                                    • TeryPV  

                                      Tak letos tam máme chatu, tak naložím stejky, vezmeme domácí pivo co vaří bratránek a bude to divočina nejspíš :)

                                      0 0
                                      • jIrI___  

                                        Po domácím pivu o té divočině nelze pochybovat, možná bude i druhý den :))

                                        0 0
                                        • TeryPV  

                                          Tak kdo na to není zvyklý, možná :)

                                          0 0
                                          • wilda81  

                                            Zvyklý běhat a sr*t 15× denně? Na to si zvykat nechci :))

                                            0 0
                                            • Martin  

                                              Trenál výbušnosti :)

                                              0 0
                                            • TeryPV  

                                              Ne, zvyklý na živé pivo, teda jediné opravdové pivo. Ne ty splašky jako Budvar, Pils a podobně. To jsou mrtvá piva.

                                              0 0
                                      • vpa007  

                                        Ha! Jak někde uvidím stejky na grilu, tak jdu po tobě najistotu :D

                                        0 0
          •  

            Tak to zustan motorkarem.

            0 0
      • Emp14  

        Nevím, sám sem to jel 6× a 1×12 s převodníkem 32 nebo 34 bylo celkem na pohodu. A to jsem momentálně fyzicky dost mimo formu 180cm a 92kg … jako prase a stejně to šlo úplně s klidem.

        Mno a co jsem počítal převody na kalkulačkách, tak mi 3×9 na lehkých převodem vycházel jako velmi podobně jako 11–50 na 34.

        0 0
        • Davidakta  

          To už tady vůbec neřeším,jsem amatér mám 1×11 a ujedu všechno.

          0 0
        • JayZ  

          Taky u mě 1×12 perfekt, takže na kole budu chtít eagla. Jinak jsem to jel 3× na Beast trail hunter (S-zelené) a neměl jsem s hazkou žádný problém (jel jsem na něm úplně jako 1. už od 9:40), 2× na Orbea Occam AM 30H (M) , 2× na Whyte S-130 (1×M, 1×S), 1× Whyte S-150 (M), 2× na Rock Machine Blizzard 70–27 (17''), 2× na Kellys Slanger 50 (S), 1× na Ghost Slamr (M) a 1× na Giant Trance (M). Teď už si jenom vybrat mezi Orbea a Whyte.

          0 0
    • robert.s  

      Zdar,

      zítra jedu do Jedovnic a mám volný místa v autě. Nabízím svezení, neb jedu uplně sám. Napište mi do zprávy svoje číslo a ozvu se.

      0 0
    • plzakj  

      Jak se vam libilo na testfestu davani obcanky do rukou ‘vystavovatelu’ po dobu zapujceni kola? U rozvrzany Orbey dokonce ridicaku+obcanky (cest vyjimkam – Treku stacilo opsani udaju)?

      0 0
      • Martin  

        Já jsem dával ovčanku akorát u RB; u Spešlu a Kelyšky si pouze opisovali kecy :)

        0 0
      • embi  

        Je to uplne nahovno. Samozrejmne jsem je u nich zapomnel.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Pokud vím tak je to nelegální. A opisování údajů řeší gdpr.

        0 0
        • Martin  

          Na GDPR jsem se při volné chvilce ptal borca u Spešlu. Prý to mají ošetřené ve smlouvě. Nestudoval jsem to detailněji, je mi to wurst.

          0 0
      • antt  

        tak nějak se mi to v tom davu zdá v pořádku :)

        0 0
      • wilda81  

        Co bys navrhoval? Nechávat zálohu v ceně kola? :))

        0 0
        • arny71  

          Oskenovat na formulář a ten nechat podepsat? Takhle se to dělá např. na testování lyží a není s tím problém.

          0 0
        • orm  

          Obcanka neni tvoje, takze ji nemuzes davat do zastavy. Je to oboustrane prestupek. Chapu, ze oni neveri tobe, ale ty nemas jediny duvod proc bys mel verit jim. Tvoje ztrata muze byt mnohem vetsi.

          0 0
          • wilda81  

            Vím, ale je mi to burt. Bral jsem to jako fakt, když si chci půjčit kolo. Být na strane vystavujícího, řeším to stejně.

            0 0
            • orm  

              Burt ti bude i to, kdyz si na tebe nekdo vezme pujcku na obcanku kterou jsi nekde nechal? Proc bys mel verit tomu vystavujicimu? Vubec ho neznas, stejne jako on tebe. Uz se fakt nedivim, ze se lidi nechaji tak snadno napalit od podvodniku, kdyz se vubec nestaraji o svoje data.

              0 0
              • krabica  

                Taky nemusíš přistoupit na jejich podmínky.

                0 0
                • zdenek  

                  Taky kdyby na jejich podmínky nepřistoupil nikdo nebo alespoň významná část, tak by je změnili. Jinak je to opravdu riziko pro majitele dokladu.

                  0 0
                • orm  

                  Ale ty podminky jsou protipravni. Ja bych na ne nepristoupil a nahlasil je.

                  0 0
              • wilda81  

                Když ti to vadí, tak to neakceptuj! Kopii občanky má beztak i tvůj zaměstnavatel apod. Co když ji zneužijí? Máš klidné spaní?

                0 0
                • orm  

                  Nema, protoze jsem mu to nedovolil. Nejde o to akceptuj nebo neakceptuj. Oni svym chovanim pachaji prestupek a chteji po tobe, abys ho pachal take. To fakt neni volba.

