• HonzaLeitgeb

  Dobrý den, chci se někoho zeptat jestli neví o vedení bowdenu pro teleskopickou sedlovku na kole canyon nerve al 6.0,7.0,8.0 2013? Chci si ji koupit, ale nevím jak ji mám provést jestli vnitřkem rámu nebo vedle. Děkuji

  0 0
  • novas752  

   Vidíš do rámu díru která neni obsazená něčim jinym?

   2013 ještě teleskopky moc nebyly rozšířený, pochybuju že by to přípravu pro vnitřní vedení teleskopu mělo.

   0 0
  • R4YNE8  

   Jasně, že to jde. Canyon u svých rámů přemýšlí a už v té době byla možnost mít vnitřní vedení bowdenu rámem.

   Bowden se provleče skrz tu gumovou krytku (červeně zakresleno) vcelku a vede se k horní hraně sedlové trubky. Potom provlečeš lanko skrz upínací mechanismus teleskopky a vedeš ho bowdenem směrem dopředu, dokud lanko nevyleze na druhé straně. Potom teleskop zasuneš do rámu (nastavíš ho přesně podle své výšky) a přemeříš bowden k ovládací páčce (kolínku). Zakreslíš si na bowden značku (tam, kde budeš bowden zkracovat) a opatrně zase sedlovku z rámu vyndáš společně s lankem a bowden potom zkrátíš dle naměřené značky. Potom celý proces zopakuješ a vyčnívající lanko vedeš skrz ovládací páčku a dotáhneš jistící šroub a vyzkoušíš. Zkrátíš lanko a je vyhráno.

   0 0
   • zdenek  

    Asi taky záleží na typu teleskopky. Já měl takovou, co měla lanko s koncovkou vpředu v páčce. Takže protáhnout se muselo od páčky k sedlovce..

    0 0
   • HonzaLeitgeb  

    Bohužel ttakovou koncovku tam nemám

    0 0
  • filipino_23  
   Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.