• divinol

    ahoj,zkoušeli jste si rezervovat místo na letošním Velocampu?...­..sehnal jsem Velo až dnes,vlezl na jejich stránky a tam je informace,že je vše obsazeno…tuší někdo jakým způsobem se rezervovalo?.....

    0 0
    • Lišák  

      Kde jsi to našel? Hoď link. Já na stránkách ivelo nemůžu nic najít.

      0 0
      • divinol  

        no,právě,že tam jsem hledal už od pondělí,dal jsem hledat Velocamp.....

        0 0
        • divinol  

          dost jsem se těšil a teď prd.....spíš mi to připadá,že si to rozebrali mezi sebou nebo tak něco…

          0 0
        • Lišák  

          Napiš, prosím, ten link. Dík.

          0 0
          • divinol  

            to je právě to,že na stránkách Vela to není ale když zadám vyhledat Velocamp tak mě to odkáže na stránky iVela a tam to je v sekci redakce jako info ze 23.2. cca v 10:50…dej hledat Velocamp.....

            0 0
    • Tesak  

      Nemůže bejt plno,když ještě ani neni seznam ubytovacích míst.Psal sem do vela mejla.

      0 0
      • divinol  

        tak je to jinak…prý je volno…nevím proč je psáno,že je plno,asi blbě koukám nebo co…tak se omlouvám za případné diskuze..... :-)

        0 0
        • divinol  

          všem pardon,zmastil to syn,koukal na špatné datum…všem sorry......

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Fuj, nakonec to svede na syna. Styď se … :D:D:D

            0 0
            • divinol  

              :-)… ne fakt,koukal na net a hned mi volal a já ,aniž bych se pořádně podíval tak jsem hned plašil.....

              0 0
    • Corbett  

      Pokud se nemýlím, tak je to letos na Želivce na Vysočině. Byl jsem tam na VeloCampu v r. 2005 a mé dojmy a názory? Pěkné bikování, super traseři (průvodci), ale zázemí (ubytování,strava a jídelníček, hlídání kol ve venkovním bazénu) o 80% horší než loni v Jeseníkách a proto tam letos nejedu. Také protože to je letos jedenkrát tak draší jak v r. 2005 i když se tam tehdy jelo pouze na jeden víkend. Pro ty co tam jedou doporučuji si připlatit a zajistit si bydlení v budově, protože strávit 4 – 5 dní v chatce 3 × 3 metry ve čtyrech lidech je na palici.

      0 0
    • Andrea  

      Ahoj, tak zucastnil se nakonec nekdo z B-F? Zazemi opravdu nic moc, ale trasy v okoli jsou super, moznost mit kazdy den jine kolo (bike i silnicku) byla paradni, pekne byly i besedy s promitanim fotek (Honza Kopka, Marketa Navratilova). Takze to hodnotim jako celek pozitivne :-)

      0 0
      • defenger  

        Ahoj, právě jsem se vrátil a koukám, že už je o tom řeč… Kamarád rezervoval chatku a pokoj hned v den, kdy dostal Velo.Tak jsme dostali číslo 1 :-) Ale nevím proč byly nabízeny i pokoje v hlavní budově, když ty si rezervovali firmy a redakce :-( Byli jsme prvně a celková spokojenost: Loni prý bylo více zima a vody. Fotky budu mít na webu, tak se někdo třeba poznáte (je jich přes 500). Besedy byly fajn, jen jsem u nich usínal…A také pohledných děvčat bylo dostatek!

        0 0
      • blue  

        zázemí je dost individuální záležitost, já osobně nepotřebuju pětihvězdičkovej hotel, takže chatička mi na přespání naprosto stačila, jídlo taky v pohodě, jen s tou vodou to byl průšvih, to je pravda…

        jinak ježdění tam je fakt parádní a počasí nakonec vyšlo taky super vzhledem k tomu, jaká byla předpověď, takže nelituju, že jsem se nechal ukecat a jel

        0 0
    • artur  

      Právě jsem přijel.Z mé strany naprostá spokojenost.Studená voda nevadí,besedy bezvadný.

      0 0
    • cernys  

      Velo Camp byl dokonalej. Bydleli jsme ve stanu a sprchovali se ve studený vodě, ale přesto sem naprosto spokojenej. Poznal sem pár fajn lidí, půjčil si zajímavý kola a zajezdil sem si v nádherný krajině. O besedách ani nemluvím, jen sem tiše záviděl odvahu a umění Markétě Navrátilové a Honzovi Kopkovi. Byl to hezký prodloužený víkend

      0 0
    • Martula  

      Tak letošní VC se myslím povedl :) Počasí ráno vždycky strašilo, vzbudili jsme se vždy do deštíku, ale poté se vždy umoudřilo. Letos jsem pomáhala Meridě půjčovat kola. Tudíž jsem nestíhala vyjížďky s hromadným startem. Až byla práce hotová, tak jsem se dostala do sedla svého bílého kola. Avšak jsem mu byla nevěrná… značky GF, Spešlík, Scoot, GT, Trek… no jak jinak než supr:) Okolí bylo moc pěkné, trailíky, cestičky.. Potkala jsem mnoho lidí, kteří byli loni a poznala dalších x :) Všichni ve zdraví přežili. A zdravím.. :)

      0 0
      • Martula  

        Několik km s Honzem Kopkem-ještě teď má fialové uši:), fotbálek s Pepou Dresslerem…

        0 0
      • Andrea  

        Ahoj, jak jsi se dostala k te Meride?

        0 0
        • Martula  

          Byla to náhoda, už na minulém VC jsem zjistila, že to je firma a lidi, kteří sídlí ve Šlapanicích..no a od té doby jsme kamarádi.. :)

          0 0
      • treatt  

        Tak ja letos nakonec zas nebyl, ale aspon jsem si dal Lost in Prague, coz bylo supeeer… No tak snad priste ;-)

        0 0
    • Hombre  

      Uz jste to videli? Asi bylo na letosnim Velocampu opravdu veselo:-/ :-)) www.ivelo.cz/…e-se-jezdilo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.