• spachy

    Zdary chlapi prihlasil jsem se na VELO CAMP2005 a chtel bych vedet jestli jsem se vesel do toho limitu 250 lidi. Nevite kde bych to nasel?????????­????????????? Na iVelo.cz jsem to nenasel.

    0 0
    • André Vebr  

      A sož takhle zkusit zavolat k nám do redakce?

      0 0
      • miki  

        Já jsem zkoušel třeba mail pro info a odezva žádná a pak už bylo plno tak co mi odpovíš .odpovídáte na maily asi jenom někomu ,opravdu super přístup.

        0 0
        • bikerGT  

          Mám podobnou zkušenost. Dnes jsem zkusil znovu zažádat o informace, tak uvidime. Možná by bylo dobrý, aby se přihlášeným zájemcům zaslal nějaký informační mail, zda byla jejich přihláška akceptována, zda přišla platba tam kam měla atd.

          0 0
      • spachy  

        Zdravim Do vasi redakce jsem dokonce volal a nejaky chlapek mi rekl ze mi to posle postou. Uz jsou to dva tydny a stale nic. Tak nevim.

        0 0
    • sousedovicmalymirek  

      od 23.2. už je plno, takže maximálně ubytování ve vlastním stanu.

      0 0
    • ihik  

      No já se přihlásil hned na začátek a pak jsem se dozvěděl, že polovičce přeložili státnice, takže z toho nic nebude. Už jsem jim 2× posílal mail, že bych to chtěl zrušit, protože to je samo zaplacený, a taky bez reakce. Takže pokud má někdo zájem, můžu přenechat 2 místa v baráku (varianta B tuším…).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.