                  0 0
                • novas752  

                  Do toho, fandim ti.

                  edit, melo byt na orma.

                  0 0
        • Smazaný účet  

          Udělat otisk palce na formulář a hotovo.

          0 0
        • plzakj  

          Nevim, ale nechapu, ze v roce 2018 nemaji vymysleno neco zakonnyho. V pujcovne aut a jinejch veci taky doklady nenechavas.

          0 0
          • novas752  

            Tak oni maji 2 moznosti – bud zaloha v dokladech totoznosti (pas, obcanka ridicak) nebo financni zaloha. Na drahy kolo by ta financni zaloha klidne mohla byt 100 000+ – kolik lidi bude ochotno sverit nekomu takovy penize?

            Na naprosty vetsine testovacich akci se to resi tema dokladama. Nekdy kopie nekdy nechas obcanku, nekdy jim staci treba ridicak…

            Komu to je proti srsti, testovat nemusi nebo si muze kolo pujcit v pujcovnach, kde se to vetsinou resi financni zalohou.

            0 0
            • plzakj  

              Kdyz si jdu pujcit auto, tak zadnejch 100tis neplatim.

              0 0
            • orm  

              „Na drahy kolo by ta financni zaloha klidne mohla byt 100 000+ – kolik lidi bude ochotno sverit nekomu takovy penize?“ Zajimava veta. Takze penize jim nesveris, ale doklad, na ktery ti mohu udelat skodu mnohem vetsi, jim sveris. Trosku nepochopitelna logika.

              Oni si mohou udaje opsat, mohou si, se souhlasem, udelat kopii obcanky (i u toho bych byl dost opatrny, protoze na zrizeni nekterych sluzeb staci prave jen ofocena obcanka), ale obcanku jim jako zastavu proste nechat nesmis. Obcanka neni tvoje. Pachas tim prestupek, oni tim pachaji prestupek.

              ps: Ridicak je neco jineho. Ten jim myslim nechat muzes.

              0 0
              • wilda81  

                Když už poucujes, tak správně. ŘP nesmíš nikde nechávat stejně jako OP.

                0 0
      • vpa007  

        Mno… aby ste se z toho všici neopupínkovali :D… já dával občanku skoro fšude a nemám s tím problém… pokud si kolo někdo nechtěl půjčit, tak měl možnost si jej nepůjčit a moh udělat místo jinýmu… se mi zdá, že tu řešíme pějčoviny a kvůli pár expertům, který maj ze všeho pupínky, je celý GDPR taková zprzněnost…

        0 0
    • TeryPV  

      Tak jsem myslel, že se tu dozvím nějaké dojmy z akce a oni tu někteří lulani řeší půjčování OP… No jo no, jsem na B-F…

      By mě zajímalo, kolik z nich píše z práce a porušuje pracovní řád… Určitě se půjdou udat…

      Jinak k akci. Jde to rok od roku do kopru. Dříve nebylo stánky vystavovatelů kam stavět, letos nebylo z čeho vybírat. Zase letos celkem zvládli počet kol proti počtu účastníků. I když občas byl problém něco půjčit, ale celkově, od poslední akce u Bolka, prvně, kdy to bylo OK.

      Někteří vystavovatelé v pohodě a chápali, že traily se těžko stíhají do půl hodiny, jiní na tom skoro striktně trvali a dokonce všechny nutily jezdit černou. Když jsem letos viděl osazenstvo účastníků, nedivím se, že tam zase lítala sanitka.

      Jinak se začíná dostávat počet e-biku a normálních kol skoro do rovnováhy. Úplně mě z toho zamrazilo. Ale zase odpoledne na e-bikách nikdo nejezdil, protože nebyly baterky. Inteligence vystavovatelů v tomhle ohledu fakt super, pobavilo :D

      Měl jsem tam rozhovor s jedním účastníkem a v podstatě z něj vyplynulo, že je to motorkář a že když mu regulují možnost ježdění v lese, že půjde asi do e-biku, protože to není v takovém rozsahu omezeno. No, měl jsem z něj opravdu radost.

      No a nakonec musím říct, že 27,5+ HT je naprosto jiná dimenze ježdění a na Jedovnické traily a takové to ježdění tady po těch kopečkách je to naprosto parádní záležitost. Hrozně mě to bavilo a musel jsem jej jet vícekrát. Pravda, není to pro každého, ale mě to neskutečně bavilo a kdyby akce nekončila, jezdím do teď. Za mě doporučuji vyzkoušet, když budete mít příležitost. Konkrétně jsem jel Gibon od Kellys.

      A ještě mě pobavilo. Borec, hledím na něj, dres Agrofert a tlačí kolo, mrknu a obě pneu prázdné, tak si říkám, že je to asi karma za tu reklamu Babišovi :D Následně jsem se dozvěděl, že si podhustil gumy, vyskočil a obě duše cvakl :D

      0 0
      • well  

        Jaký je rozdíl mezi motorkářem v lese na E-Biku a tebou v lese na HT 27,5 plus???

        Já bych letošní test fest (Monínec) hodnotil po minulém fiasku ve Slaném za parádní akci.

        A když jde o kola, tak já si užil nejvíc Beast Hunter a Orbeu Terra.

        0 0
        •  

          Asi jsi nikdy nejel na precipovane e-blbosti.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.